צ'ה"ל פושע מלחמה? - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צ'ה"ל פושע מלחמה?

benor

Recommended Posts

• תגובות 107
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^ אכן כן. ועם זאת, כשאני קורא להגביל את אפשרותם של האדיוטים שלא מסוגלים להבין זאת להשפיע על מדיניותינו ועל גורלינו, או לסתום את הפה (פיזית, אם צריך) לאלו מביניהם המפיצים בכלי התקשורת בעולם מאמרי שטנה נגדינו שלא עושים דבר מלבד קידום התעמולה הערבית למחיקת , קוראים לי "פאשיסט", "קיצוני" או "משוגע".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין למה אתה מוצא צורך לפרסם את כל הקליפים הציבעוניים הללו, יש מישהו שלא מכיר את כל הנאומים המטופשים האלה?

מטופשים?

הנה עוד אחד שלא לוקח אותם ברצינות.

התנשאות שכזאת של כאילו בוגר(הישראלי היפה) על כאילו ילד(הפלסטינאים) שמדבר שטויות מדי פעם.

הערבים/מוסלמים הם לא ילד קטן שמדבר שטויות אבל מסוגל להבדיל בין טוב לרע באופן שאתה עושה זאת.

הערבים/מוסלמים הם מיליארד וחצי פסיכים עם תרבות שערכיה הטובים הם ערכיו המרושעים של השטן.

תרבות בה טרור והפחדה, אלימות ורצח, השפלה והכנעה, עבדות וסגידה, הם ערכים נעלים!!! מאלוהים!!! כדי להשליט את רצונו באדם על כל פני האדמה.

לא משנה כמה ה"פלסטינאים" ידמו לבני אדם, ויבקשו לחיות כמו בני אדם, עם זכויות וחופש של בני אדם, ותנאים כלכליים של בני אדם.

כל עוד הם נושאים את דגלו של הג'יהאד האיסלמי מעל ראשם ומחנכים לערכיו מגיל קטן, אין לתרבות המערבית האנושית שום מקום במימוש המציאות אותה הם מבקשים ליישם.

הם מטפחים אכזריות מגיל 0, ומקדשים אותה.

זוהי דרכו של האיסלם.

ההנהגה הפלסטינית, ובאופן כללי רובם המוחלט של הפלסטינים, אפילו הערבים הישראלים החילונים, תומכים במטרות האיסלם באופן כזה או אחר.

הם לעולם לא יקבלו את נוכחות היהודים וקיומה של מדינת .

הם תמיד יחפשו להילחם ולכבוש, להרוג ולאנוס, להחריב ולשרוף.

כך הם מנהלים מלחמות כבר 1400 שנה.

מיליארד וחצי אנשים על פני עשרות מדינות ושלושה יבשות.

אתה חושב שהם כולם הצטרפו מרצון?

המפלצת המוסלמית לעולם לא תשקוט.

תמיד היא תחפש את הקורבן הבא.

ואנחנו עצם בגרונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה נאמר למי שמכיר, אך מסרב להפנים את המסר הנובע מהם?

אני לא יודע אם הם מייצגים את הדיעה של כל העם שלהם, לא אומר שהם לא שונאים אותנו רק אומר שיכול להיות שהם מתחילים להבין את חוסר התועלת שב"מאבק" שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם הם מייצגים את הדיעה של כל העם שלהם, לא אומר שהם לא שונאים אותנו רק אומר שיכול להיות שהם מתחילים להבין את חוסר התועלת שב"מאבק" שלהם.

שוב פעם החשיבה החד מימדית השמאלנית הזאת.

אתה לא מבין שהמטרה של המוסלמים אינה לעשות לעצמם טוב, היא לעשות לך רע?

אם אתה מרגיש תסכול אפילו קל שבקלים, אם אתה מרגיש חוסר וודאות וחוסר ביטחון, אם נפגעים ונהרגים כמה יהודים פה ושם, זה מבחינתם ניצחון.

הניצחון שלהם הוא לא ניצחון של האדם, או של הרגע, הוא ניצחון של האיסלם.

כל עוד האיסלם פוגע באוייביו, או מחליש אותם.

מבחינתם העיקר הוא שהאיסלם ממשיך להילחם בדרך למטרה הסופית, גם אם זה יקח דורות, גם אם כל ה"פלסטינים" יסבלו וימותו בדרך.

אלו הערכים שהם מקדשים מעל הכל.

גם אם לך זה נראה טירוף(וזה באמת טירוף).

מבחינתם אי אפשר לעצור אותם.

את מוחמד אי אפשר היה לעצור מרגע שהוא התחיל לצבור כוח ויצר שיטה אכזרית להתרחבות כיבושיו.

