סרוויס מפסיק ביציאה מ-session - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סרוויס מפסיק ביציאה מ-session

gkman

Recommended Posts

צהריים טובים.

היה לי בעיה עם קובץ ה-socket בשרת mysql שלי- אבל הצלחתי להחזיר אותו.

התחלתי את הסרוויס של mysqld והכל עבד יפה.

הקשתי exit כדי לצאת מה-session שלי (השתלטתי דרך putty)ובמקום לצאת אני מקבל את ההודעה שאומרת שjob כלשהו הפסיק.

אני בודק את הסטאטוס של הסרוויס של mysql ומגלה שהוא בstop

התחלתי אותו שוב וניסיתי לצאת שוב- אבל עוד פעם הוא נעצר.

ניסיתי עוד ניסיון - התחלתי את הסרוויס והפעם במקום להקיש exit לחצתי על ה-X של החלון.

השתלטתי על השרת מחדש ובדקתי את הסרוויס- הוא שוב למטה.

הסרוויס עדיין יורד כל פעם שאני יוצא מה-session שלי- רק שעכשיו הוא לא מקפיץ לי הודעות כשאני מקיש exit.

מה לעזעזל?

--עריכה:-------

אוקי קצת חזרתי אחורה.

כדי להחזיר את הקובץ socket התחלתי את mysql_safe. השתמשתי במשתמש root - כדי להתחיל את זה כי עם המשתמש mysql זה סירב לעלות. עכשיו הפסקתי את הפעילות של השרת עם mysqladmin shutdown והקובץ socket נמחק שוב.

אני מנסה להתחיל את הסרוויס של mysql וזה נכשל. מנסה להתחיל שוב ב-safe עם משתמש mysql- נכשל.

מה עושים??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי - אתם צודקים הוא לא יורד בסגירת session הוא יורד מיד אחרי שאני מעלה אותו. לא מופיע שום דבר ב-/var/log/mysqld.log.

מה זה להריץ סרוויס בscreen? (אני לא ממש מתמחה בתחום הלינוקס :( )

מה שכן מצאתי זה שבקובץ servername.err (ששמור ב-datadir שלי) יש שגיאה:

fatal error: cant open and lock privilege tables; cant find file ./mysql/host.frm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למזלי כל זה קרה לי בזמן ההקמה של השרת כשניסיתי להחליף את ה-datadir של mysql אז לא היו לי נתונים, אז עקבתי אחרי כל ההוראות ועכשיו הוא עלה לי כמו שצריך.

עכשיו אני רק צריך לנסות לשנות שוב את ה-datadir.

אני יעקוב אחרי המדריך : https://access.redhat.com/documentation/en-US/Red_Hat_Enterprise_Linux/6/html/Managing_Confined_Services/sect-Managing_Confined_Services-MySQL-Configuration_Examples.html

נקווה שעכשיו יהיה בסדר..

תודה על העזרה-

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...