אנשים עשירים. - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנשים עשירים.

Sargon

Recommended Posts

אתם יודע מה,זה אפילו לא עניין של הכסף. זה עניין של יחס.

תשלמו למישהו שכר מינימום אבל תתייחסו אליו יפה, והוא ישמח לקום כל בוקר למקום העבודה שלכם. תשלמו לו יותר אבל תתייחסו אליו כמו זבל, תטרידו אותו ותתעללו בו פיזית ונפשית שוב ושוב ושוב ושוב - והוא ישנא אתכם ואת מקום העבודה שלכם.

מחזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 208
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ברוב המקרים עשיר זה מי שירש את העושר וממשיך אותו.

רואים את המנכ"לים בחברות הגדולות...אני אתן לכם לנחש מה הילדים שלהם יהיו - מנכ"לים וסמנכ"לים.

ישנם מקומות בודדים אם בכלל למי שאין לו ויטמין P או שורשים.

אגב כל קהילת "הנהלה בכירה" שומרים טוב טוב אחד על השני.

שימו לב - כשיש בעלים חדשים המנכ"ל שלו בא איתו, ועם המנכ"ל בא הסמנכלים.

והמנכ"לים שלנו מקפצים מחברה לחברה בלי קשר לעובדה שהם עשו כסף או לא.

ת'אמת....שאפשר להשוות את זה לסרט IN TIME עם JUSTINE TIMBERLAKE...זה ממש כך ! אני מתחייב בפניכם !

כמו הביטוי הקסום בחוקי האהבה "כסף הולך לכסף".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

digitalseeker

אני מבין שעברת כל חברה ציבורית ופרטית על פני כל פיסת אדמה על כדור הארץ ואז הסקת את המסקנה שלך, נכון? אם לא, אז אל תבלבל בשכל.

קודם כל הוא אמר "חברות גדולות".

ואם יש משהו שהוא בלבול בשכל הוא הטיעון המפגר כאילו הכללה צריכה להיות נכונה ל100% מהפריטים בעולם ללא יוצא מן הכלל כדי להיות נכונה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל הוא אמר "חברות גדולות".

גם בקשר לזה הוא טעה.

גוגל חברה גדולה? גדולה. סרגיי ברין הוא בן ללמטמטיקאי וכלכלן. לארי פייג' בן לפרופסור ולמרצה באוניברסיטה. לא זכור לא שמרצים "עושים מיליונים".

אלון מאסק, מייס טסלה מוטורס, בן ךמהנדס ודיאטנית.

עיסוק הוריו של הנרי פורד, בכלל לא מצויין בויקידפיה.

אפשר כמובן להמשיך הלאה.

כמובן שיש גם מקרים אחרים, כגון ויליאם בואינג שהיה בן למהנדס מכרות עשיר.

ולכן אני יכול להסיק שכל מה שאמר digitalseeker זה שטויות. גם מההודעה שלו ניתן להסיק שאם נולדת למישהוא עשיר, אז אתה אוטומטית מייסד והופך למנכ"ל חברה - שזה בולשיט כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מבלבל פה בין כמה דברים:

* הוא לא אמר שהדרך היחידה להתעשר זה להיוולד עשיר, אלא יותר שמי שנולד עשיר, לרוב יהיה "מסודר". זה כמובן יותר נכון (אם כי לא נכון ב100%, מן הסתם), והתופעה הזו פחות נפוצה בחברות שמתבססות על כישורים טכניים ויותר בחברות שמתבססות על כישורי שיווק (בעיקר שיווק עצמי).

* הוא גם לא הזכיר את המילה "מייסד" בהודעה שלו. הוא דיבר על הנהלה בכירה - כלומר שכירים ש"מקורבים לצלחת". וזה שמייסדים נוטים למנות מקורבים לתפקידי הנהלה בכירה הוא דבר ידוע ומובן. שוב, פחות בחברות טכניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל בין אנשים עשירים לאנשים רגילים זה שאנשים רגילים עובדים בשביל הכסף ואנשים עשירים משחקים בכסף.

על תרגיל קטן של העלמת מס בן אדם עשיר יכול להרוויח סכום של כסף שייקח לבן אדם רגיל שלושים שנה לעבוד בתור שכיר כדי להרוויח את אותו הסכום מבלי בכלל להתחשב בהוצאות.

בכלל אם נסתכל על מחירי הדירות(ודירות זה השקעה מאוד משתלמת) בן אדם שלא מקבל עזרה מההורים יצטרך ככל הנראה לעבוד 30 שנה בשביל לשלם את המשכנתא.

דירה יד שניה עלובה באזור המרכז עולה לפחות 1.8 מליון שקל(ואני לא מדבר על תל אביב). מי יכול בכלל להרוויח כאלה סכומים בתור שכיר בלי עזרה מההורים? אפילו בהיי טק המשכורות לא מספיק גבוהות בשביל כאלה סכומים.

אז תגידו שייקנה דירה בפרפרייה. אז קודם כל בפרפרייה יש פחות עבודה, המשכורות יותר נמוכות וגם התשואה מהדירה יותר נמוכה.

המשחק מכור לעשירים.

אבל מילא שזה מכור לעשירים. כשהעשירים עושים כל מיני תרגלים, ספק חוקיים, זה יותר מכעיס. מילא אם הכל היה נעשה בצורה הוגנת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל מי אמר שלגור בלאס ווגאס זה כל כך טוב?

דבר שני זה שיש מקומות אחרים טובים בעולם זה אומר שזה בסדר שבמדינה שלנו יש טייקונים שמתעשרים על חשבון העבודה והזיעה של האזרח הממוצע?

"יש לך בעיות עם הפושעים במדינה שלנו אז פשוט תלך למדינה אחרת שאין בה פושעים" כל הטיעונים שלך סובלים מחוסר מוחלט בהבנה בסיסית של מה זה טיעון לוגי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה לשנות סדרי בראשית ולהילחם עם כל הסובבים אותך, או שאתה מעדיף לחיות חיים טובים במקום עוד בתקופת חייך?

זאת הבחירה שלך לטוב או לרע.

אתה חושב שאותם עשירים התעשרו ע"י התעקשות על כל פרט בחייהם, או שהם מתגמשים ומנצלים הזדמנויות ומה שהמציאות זורקת לעברם?

אולי זה ההבדל בינכם ולמה הם חיים את החיים הטובים בעוד אתה צריך לעבוד בזעת אפך עבור כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו לא דנים פה על העתיד שלי, אנחנו דנים פה על המצב במדינה.

הרבה אנשים עשירים התעשרו באמצעות עבריינות ומרמה, הם בטח לא עבדו כל חייהם בתור שכירים.

עשו כל מיני תרגילים בנדל"ן והעלמת מיסים.

אם אתה צריך להשקיע מהכסף של עצמך אתה כבר לא תתעשר. אנשים שהרוויחו הרבה כסף משקיעים את הכסף של אחרים ומשלמים כמה שפחות לעובדים שלהם או מי שעושה בשבילהם את העבודה.

למקסם רווחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו לא דנים פה על העתיד שלי, אנחנו דנים פה על המצב במדינה.

כמו שאמרתי בהתחלה איך אנשים הרוויחו את הכסף שלהם זה לא מעניין אותי.

אין לי שום שליטה על זה וזה moot point כנושא דיון.

אין לך אפילו מספיק מידע קונקרטי להתייחסות רצינית לנושא, כך שזה דיבורים בעלמא.

תפסיק להתמקד באחרים ותתחיל להתמקד בעצמך. תהיה יותר מבסוט בחיים.

האיש בתמונה הוא ישראלי דרך אגב.

לילה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...