התלבטות בין מדעי המחשב בטכניון או בבן גוריון - עמוד 2 - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין מדעי המחשב בטכניון או בבן גוריון

GNR

Recommended Posts

תודה רבה על התגובות , אני חושב שדיי השתכנעתי בסופו של דבר על בן גוריון.

שאלה נוספת -

אני עדיין חושב אולי לנסות להתחיל במסלול של ביאונפורמטיקה , לדעתי מדובר על מסלול יותר מעניין מאשר "סתם" מדעי המחשב . למרות שממה שהמליצו לי בוגרים של התואר הזה , שחשוב מאוד לוודא שבסוף התואר כתוב "מדעי המחשב" ולא משהו אחר , מה דעתכם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות , אני חושב שדיי השתכנעתי בסופו של דבר על בן גוריון.

שאלה נוספת -

אני עדיין חושב אולי לנסות להתחיל במסלול של ביאונפורמטיקה , לדעתי מדובר על מסלול יותר מעניין מאשר "סתם" מדעי המחשב . למרות שממה שהמליצו לי בוגרים של התואר הזה , שחשוב מאוד לוודא שבסוף התואר כתוב "מדעי המחשב" ולא משהו אחר , מה דעתכם ?

עכשיו בדיוק התחלתי שנה שניה בבן גוריון.

חבל על הזמן שלך רד מזה זה סתם יסגור אותך למסלול שבו החליטו בשבילך איזה קורסים לקחת ויש מצב שתעדיף אחרים במהלך התואר.

מה גם שזה לא נותן לך שום פלוס בשוק העבודה.

תתחיל מדמ"ח רגיל. יש מבחר של קורסי בחירה, וניתן גם לבחור מגמות להתמחות כבר בשנה השניה שזה די דומה. גם בזה מחליטים בשבילך איזה קורסים לקחת, אבל כבר עברת שנה ויש לך קצת מושג מה מעניין אותך ומה לא אז הבחירה חכמה יותר.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי עכשיו עם מדור רישום בבן גוריון , ההרשמה אומנם סגורה , אבל הם אמרו שהסכם הקבלה "המועדכן" שהיה לשנה התחיל ב-680 , וזמן קצר לאחר מכן עלה ל-730!

באתר הדרישה לא מועדכת ונמצאת על 670, לי יד 710 , עדיין הסיכוי גבוה להתקבל או שלא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למשל בטכניון בשביל להיות רופא אתה רק צריך להוציא צייונים גבוהים. בבן גוריון אתה צריך בנוסף לעבור מבחן אישיות ויכול להיות שאפילו לא תהיה רופא אם יש לך את הצייונים הכי גבוהים כי באישיות אתה לא מתאים לטפל באנשים.

יוצאים הרבה רופאים פסיכופטים(עם צייונים מעולים) מהפקולטה לרפואה של הטכניון.

לא יודע על מה אתה מבסס את השטויות האלה, אבל בכל פקולטה לרפואה בארץ (כולל זו של הטכניון) ישנה סדרת ראיונות בתהליך הקבלה שמסננת אנשים גם עם פסיכומטרי 800.

לגבי שאר השטויות שרשמת על הטכניון - כנראה שהבעיה היא בך. אני והרבה מחבריי בוגרי הטכניון נהנינו מאוד (מאוד) בלימודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...