סדקים במסך LG G2 - תמיכה טכנית מובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סדקים במסך LG G2

hzhz24

Recommended Posts

הי.

יש ברשותי רק כמה ימים G2 D802 אחריות שנתיים מוייבל. הוא עם כיסוי Spigen Slim Armor . הוא נפל מהברך שלי מכיוןן המסך ישירות לריצפה (לא נפילה גבוהה ). כל המסך עם סדקים קשים .הוא נדלק אבל לא ניתן ללחוץ אלא רק קצת למטה. איפה כדאי לתקן (לא מעוניין לתקן באופן עצמאי) ? איזור פתח תקווה ,ראש העין והסביבה ?

חבר הביא לי אחד מהרצליה (לא חנות ) שלוקח 300 שח למסך מקורי ו150 שח לא מקורי. זה מחירים יחסית זולים. רק איך אדע שזה באמת מקורי?

לא מזמן פתחתי נושא שאני מתלבט עם הכיסוי שציינתי לבין כיסוי נרתיק בצורה ספר.. https://www.zelahit.co.il/Accessories.aspx?product=3389

חבל שלא הלכתי על נרתיק (לא ששם לא יכול להישבר המסך,אבל עדיין נראה לי שמירה יותר טובה)כמו שהיה לי בפון הקודם שלי (שלא היה עם מגן מסך ושרד ). וזה שומר גם על המסך עצמו ולא רק על הצדדים .

יש לציין שהזמנתי גם מגן מסך זכוכית אך הוא עדיין לא הגיע.

ושאלה כללית: מדוע מייצרים את הסמרטפונים כל כך עדינים? איאפשר לעשות מסך כל כך חזק? מדוע C2 שורד אצלי כל נפילה . מזל שיש אותו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין אינטרס יש? די עם השטויות האלה. הרי אתה מבואס מכל העניין. המטרה של החברה היא שאתה תהיה מאושר, לא מבואס. אם תקנה בעתיד טלפון נוסף שלהם הם ירוויחו הרבה יותר מאשר מהמסך הזה.

תתקן ויהיה בסדר. :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדבר בעיקר על המסך. מה הקטע לעשות אותו ממש עדין אם יש אופציות הרבה יותר טובות. וכן מה הקטע של המחירים? כל כך מוגזם .

אשמח להמלצות על תיקון , ואיך לבדוק אם זה מקורי.

אותו חבר שהביא לי אחד שמתקן .אמר שהוא צריך להזמין לפני כן את המסך. אז בוא תגידו לי איך אדע שזה מקורי. כי בטח יוכל לראות לפני שהוא יחבר אותו .

הכסף זה הדבר האחרון שמבאס אותי. יותר מבאס הפחד שהמסך לא יגיב כמו החדש. כן חדש . הפון אצלי רק יומים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל. אהבתי את המכשיר הזה.

"הקטע" הוא שאנשים רוצים כמה שיותר מסך בכמה שפחות מכשיר. זה אומר שוליים צרים מאוד - שזה אומר מידת שבירות גבוהה.

קרה לך קטע לא נעים, אין ספק... זה מבאס. ועוד היה לך קייס. מקווה שתצליח למצוא תיקון נורמלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש תהוא שציינתי 300 שח מהרצליה. ויש חנות באיזור שלי ( mobile city/IphoneLabs

פתח תקווה ) ב450 שח עם אחריות עבודה ו3 חודשיים.

אני לא יודע מה קייס שומר על המסך? אני מבין שזה שומר בכללי על סביב הפון אבל על המסך איך זה שומר?

אני מתלבט עם להשאר איתו או לקנות נרתיק ספר .

אני כל שנייה אומר לילדים שלי שלא יגעו בפון. אני אומר לאישתי גם להזהר. וזה בסוף נפל ממני. אתם הייתם חייבים לראות את הבעת הפנים של אישתי חחחחחח .. ועוד עבר רק יומים מאז שקניתי אותו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אכן המסך של הG2 עדין מאוד, אבל לא עדין עד-כדי-כך. כלומר הייתי מצפה ממכשיר להשבר כמו ששלך נשבר אם כבר הייתה החלפה של מסך בעבר (איפה קנית??)

300 שקל על מסך מקורי זה לא הגיוני, אולי 300 שקל על מסך משוחזר-מקורי ו150 שקל על חיקוי עלוב. מסך מקורי בארץ עולה 580 שקל, לקבלת פרופורציה. מסין המסך עולה הרבה פחות אבל הוא או משוחזר או חיקוי.

מעבדה שלוקחת 450 גם היא לא תספק לך מסך מקורי, אלא אחת מהאפשרויות שציינתי. אבל זה בסדר, המסכים בדר"כ עובדים מעולה ועם איכות מירבית. רק תשים לב שאחרי שמתקנים לך שאין פסי אור בין הזכוכית למסגרת, כי מעבדות נוטות לא להדביק טוב את המסך למסגרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רכשתי ותיקנתי לנקסוס 4 מגוון מסכים (לי ולמשפחה, יש לנו הרבה נקסוסים)

לא היה ואין שום הבדל במסך ובאיכותו בין מסך שתיקנתי בארץ ב700 ש"ח למסך שהזמנתי מסין ב45 דולר ותיקנתי לבד. כולם עובדים ומרגישים מצוין.

