איך לקנות מחו"ל - NEWEGG, AMAZON, BESTBUY - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לקנות מחו"ל - NEWEGG, AMAZON, BESTBUY

tmpusr
 Share

Recommended Posts

לאור ריבוי השאלות - רציתי לרכז הכל במקום אחד, בשאיפה שהגולשים המנוסים כאן יפגינו יוזמה וירשמו מדריכים קלים להבנה בנושא.

אישית גם אין לי זמן וגם ממש מעט ניסיון בקניה בחו"ל אז התרומה שלי מסתכמת בלנסות לרכז את העניין לטובת כולם.

התרומה השניה (שבטח כולם יודעים) - נסו להתארגן מהר ככל האפשר על חשבון עם כתובת אמריקאית שאפשר לקבל בכל אחד מאתרי השילוח.

אשמח אם תרשמו מדריכים פשוטים לפי חנות/אתר - אני אאסוף את המידע בפוסט הראשון.

תודה מראש לעוזרים!

אם אפשר - תתחילו עם האתר הבעייתי ביותר - NEWEGG

חנויות פופולאריות:

* NEWEGG

* Amazon

* BestBuy

* BH Photo Video

* TigerDirect

* BuyDig

* A4C

* Apple

* Dell

* Lenovo

אתרי/חברות שילוח:

* Buy2USA

* BuyAmerica

* Shipito

* JetLeap

* Mustop

עוד?

נערך על-ידי Access Denied
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

לא יודע אם זה עובד ה-NEWEGG, אבל תמורת כ~12% יש מי שישלם עבורך, למשל האתר הזה:

http://howmuch.dealtas.com/index/cms_content_new/%D7%A9%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%AA_%D7%A7%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%9D_%D7%91%D7%A9%D7%91%D7%99%D7%9C%D7%9A

לא מניסיון.

לעיתים גם WIRE TRANSFER אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

לא יודע אם זה עובד ה-NEWEGG, אבל תמורת כ~12% יש מי שישלם עבורך, למשל האתר הזה:

http://howmuch.dealtas.com/index/cms_content_new/%D7%A9%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%AA_%D7%A7%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%9D_%D7%91%D7%A9%D7%91%D7%99%D7%9C%D7%9A

לא מניסיון.

לעיתים גם WIRE TRANSFER אפשרי.

נשמע טוב, יש שם משהו כרגע באמת משתלם שכדי לקנות?

תוסיף את האתר שכתבתי בפוסט הראשון http://www.kneli.co.il/

נערך על-ידי Barel1
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אז לגבי ניואג. לפני שנתיים בערך, היה אפשר להזמין שם עם פייפל שיש לו כתובת חיוב מקומית בישראל. בזמנו, הזמנתי מהם 4 קיטים (זכרון) ב 120$ לקרוב משפחה. ניואג, אולי כתוצאה ממקרי רמייה, שינו את החלטתם וביטלו את האופציה הזאת. בזה למעשה, הם חיסלו את כל האפשרויות לקונים זרים לקנות בעצמם.

אז איזה אופציות יש כדי בכל זאת לקנות? יש את השירות שהוצע פה למעלה ע"י טמפיוזר ויש את האופציות היותר מסובכות שזה להשיג קרוב משפחה או חבר שאתם סומכים עליו, שיבצע את ההזמנה עבורכם או יקנה עבורכם GIFT CARD טעון בסכום הנדרש. מצ'ט שקיימתי עם ניואג, הוסבר לי שזאת אחת הדרכים בהן קונים זרים יכולים לשלם. ניואג בנוסף לכל גם בודקים IP, לכן הדגשתי את הנק' הזאת במהלך הצ'ט ונאמר לי שלא צריכה להיות שום בעיה לקונה זר שקונה באמצעות GIFT CARD. עוד דבר לגבי הבדיקות IP שהם עושים. אמריקאים ולא אמריקאים רואים אמצעי תשלום שונים. למשל, לקרוב משפחה שלי הייתה אופציה לשלם עם Google Wallet. אופציה שלכאורה יכולה לפתור את הבעיה בקלות. מה שכן, נראה שהשירות הזה של גוגל עדיין בחזקת מקומי, כלומר ארה"ב בלבד, אולי גם ארצות אחרות כמו קנדה. בעתיד אגב, אני מניח שגוגל יפתחו את השירות הזה לכולם ולמעשה בכך, אפשר יהיה להתגבר בקלות על הבעיה עם אתרים כמו ניואג.

