התייעצות לגבי קניית מחשב לעריכת תמונות - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות לגבי קניית מחשב לעריכת תמונות

Ziv Vaintrub

Recommended Posts

מצד שני, כרטיס מסך ( שמחירו לא בשמיים), פותר אותך מכל החשבונות האלה,

וגם הרבה יותר וורסטילי לכל שימוש שיהיה.

אז אם אני קונה כרטיס מסך סביר אני מניח שהמחשב ישתמש בו ולא בכרטיס המובנה נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכמה יעלה כרטיס מסך סביר שלא יהיה נחות מהאינטגרלי? ידוע לי שבעבר כרטיס מקביל עלה בסביבות 400 ש"ח. נו, אז לא מיותר להוציא עוד 400 ש"ח או יותר בשביל לקבל משהו שכבר יש בחינם?

יש מספיק מבחר של לוחות אם, אם רוצים להמנע ממגבלת הזיכרון של 512MB, ודווקא אלו הלוחות הפחות יקרים כך שהחיסכון כפול :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שזכותך לא להסכים. וזיו צריך לבחור לפי ראות עיניו.

אגב, ללייטרום בכלל לא בטוח שתהיה בעיה עם ההגבלה. לדעתי זה יותר רלוונטי לפוטושופ, אבל גם בפוטושופ אפשר לעבוד עם 512MB זיכרון גרפי שזה המינימום המומלץ. כך שבסופו של דבר כל לוח שירצה יתאים לצרכיו מהבחינה הזו.

הדיון הוא אכן על לייטרום, וברור שלמי שמשחק או משתמש בתוכנות שעבורן יש שיפור בביצועים ע"י כרטיס גרפי, עדיף לרכוש אחד. אך באופן כללי, האם לדעתך משתמש ממוצע שאינו משחק ואינו זקוק לתוכנות גרפיות/תלת מימד/עריכת וידאו מקצועית, יקבל ערך מוסף ממעבד גרפי נפרד לצרכים של , עבודה משרדית וצפיה בסרטים/תמונות? כי למיטב הבנתי לא יהיה שיפור כלשהו, או שפיספסתי משהו? אם כן אשמח לדעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרת שבכללי קשה לך להסכים לגבי ויתור על כרטיס מסך, למעט במקרה המיוחד של הלייטרום. חשבתי שאולי יש משהו שפיספסתי. אם התכוונת באופן כללי למחשבים שמיועדים לגיימינג או לתוכנות שמפיקות תועלת משימוש בכרטיס מסך נפרד, אז אני בהחלט מסכים.

בכל אופן, תודה על ההבהרה וחג שמח :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...