איך לקנות מחו"ל - NEWEGG, AMAZON, BESTBUY - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לקנות מחו"ל - NEWEGG, AMAZON, BESTBUY

tmpusr
 Share

Recommended Posts

• 3 שבועות מאוחר יותר...
  • 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 5 חודשים מאוחר יותר...

היי, אני ממליץ על החברה ReShip, יש המון קופונים באינטרנט בשביל הנחות (לדוגמה, 10$ פחות) ויוצא דיי משתלם.

כעכקרון ההרשמה דורשת תשלום חד פעמי של 5$, אבל אם בהרשמה תשימו את הקופון UNLOCKED ההרשמה תהיה בחינם.

אתם יכולים להירשם רגיל פה: reship.com, או להירשם דרכי ושנינו מקבלים 10$ (שיהיה אפשר לנצל אחרי הקנייה הראשונה) כאן: http://reship.com?rf=tsCu5o9YcNfY3SyyzZbUXxqth5iLtbpdiyoot2+dL4U=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...
איך תעריפי המשלוח ?

יש להם מחשבון שילוח?

תודה

הם לא חברת שילוח בפני עצמה, לפי מה שהבנתי הם בסה"כ מחסן שמעביר מוצרים לדרכי שילוח שאתה בוחר לפי מחיר. יש כל מיני סוגים, אקספרס, רגיל וכד'.

http://www.reship.com/ui/ShippingEstimate.aspx - זה המחשבון שילוח, למרות שלא הייתי מסתמך עליו כי הוא לא מציג דרכי שילוח זולות שאכן קיימות, לדוגמה אני אישית הזמנתי מוצר קטן - Fitbit Flex אליהם והמחיר משלוח היה 17$ + 5$ שהם לוקחים = 22$ ויש מלא קופונים ברשת של הנחות, אז מצאתי אחד של 10$ פחות, ויצא לי 12$ בסה"כ. שאם תשאל אותי? זה מחיר ברצפה. אז כעכקרון ההתנסות שלי איתם היא בעיקר עם חבילות קטנות, לא יודע להגיד על גדולות אבל אני מניח שהם בסדר גם איתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...
  • 10 חודשים מאוחר יותר...
  • 3 חודשים מאוחר יותר...
  • 2 חודשים מאוחר יותר...
ציטוט של CyberBot

http://www.ushops.co.il/

מה אומרים על החברה הזאתי?

חברה מעולה ומהירה, אם אתה קונה הרבה אתה מקבל הנחות כלקוח מעודף באופן תמידי, למרות שמינימום משלוח עולה 22$ בערך יכול להגיע נראה לי ל 20$ .

ויש להם הנחות כל חג או מתי שבא להם , כרגע יש הנחה של 25% אם אתה מזמין כל דבר חוץ מנעליים נראה לי, היה להם כבר על נעליים הרווחתי כמעט 150 שקל בגלל ההנחה, במקום איזה 60$ יצא רק 24$ או משהו.

מה שעדיין אני לא בטוח שיש לך אפשרות להעלאות חשבונית ברגע שהמוצר מגיע אליהם ואתה צריך לשלם אחרי שהעלאת את החשבונית, זה מ EBAY או או כל חנות אחרת. ואז אתה מצהיר כמה המוצר עלה ב USD או ILS  , אם אתה בוחר NEW   אז חייבו אותך במיסים אם תרשום 75$ ותראה את זה אחרי שתעלה את החשבונית.

מה שאני רוצה לדעת זה אם המוצר USED ואתה רושם 75$ לא אמורים לשלם מיסים כי המוצר משומש. אבל לרוב הזמנתי NEW אבל הפעם הזמנתי משומש ואני אבדוק את זה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...
  • 2 שבועות מאוחר יותר...
ציטוט של שמואל דקל

אני לא רואה מה הם נותנים יותר מאמזון

במחירים ממה שראיתי זולה יותר, אבל שניהם זולים מהארץ ותמיד טוב שיש מבחר.. (למקרה שאין את המוצר שאתה רוצה באמאזון או שהוא לא שולח לארץ, אם הוא קיים בניואגג הוא בטוח שולח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

לצערי אי אפשר לקנות מBESTBUY כשאתם מישראל.

אפשר לבצע את ההזמנה לכתובת של USHOPS / DEALTAS 

אבל הכתובות האלה מוכרות להם ככתובות של חברות שילוח למדינות אחרות ומשום מה הם לא תומכים בזה....

די מצער בהתחשב בזה שיש להם 50 אחוז על כל העכברי גיימינג של השנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...