נכון לעכשיו, אין הרבה שאפשר לעשות מלבד להשיג חבר\קרוב שיקנה את הדברים עבורכם. אני כרגע עושה שילוח דרך מישהו ב JETLEAP, שהצעתי לו 50$ עבור שני כרטיסי 970 שרכשתי מניואג. יש ביטוח ואני מכוסה על כל הסכום, אז אני בראש שקט. אגב, בשבת אני צריך לקבל את זה ככה שזה לא רק בפוטנציאל לחסוך לי הרבה כסף, זה גם יגיע אקספרס.

חלופה לניואג:

אמזון! ניתן לבדוק באתר הזה מלאי על מוצר מסויים שאתם מחפשים: http://nowinstock.net/

ברגע שהמוצר במלאי ונמכר דרך עצמם, אפשר להשיג אותו במחיר הכי טוב (ברוב המקרים). אפשר לקנות מהם ולשלח או דרך משפחה או דרך חברות השילוח למיניהן. אין אופציה לפייפל, כלומר רק עם כ"א בינלאומי. אבל לפני כל אלה, כדאי לבדוק עלויות שילוח לארץ וכמובן לקחת בחשבון תשלום מע"מ. יש פה בפורום חבר שהזמין G27 של לוג'יטק. כאמור מוצר רחב מימדים. עם המשלוח ועם הכל הוא שילם פחות ממה שמכרו פה בארץ, כלומר ייתכן שבכל זאת משתלם לשלח ישירות מאמזון ולגמור עניין.

נערך על-ידי adi518
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

לאור חגיגת הקניות של B.F, ואחרי שחודש החוק על קניות מחו"ל ללא מיסים ומע"מ עד 500 דולר.

שואל האם המשמעות היא שלכל מוצר באשר הוא עד 500 דולר, ללא יוצאי דופן (נניח סמארטפון)?

במידה ויש יוצאי דופן עליהם נלקח מס ומע"מ גם פחות מ-500 דולר, יש רשימה של מוצרים אלו - יעזור לאנשים כעת ב- B.F ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה לכל מי שיצא לו להזמין מאמזון.

אני רוצה להזמין MINI PC יצא לדוגמא:

Items (3)

$194.72

Estimated shipping & handling

$22.93

Total before tax

$217.65

Estimated tax to be collected

$0.00

Import Fees Deposit

$37.00

Estimated order total

$254.65

הבנתי שהסעיף של מסי יבוא 37$ זה סכום שיגבה רק במקרה שבאמת יהיו מיסים אחרת הוא יוחזר.

לפי מה שידוע אין מיסים על מחשבים וזה מתחת ל 500$ , אז על מה הם לוקחים את הסכום הזה ,סביר להניח שהוא יוחזר?

ועוד שאלה מה לגבי מע"מ , אני מבין שאין סיכוי שהחבילה לא תעבור במכס כי זה לא דואר אויר רגיל , אז בנוסף אני יצטרך עוד לשלם מע"מ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד פעם הטעות הזאת!

מיסי מכס מתחלקים לשניים:

מס ייבוא שהרבה קוראים לו בטעות "מכס".

מס ערך מוסף (מע"מ).

לפי הקטגוריות של המכס, על מוצרי מחשב משלמים רק מע"מ (18% מערך הטובין+המשלוח).

ה 37$ האלה זה המע"מ שיגבו ממך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מסתדר לי מה שאתה אומר , המעמ יוצא 39.2$ לא 37$ , אין שום סיבה שהם יותרו סתם ככה על 2$.

ובגלל זה אני לא מבין על מה ה 37$ אם אין שום מסי יבוא ?

--עריכה--

יש מצב שהם מחשבים לפי 17% מע"מ ולא 18%?

נערך על-ידי lompy
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...