מחפשים לפטופ/טאבלט חדש? - Surface Pro 3 - ביקורות ומדריכי גולשים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפשים לפטופ/טאבלט חדש? - Surface Pro 3

ofirshmueli

Recommended Posts

היי..

קניתי את המחשב הכי חדש מבית מיקרוסופט... Surface Pro 3, הוא פשוט אדיר!!!

ביצועים אדירים!!!! כמעט ולא מתחמם...

כל מי שמחפש לפטופ/טאבלט חדש (בעיקר לעיצוב כמו פוטושופ וכדומה..) שיקנה Surface Pro 3.

זה עוד לא הגיע לישראל, אבל אפשר לקנות מאמזון או מאיביי. אפשר להתקין עברית דרך ההגדרות.

- Windows 8 Proffesional

- עט לציור על המחשב.

- מסך מגע.

- מעבד i3, i5 או i7.

- מצלמה קדמית ואחרות.

קישורים לקנייה:

http://www.amazon.com/Microsoft-Surface-Pro-4GB-128GB/dp/B00KHR4T8U/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1409672900&sr=8-1&keywords=surface+pro+3

http://www.ebay.com/itm/BUNDLE-Microsoft-Surface-Pro-3-128GB-SSD-4GB-RAM-Intel-i5-with-Type-Cover-/151333395253?pt=US_Tablets&hash=item233c2c5b35

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש

אני חושב לקנות את הספר ללימודים וערכת סרטונים

אבל יש עליו לא מעט מחלוקות. שהוא פשוט לא טוב והווינדוס 8 לא כזה ידידותי למשתמש

יש לי מספר שאלות לגביו:

האם הוא נוח לשימוש על הברכיים כמו לפטופ ו במיטה אם אני רואה סרט או רוצה לכתוב מייל

כמה ירצו לי עליו במכס

במידה והוא מתקלקל . איפה בארץ אני מתקן אותו..?

חשוב לי לציין שאני מחפש תחליף לפטופ שאוכל לקחת ולהשתמש בו בכל מקום,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.

הוא מעולה. מעבד מעולה מסך מעולה ורמקולים מעולים.

ווינדוס 8 לא מסתדר עם כולם. לחלק הוא מתאים ולחלק הוא לא מתאים. זאת החלטה שלך.

אני לא יודע כמה יקחו במכס.

אין שירות תיקונים בארץ, אבל במידה ויש לך חבר באמריקה, תשלח לו את זה, ותבקש ממנו שיתקשר למיקרוסופט שיגידו לו לאן לשלוח (צריך לשלוח להם את זה ומביאים לך אחר או שמתקנים).

הוא מאוד נוח בברכיים.

זה לפטופ מאוד קל ודק ואפשר להשתמש בכל מקום.

אני מאוד ממליץ.

microsoft-surface-pro-3-product-photos-studio04.jpg

- - - תגובה אוחדה: - - -

המחיר קצת גבוה, אבל שווה את זה.

היודה 2 פרו לא משתווה לסרפס מכמה סיבות:

* הוא כפול שתיים במשקל

*המקלדת לא מתנתקת

*אין לו עט מגע

*יש לו אחת

גם - לsurface 3 יש 8.1 פרו.

לשיקולכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...
  • 1 חודש מאוחר יותר...
  • 3 שבועות מאוחר יותר...

הוא לא הכי מומלץ למשחקים, פשוט כי יש לו כרטיס מסך חלש יחסית.

כמה מילים ממני:

ראשית, זה מחשב מצוין ואני נהנה ממנו עד מאוד. אני משתמש בו לכתיבה יומיומית וניהול מחברות \ עבודות וכו'. הכתיבה בו נוחה מאוד.

שנית, חסרונות די בולטים שאומנם לא פוגעים בחוויית השימוש אבל בהחלט מבאסים בהתחשב במחיר של הSurface:

• הוא מתחמם גם בפעולות לא מאוד כבדות (למשל שימוש באופיס וגלישה בו"ז). מתחמם עד לרמה שזה מורגש כשכותבים. מציק אבל נסבל. מה גם שהאיזור שמתחמם הוא לרוב החצי שקרוב יותר למקש הStart (אני מניח ששם נמצא המעבד), אז אפשר פשוט להפוך אותו כדי להשעין את היד על החלק הקריר יותר. שמאליים לא ירגישו :P.
    אני קניתי את גרסת הi5 4GB. מאמין שבגרסאות עם מעבד i7 המצב גרוע בהרבה.
  • לא חסרון בכל יחידה, אבל הרבה משתמשים (ולצערי אני בינהם) חוו בעיה מוזרה מכשיר שלהם, שגורמת לעט להתנהג בצורה לא צפויה באופן רנדומלי. חלק העידו על זה שהעט פתאום מפסיק לכתוב לחלוטין וצריך לחכות עד שהוא יחליט שבא לו לכתוב שוב, אצלי ואצל ועוד רבים העט במהלך כתיבה מפסיק לכתוב למשך חצי שנייה וחוזר חזרה. חיפוש ברשת לא העלה שום פתרון מעבר ללדבר עם מייקרוסופט, להחליף את היחידה ולקוות שהsurface החדש לא סובל מבעיה זו. אני אישית קיבלתי עט חדש לאחר שאמרו שהבעיה בעט, אך הבעיה המשיכה. משיחות עם נציגים של מייקרוסופט (ארה"ב) קיבלתי את התמונה שהם לא מכירים בבעיה ואין להם מושג איך לפתור אותה. אני מניח שיש פס ייצור פגום מושתק אבל זו רק הנחה. (שלחתי את המחשב עם קרוב משפחה והחליפו לי בחדש, שעוד לא הגיע בחזרה).
  • בכל שניסיתי, נסיון לבטל את האפשרות לכבות את העט לצורך בחסכון בחשמל (במאפייני הדריוור שלו) גורמת למסך כחול. בכל פעם. בכל . בחנות מייקרוסופט שהלכו כדי להחליף את שלי, לאחר שאושר החלפה בחדש, פתחו שלושה מכשירים חדשים מהקופסא ובדקו זאת. בכולם התקבל מסך כחול והנציגים שם אמרו שפשוט "זה מה יש".

בשורה תחתונה אני מרוצה מהקניה אך אם הייתי יודע שמחכה לי סאגה שכזו, הייתי חושב פעם נוספת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...