לדעתי, מסך "מקורי" זה בולשיט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רכשתי ותיקנתי לנקסוס 4 מגוון מסכים (לי ולמשפחה, יש לנו הרבה נקסוסים)

לא היה ואין שום הבדל במסך ובאיכותו בין מסך שתיקנתי בארץ ב700 ש"ח למסך שהזמנתי מסין ב45 דולר ותיקנתי לבד. כולם עובדים ומרגישים מצוין.

לדעתי, מסך "מקורי" זה בולשיט.

מסך מקורי זה לא בולשיט, במיוחד בעמידות הזכוכית, אבל ללא ספק עדיף להתקין לבד מסך שעולה שליש במחיר כי רוב הזמן לא מרגישים בהבדל.

ו45 דולר למסך של 4 זה מאוד זול, ודווקא למכשיר הזה יש הרבה חיקויים, אבל אם עובד סבבה אז מה רע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...
אכן המסך של הG2 עדין מאוד, אבל לא עדין עד-כדי-כך. כלומר הייתי מצפה ממכשיר להשבר כמו ששלך נשבר אם כבר הייתה החלפה של מסך בעבר (איפה קנית??)

300 שקל על מסך מקורי זה לא הגיוני, אולי 300 שקל על מסך משוחזר-מקורי ו150 שקל על חיקוי עלוב. מסך מקורי בארץ עולה 580 שקל, לקבלת פרופורציה. מסין המסך עולה הרבה פחות אבל הוא או משוחזר או חיקוי.

מעבדה שלוקחת 450 גם היא לא תספק לך מסך מקורי, אלא אחת מהאפשרויות שציינתי. אבל זה בסדר, המסכים בדר"כ עובדים מעולה ועם איכות מירבית. רק תשים לב שאחרי שמתקנים לך שאין פסי אור בין הזכוכית למסגרת, כי מעבדות נוטות לא להדביק טוב את המסך למסגרת.

טוב עבר די הרבה מזמן. המסך ב450 שח מרגיש לי בדיוק כמו עם המכשיר החדש. חיברו אותו גם באופן מעולה.. זה שרצה 300 שח הוא לא חנות ולא כלום . בסך הכל בחור שמזמין מחול ( וצריך לסמוך על המוכר שאכן מדובר בדגם מקורי או זה שדומה בדיוק אליו )מסך ומחבר אותו. הוא אמר לי , שלא ניתן באמת לדעת מה מקורי ומה לא. כי יש מסך אחד שהוא לא מקורי ( יש מצב גם שהמסך לא מקורי והטאצ' כן או ההפך) אבל מרגיש בדיוק כמו המקורי. ויש את ה150 שח ..שמים לב ישר שאינו מקורי.

המכשיר נקנה מוואלה שופס דרך מובייל .

עכשיו ,לא מזמן המכשיר החליק לאישתי ליד הרכב.וממש לא מגובהה. המסך לא נשבר ( היא חשבה שכן נשבר. מצידי אמרתי לה נחזור לנוקיה הישנים וזהו .כי אני לא מוציא יותר שקל) אבל יש סדק למטה במגן מסך. כל נפילה מסוכנת, זה מה שיש לי לומר .. והחברות שלפחות מכבדות את עצמן חייבות כבר לתת פיתרונות טובים יותר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי G2 כבר בערך... לא יודע, שנה?

הוא נפל לי המון פעמים. כולל מגובה האוזן וכולל נפילות על הצד של המסך.

אני לא מסתובב עם שום כיסוי.

לאחרונה הוספתי מגן מסך זכוכית, אבל הנפילות המדוברות קרו כשהוא היה גם בלעדיו.

אין עליו אפילו לא שיפשוף קל.

זה לחלוטין עניין של מזל. בכל המכשירים בשוק. עם או בלי מגן.

לנסות להפיץ פה סטיגמה שלילית ומוטעת (בלשון המעטה) שכביכול ה-G2 הוא מכשיר "עדין/שביר באופן יוצא דופן" - זה פשוט לא ראוי, לא צודק, ולא נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספק שהשניים וחצי אנשים שהשתתפו פה יפגעו בצורה כלשהי בשמו הטוב של הG2.

אני אישית שמתי מגן זכוכית ותמיד הסתובבתי עם מגן סיליקון. שבועיים אחרי שמכרתי את המכשיר הבחור התקשר אלי ואמר ששבר את המסך ושאל אם אני מכיר מעבדה טובה.....

מצד אחד עיניין של מזל. מצד שני לאחר החלפת מסך הוא בדר"כ שביר יותר, כמו כל מכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

.לחברות סיניות וכדו'.. המסך יותר רגיש.

לא התיחסתי רק אליו אלא בכלליות.. אני חושב שהחברות לפחות המובילות צריכות לתת יותר חסינות בנושא הזה.

לך יש ניסיון טוב בנפילות איתו ולי לא. אבל בשביל למדוד באופן נכון ,צריך לראות תגובות של רבים. ואין ספק שהרבה אומרים שהוא מכשיר יחסית עדין.

הייתי רוצה לשאול אותך האם כשנפל לך ,היה עוצמה בנפילה?. והאם נפל לך ישירות על המסך ולא בצדדים?

כי לי נפל ישירות על כל משטח המסך ..לכן כולו היה סדוק ולא רק איזו פינה.

MosesTheTool

נאמר שהמסך שהוחלף הנו מקורי. מדוע הוא עכשיו יהיה יותר רגיש לשבירה? או שהתיחסת לזה שדומה למקורי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...