סדקים במסך LG G2 - עמוד 2 - תמיכה טכנית מובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סדקים במסך LG G2

hzhz24

Recommended Posts

לך יש ניסיון טוב בנפילות איתו ולי לא. אבל בשביל למדוד באופן נכון ,צריך לראות תגובות של רבים. ואין ספק שהרבה אומרים שהוא מכשיר יחסית עדין.

אני לא מכיר שום טלפון (חוץ מדגמים ספציפיים ענקיים שמיועדים לזה ומגיעים עם מגנים מובנים, כמו ה-defy וכו') שאין עליו תגובות שהוא "עדין", או שהוא עבר "מבחני נפילה" ולא נשבר לו המסך בשלב מסויים.

הנה, קח לעצמך אתגר - חפש ביוטיוב סרטון drop test לאיזשהו שלא נשאר לו המסך בסוף המבחן, ותביא אותו לכאן.

זה ה-G2 אגב, מה שמוכיח שזה לחלוטין עניין של מזל - נפילות דומות אצלי לא גרמו לו פשוט לכלום.

- - - תגובה אוחדה: - - -

והנה למשל ה-M8, S5 ואייפון 5S:

בקיצור - הכל אותו חרא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שאמרתי לי נפל ישירות על המסך. הפון לא התקפץ אלא בוםםםם על הריצפה של הבית . כזאת נפילה גם המזל שלך לא יעזור.

וגם בסרטון ישירות על המסך זה נסדק. השאלה אם לך נפל על כל המסך ולא בפינות ?

נו זה ברור שכל בסופו של דבר יסדק. פשוט על הדגם הזה בררתי לפני קנייה ושמעתי שהוא יחסית עדין . אולי יש עוד עדינים יחסית לאחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ראיתי איך בדיוק הוא נפל בהילוך איטי מהזווית של הרצפה אתה יודע.. הוא נפל לי בטעות מהיד והופ מצא את עצמו על ריצפת בטון, כשהמסך שוכב על הרצפה. הרמתי אותו בחשש רב וסובבתי אותו לראות מה הנזק - כלום.

דווקא מהבדיקות שראיתי נפילה ישירה על המסך (ולא על אחת הפינות) היא פחות קטלנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרשום בגוגל tough smartphones 2014, יש המון דגמים. sonim זאת חברה שמייצרת סלולרים עמידים עוד לפני הסמארטפונים. בזמנו חשבתי על משהו בסגנון אבל הs advanse שלי שורד טוב מהמצופה עם מגן סיליקון שמעליו מגן קשיח, אני מניח שמעל שנתיים הוא נפל כ20 פעמים מכ1 מ׳

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי כבר שיש דגמים יעודיים שהיעוד שלהם זה להיות עמידים:

(חוץ מדגמים ספציפיים ענקיים שמיועדים לזה ומגיעים עם מגנים מובנים, כמו ה-defy וכו')

אבל זה לא אותו דבר. לא מדובר בדגמים מובילים, וזה בא על חשבון בערך הכל.. בעיקר גודל ומשקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...