החלפת מקש עם מקש אחר - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החלפת מקש עם מקש אחר

avicii962

Recommended Posts

שלום יש לי ישן שהתחיל להיות בעייתי. יש תקלה במקלדת מקש ה' ,v לא עובד המחשב בן כבר 4+ לא שווה תיקון במעבדה או קניית חלפים .. הוא משמש את אמא שלי ואבא שלי לאינטרנט. אני רק רוצה להחליף את המקש v עם מקש אחר פחות חשוב במקלדת או עם שילוב מקשים כלשהו (נגיד אם יש דרך לעשות שלחיצה על b וc יחד תדפיס לי v זה יכול להיות אחלה כי הם צמודים)

ניסיתי באמצעות איזה מדריך שקראתי באינטרנט על תוכנה כלשהו שנכנסתי אליה דרך הטרמינל, שכחתי איך קוראים לה.. שהציגה לי מקלדת שם אני עושה את כל השינויים שאני רוצה ושומר, הבעיה שזה לא עבד ואחרי "אירוע" (למשל החלפת שפה או הפעלה מחדש) ההגדרות נמחקו.

יש לכם פתרון אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לנסות לסדר את המקש. הוא יצא מהמקום ? לא יושב בדיוק באותו מקום אם האחרים ? חסר חלק מכאני ? (אם כן, אתה יכול להעביר ממקש אחר)

אם לא, מה מערכת ההפעלה (בין היתר, איזה דסקטופ) ומה הפקודה שאתה מריץ ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמר הבינארי - אם מדובר בבעיה מכאנית בלתי-פתירה - אולי אפשר להחליף מנגנון עם מקש אחר. זה עדיף.

גם אם צריך להחליף את כל המקלדת - זה כנראה עדיף. לרוב אפשר למצוא מקלדות בEBAY די בזול וההחלפה במרבית המחשבים לא מסובכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמר הבינארי - אם מדובר בבעיה מכאנית בלתי-פתירה - אולי אפשר להחליף מנגנון עם מקש אחר. זה עדיף.

גם אם צריך להחליף את כל המקלדת - זה כנראה עדיף. לרוב אפשר למצוא מקלדות בEBAY די בזול וההחלפה במרבית המחשבים לא מסובכת.

כמה זה לא יקר? והאמת שניסיתי לפרק את המחשב זה קצת בעייתי המחשב ישן כל הברגים אכולים..

לא שווה לי להשקיע ממש כסף בזה... אם זה כמה שקלים אז כן אבל לא לקנות מקלדת ב100 שקל באיביי שאני לא יודע אם אני יכו בכלל לפתוח את המחשב.. ניסיתי פעם אחת ולא הצלחתי אולי אם אנסה שוב אצליח אני לא יודע.

המחשב הוא

packard bell pew91

אני באמת מעדיף לחלופה כלשהי במקלדת כמו לחיצה על מקשים צמודים או מקש אחר. כי סך הכל מלבד משחקים להורים למחשב יאן יותר מדיי שימוש בשבילנו, אבל בכל זאת מעצבן שבשביל ללחוץ על האות V גם אם זה מדיי פעם.. צריך לעשות העתק הדבק ממקום אחר או לפתוח מקלדת וירטואלית.

אתה יכול לנסות לסדר את המקש. הוא יצא מהמקום ? לא יושב בדיוק באותו מקום אם האחרים ? חסר חלק מכאני ? (אם כן, אתה יכול להעביר ממקש אחר)

אם לא, מה מערכת ההפעלה (בין היתר, איזה דסקטופ) ומה הפקודה שאתה מריץ ?

המקש במקום, לפחות ככה זה נראה מבחוץ.. מרגיש לחיצה כמו בכל שאר המקשים ולא איזה משהו רופף.פעם נשפך קפה על המקשים, כנראה שהוא הצליח לגרום לפאק במקש הזה ספציפי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעצבן - כשצריך ללמוד להשתמש במקש אחר

מעצבן עוד יותר - כשהם יבואו להקיש c b במחשב אחר אחריי שהם התרגלו להאק שעשית במחשב הזה......

תנסה לפרק את המקש (תרים אותו מהצד העליון אם סרגל וכו), תבדוק אם יש לכלוך על הפלסטיק הפנימי (X מתקפל, כמו מתקן ייבוש כביסה) שהוא יורד עד הסוף (להשוואה תפרק נניח מקש לייד ותשווה אם הם יורדים לאותו גובה) ושלא נכנס משהוא מתחת לגומיה

אם לא ואם המחשב כבר לא משמש כנייד, תחבר לו לוח מקשים פשוט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעצבן - כשצריך ללמוד להשתמש במקש אחר

מעצבן עוד יותר - כשהם יבואו להקיש c b במחשב אחר אחריי שהם התרגלו להאק שעשית במחשב הזה......

תנסה לפרק את המקש (תרים אותו מהצד העליון אם סרגל וכו), תבדוק אם יש לכלוך על הפלסטיק הפנימי (X מתקפל, כמו מתקן ייבוש כביסה) שהוא יורד עד הסוף (להשוואה תפרק נניח מקש לייד ותשווה אם הם יורדים לאותו גובה) ושלא נכנס משהוא מתחת לגומיה

אם לא ואם המחשב כבר לא משמש כנייד, תחבר לו לוח מקשים פשוט

אני אעשה את מה שאמרת בלי שום קשר.

אבל בכל מקרה זה לא רלוונטי לגבי מחשב אחר, כי זה לא מחשב כתיבה, זה מחשב נטו לשחק בקנדי קראש ופוקר להורים שלי. ואבא שלי מלבד הבית לא בשום מחשב אחר, ואמא שלי להפך, כל היום במחשב, אז אין סיכוי שעל הדקה בבית תתרגל לV המוזר, במקסימום בתחילת יום תלחץ V מוזר ותזכר שהיא עברה מחשב.

זו העדפה שלהם בקשר למה לעשות, אם היו אומרים לי לקנות מקלדת בשמחה הייתי קונה.

הצלחתי לשחק בטרמינל עם מקשים לעשות סוואפ לכל מני מקשים אבל זה נמחק אחרי הפעלה מחדש או שינוי שפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...