הגדלת זיכרון ה RAM במחשב נייח מ 4 ל 8 GB - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגדלת זיכרון ה RAM במחשב נייח מ 4 ל 8 GB

dato

Recommended Posts

ערב טוב ,

ברוצוני להכפיל את מהירות ה במחשב הנייח שלי מ 4 ל 8 GB

ברשותי של ג'יגה בייט דגם: P61-USB3-B3

וזכרון RAM של DDR3Corsair CMV4GX3M1A1333C9

סטיק 1 של 4GB במהירות של 1333 אם אני לא טועה

מצאתי את אותו סוג הסטיק ב KSP:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=825629

במחיר 200 שקל

השאלה שלי היא , האם אני חייב להוסיף סטיק זהה באותה המהירות ?

או שאני יכולה להוסיף כל אחד ואם כן על מה אתם ממליצים עד 250 שקלים.

תודה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מעוניין להכפיל את כמות או נפח הזיכרון במחשב, לא את המהירות שלו...

אתר הזיכרון CMV4GX3M1A1333C9 של Corsair:

http://www.corsair.com/en/cmv4gx3m1a1333c9

מדובר בזיכרון שעובד בתדר 1333MHz ובמתח של 1.5V, כך שכמעט כל זיכרון מסוג DDR3 שתקנה יתאים (רוב הזיכרונות עובדים במתח של 1.5V ובתדר של 1333MHz או 1600MHz). באופן כללי יהיה עדיף לקנות את מודול הזיכרון המתאים הכי זול שניתן למצוא (יש בפלונטר את הזיכרון של Zeppelin שעובד בתדר של 1600MHz ועולה כ 180 ש"ח, קישור, אם אתה רוצה זיכרון מ KSP יש לך גם את ה G.Skill Aegis 4GB DDR3 1600Mhz PC3-12800 Kit CL11-11-11-28 שעולה 200 ש"ח, קישור), אבל תמיד יש אפשרות (קלושה) שתהיה בעיית תאימות בין הזיכרונות, ולכן לעיתים מומלץ לקנות מדגם זהה לזיכרון הקיים. במקרה שלך זה לא ממש משנה אם תקנה מודול שעובד בתדר של 1333MHz או 1600MHz, כי הזיכרון הקיים עובד ב 1333MHz ולכן כל הזיכרון יעבוד ב 1333MHz. אני חושב שיהיה עדיף לקנות את הזיכרון המתאים הזול ביותר שאתה יכול לקנות, שהוא של חברה מוכרת ובעל אחריות ארוכה ככל האפשר (בד"כ אחריות לכל החיים), וכמובן עובד במתח של 1.5V.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה על ההדחפות לדיון אבל יש לי את אותה השאלה בדיוק. גם אני רוצה להגדיל את הזכרון אצלי מ4 ג'יגה ל8, רק שהחומרה אצלי שונה לגמרי.

יש לי לוח אם של ג'יגה בייט מודל EP43-DS3L . לא בטוח איזה דגם הכרטיסי אבל זה המידע עליהם:

2zinb7s.jpg

עד כמה שאני יודע הלוח אם שלי תומך מקסימום בDDR2. יש לו 4 סלוטים של כרטיסי .

לפי התוכנה הזאת, אלו סוגי הכרטיסים:

Mushkin Silverline® — 991760 2GB PC2-6400 5-5-5-18 Silverline

OCZ OCZ2VU8002G Vista Upgrade 2GB -800 PC2-6400 5-6-6-15 Memory RAM

בעבר, כשהוספתי את אחד מהכרטיסי הזכרון האלו, קניתי את זה באריזה של 2 כרטיסי 2 ג'יגה. כשחיברתי אותם למחשב זה רק עשה תקלות והמחשב על הזמן הפעיל את עצמו מחדש, עד שהקומבינציה של אחד חדש ואחד יש תפס.

אני אשמח אם מישהו יוכל להמליץ לי על אמינים שאני אוכל לחבר כאן ושלא תהיה בעיית תאימות, ושזה יעבוד חלק.

מה קורה מבחינת תאימות אם אני מחבר כרטיס של DDR3? ברור לי שאני לא אנצל את הDDR3, אבל זה יעבוד בכלל? זה יריץ על המקסימלי - , או שזה בכלל לא יעבוד?

ושאלה נוספת-

ראיתי שיש לדגם שלי הרבה עדכוני ביוס:

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=2847#bios

במידה ואעדכן את הכל זה אמור לתת שיפורי ביצועים ותמיכה מורחבת בזכרונות. הדבר הזה אמור לפתור את הבעיה שהייתה לי עם הזכרונות, שהמחשב כל פעם הפעיל את עצמו מחדש?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה על ההדחפות לדיון

חוץ מהנימוסיות ובלבול הדיון המקורי סתם חבל שאנשים לא יענו לך בצורה נורמלית. פתח דיון חדש.

מה קורה מבחינת תאימות אם אני מחבר כרטיס של DDR3? ברור לי שאני לא אנצל את הDDR3, אבל זה יעבוד בכלל? זה יריץ על המקסימלי - , או שזה בכלל לא יעבוד?

בלתי אפשרי בשום מובן. אפילו לחבר לא תוכל כיוון שהסלוט שונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...