ביצועים מופחתים לאחר אתחול קר בלוח אם Z97-A - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביצועים מופחתים לאחר אתחול קר בלוח אם Z97-A

MasterGamerFX

Recommended Posts

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בדקתי ויש את בדיוק אותה הבעיה גם בכ.המסך וגם בליבה הגרפית במעבד - HD 4600

,יש את אותה הבעיה גם במעבד הגרפי שנמצא במעבד. אחרי אתחול קר הדלקת המחשב אני מקבל 26 FPS ,אחרי שאני אתחול מחדש אני מקבל 36 FPS -זה קורה גם בליבה הגרפית של המעבד (כבל ה DVI מחובר ללוח אם ולא למעבד)

מוזר מוזר מאוד ולא הגיוני בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שינוי הכותרת:

1. ערוך את ההודעה הראשונה בדיון.

2. בחר במצב מתקדם.

3. שנה את הכותרת.

4. שמור את השינויים.

בקשר לבעיה - בשלב הזה ברור שלא מדובר בבעיה בכרטיס המסך או ברוחב הפס לממשק ה PCI Express. סבירות מאד גבוהה שמדובר בבעיה בלוח (כנראה בביוס), אבל אי אפשר לשלול לחלוטין בעיה במעבד. שוב, אני מציע שתיצור קשר עם ותשאל אותם לגבי בעיה - אולי הם יוכלו להציע פתרון. אם כלום לא עוזר, הייתי מציע לגשת לחנות ממנה קנית את המחשב, להראות להם את הבעיה ולבקש שיחליפו לך את הלוח, רצוי בדגם אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי עכשיו עוד בדיקה ובאורח פלא אין שום בעיה הליבה הגרפית של המעבד נותנת לי במבחן OCCT את ה-31 FPS תמונות לשנייה לאחר אתחול קר

ואחרי שאני מבצע RESTAT אני מקבל גם את אותו הדבר 31 FPS

מוזר למעשה עכשיו הכל תקין

השאלה היא כאשר אני יעביר את השליטה לכ.המסך מה יהיה אחרי כן נבדוק את זה ואז נדווח

- - - תגובה אוחדה: - - -

עשיתי עכשיו עוד בדיקה הפעם בכ.המסך במקום 25 FPS אני מקבל במבחן OCCT את ה-37 FPS תמונות לשנייה לאחר אתחול קר

אחרי שאני מבצע RESTART אני מקבל 79 FPS

יכול להיות שבאמת יש בעיה ב של הלוח הזה?

אני מאמין שיש לנוכח הנתונים

כאשר אני מבצע במעבד הגרפי את הבדיקה אני מקבל אותו דבר 31 FPS גם באתחול קר וגם באתחול חם שזה אומר שהכל תקין ויציב

אז אם כך נשאר להסיק שהBIOS תקול בלוח אם גם לאחר עדכון לגרסת 2012

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...