המלצה על אלטרנטיבות לנתב ביתי שתומך בתקן N ובגלישה ב100 MB או יותר. - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה על אלטרנטיבות לנתב ביתי שתומך בתקן N ובגלישה ב100 MB או יותר.

hendrix

Recommended Posts

שלום לכולם. יש לי את הDLINK 2650U ואני גולש על 15 מגה בייט. ונטוויזן.

אני מחפש המלצה לראוטר חדש לשימוש ביתי בסיסי שיעבוד טוב עם 6 מכשירים או יותר (מדפסת שני פלאפונים ושלושה מחשבים)

אין לי צורך בתכונות יוצאות דופן של הנתב, אלא אם תספרו לי על אחת שתישמע הכרחית.

אני מחפש שיהיה זול ושיהיה שווה משהו במידה וארצה לשדרג מהירות ל 100 מגה או ליותר.

USB בשביל לחבר יהיה חביב אבל לא חובה אם הוא מעלה את המחיר.

אשמח למספר המלצות. תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

cheif, איך כשהתחלתי לחפור בנושא הגעתי לאתר שלך. (דרך גוגל). האתר שלך מקצועי וברמה ממש גבוהה מבחינת המלל, הגהה ופירוט. ממש התרשמתי לטובה, שאפו!

אך מרוב עצים, לא ראיתי את היער. אם היה אפשר למקד אותי לכמה דגמים ספציפיים זה היה ממש עוזר.

היו בסקירות שלך המון מונחים שאני לא מכיר. בסופו של דבר, אני מחפש ראוטר/ מודם, שיחבר אותי לאינטרנט. יהפוך את הגלישה לנוחה בכל המכשירים ויתמוך במהירויות/ טכנולוגיות שיצאו בזמן הנראה לעין.

האלטרנטיבה היא לשכור מבזק ב 10 ש"ח לחודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תסתבך עם הזמנה מחו"ל. יש סיכוי טוב שהנתב יעצר במכס ואז תכנס לסחרור בירוקרטי שבסופו לא יהיה לך וגם את הכסף תאבד. בשלב הזה אני יכול להמליץ לך על שלושה נתבים - ה-1043 החדש (בצבע כחול) של טפלינק ואם הוא יקר לך אז ה-6478GN של EDIMAX גם יהיה בסדר גמור. אם תמיכה בתדר 5Ghz חשובה לך, לך על ה-4300 של טפלינק. אם תמיכה בתקן AC חשובה לך, ה-6478AC הוא הנתב שלך. על חלק מהנתבים יש סקירה באתר ויש גם הסבר על התקנים (כולל AC) ועל נושא תדר 5GHZ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד מנתבים אלה לא משולב עם מודם VDSL בתוכו. בעבר מודם מבזק עלה 100 שקלים, אבל היא הפסיקה לתת בחינם או למכור מודמי VDSL ללקוחות חדשים ומשדרגים, ואת המודמים למהירויות גבוהות מ-15 מגה היום ניתן לקבל רק בתוך הנתבים שלה עם מודל השכרה חודשי. זה הפך את כל שוק הנתבים שאינם כוללים מודמים בתוכם ללא רלוונטי בארץ (להוציא לאלה שכבר הספיקו לקבל / לקנות מודם VDSL בעבר)

יש מודם משולב נתב אחד לפחות שאפשר לרכוש Kasda KW-5212. הוא אולי נראה יקר לחלק מהאנשים בתחום, 390 שקל, אבל אם מודם VDSL עלה פעם 100 שקלים אז 290 + 100 נשמע סביר. אני מקווה שמה שאמרתי לא נכון, אבל הכתבה הבאה הותירה רשמים די מבלבלים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4568674,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

paladin תודה על התגובה זה היה משכיל.

זו בדיוק הבעיה שאני נתקל בה כרגע.

יש לי ראוטר שתומך בבעל 15 מגה גלישה. אני מאמין שזה עניין של זמן עד שאעבור למהירויות הגבוהות יותר.

יש לי את הברירה של עם שכירות של 10 ש"ח בחודש, או לרכוש בעצמי.

אני מניח שבזק חושבת על עצמה כשהיא משכירה את המודם/ראוטר שלה והמחיר לא משתלם. לכן אני בודק אופציות של רכישה עצמית.

אני מקווה שהדגמים שהוצעו לי למעלה יתמכו במהירויות של . תקן N תקן G VDSL או כל אחד מאלו.

אם לא אז אני סתם קונה קופסא יקרה.

יכול להיות שכבר עדיף להשכיר מבזק ?

בכל זאת לפי הכתבה, הם טוענים שהם משדרגים את הראוטר בהתאם לטכנולוגיה. קניית ראוטר ב 300 שח תהיה משתלמה עבורי רק לאחר 30 חודשים של 10 שח לבזק כל חודש.

מה אתם חושבים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל 3 הנתבים שהוצעו לך תומכים במהירות הזו, אבל כמו שאתה הבנת בלי מודם הם שקולים למחשב שאתה קונה בלי מסך.

אני חושב שאתה צריך לנסות להגיע עם להסכמה על השאלה למודם- VDSL שלהם למשך 24 חודשים, ושרק מהחודש ה-25 לשלם עליו 10 שקלים לחודש. זה יהיה קשה, אבל שווה את המאמץ. תאר לעצמך שאתה משלם 10 שקל לחודש למשך 8 שנים, הסכום שישולם במצטבר יעלה 2.5 פעמים kasda 5212.

בעוד שנה ומעלה כנראה יהיה מבחר גדול יותר של מודמים-נתבים והקאסדה לא יישאר לבד בשוק ומי יודע אולי יופיע מודם VDSL במחיר זול אשר יאפשר יותר גמישות בבחירת נתבים. לדעתי מאוד כדאי שה-KW-5212 ייבדק ב-netchief, האם התמורה בעדו שווה את המחיר שהוא עולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מודם ראוטר DLINK 6740 שקניתי מבזק ועכשיו שדרגתי לאחר. אם אתה רוצה לקנות דבר איתי בפרטי.

בכל מקרה אני לא מציע לך לקחת רכיבים שהם לא של כי אז הם תמיד יגידו לך אה זה בגלל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...