הכיבושים המוסלמים הואטו יחסית לא מזמן מבחינה היסטורית, בעיקר בגלל היתרונות הטכנולוגים של אירופה.

עכשיו האיסלם נערך מחדש לכיבוש פאסיבי של אוייבים חלשים.

לסחיטות ושחיקות וטרור והחלשה כהכנה להשתלטות מוחלטת.

אם תסתכל על הגלובוס לאורך הזמן, ותראה עליו את כל מה שמתרחש בסימולציה משובחת, תבין שאיסלם היא מפלצת חיה ונושמת שממשיכה לעשות את מה שתמיד עשתה.

ה"פלסטינים" לא מסוגלים לשנות תפישות ברמה גלובלית.

הם "עבדים" של האיסלם בין אם ירצו זאת או לא.

הפריטים הבודדים אינם יכולים לעשות דבר כדי לשנות זאת, לא משנה באיזו עמדה הם נמצאים.

כל הנחלים מגיעים לים.

חוסר ההצלחה שלהם להכריע את מדינת מובילה לתסכול, לתחושת השפלה, לכעס, לשינאה מוגברת(כאילו שחסר היה).

אבל היא גם מובילה באין ברירה לסבלנות, להתמדה, ולאסטרטגיות ארוכות טווח.

גם החמאס, וגם הרשות הפלסטינית מיישמות אסטרטגיות ארוכות טווח שמטרתם לצבור כוח מולנו, ולהחליש את יכולתנו להגן על עצמנו.

מאבקים עתידיים הם בלתי נמנעים כל עוד לא ינשבו רוחות חזקות שישנו את הכיוון של האיסלם בכל העולם.

וזה ידידי... אם יקרה, יקח דורות רק להתחיל להתניע בכיוון שיוביל לתזוזה שתתן לראות את האפשרות הגלומה בדבר.

עד אז זה בדיוני ופנטזיה נטו!

חלום בועה שמתפוצצת של מיעוט אינטלקטואלים חילונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שהם מתחילים להבין את חוסר התועלת שב"מאבק" שלהם.

כל שמאלני (בין אם הוא מגדיר את עצמו ככזה ובין אם לא) שמטיל את האשמה בסכסוך, כולה או חלקה, על , או לפחות קורא להמנע מצעדים קיצוניים כלפי הערבים מתוך רחמנות נטו, או קורא לעשות "שלום" במחיר "ויתורים כואבים", הוא ראיה לתועלת העצומה ב"מאבק" שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד פעם "לא יודע", "לא אומר", "יכול להיות"... איזה קשקוש.

"לא יודע אם הם מייצגים את הדעה..." - נגיד שלא. אז יש מישהו אחר שם שמייצג דעה שונה? ראית פעם מישהו כזה? אפילו אחד?

"יכול להיות שהם מתחילים להבין..." - ראית אי-פעם עדות אחת ויחידה לפחות שהם מתחילים להבין את מה שאתה רוצה שיתחילו להבין?

כשכל העובדות מצביעות על משהו מסוים והמשהו הזה לא מתיישב עם הרצונות שלך - מה אתה אומר? "יכול להיות שיש איפשהו עוד עובדות שאף אחד לא רואה, אבל הן מוכיחות שהמציאות שונה לחלוטין". זה למעשה כל הטיעון שלך, לא כן?

הדבר היחיד ש"מטופש" פה הוא ראיית העולם שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל שמאלני (בין אם הוא מגדיר את עצמו ככזה ובין אם לא) שמטיל את האשמה בסכסוך, כולה או חלקה, על , או לפחות קורא להמנע מצעדים קיצוניים כלפי הערבים מתוך רחמנות נטו, או קורא לעשות "שלום" במחיר "ויתורים כואבים", הוא ראיה לתועלת העצומה ב"מאבק" שלהם.

לא עשיתי שום דבר ממה שאתה מתאר פה, אני תומך במדיניות של כדור בראש על המקום לכל מחבל ומעדיף תקיפה "לא מדוייקת" מהאוויר מאשר פציעה של חיילים שלנו. אני חושב על התועלת של בלבד אז אל תכניס לי מילים לפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מזגזג.

כל מה שישמע לך הגיוני אתה תהיה בעד.

הבעיה היא שהרבה דברים שאינם הגיוניים נשמעים לך הגיוניים.

קשה לך לראות את כל התמונה, ויש לך נטיה לסרטים אירופים נאיבים להם סוף טוב.

אתה תשנה את דעתך על פי מה שיציגו לך.

וזה רק טבעי שכך יהיה, כי כדי לראות תמונה רב מימדית צריך להתבונן בחפץ מכל הזוויות וללמוד את צורתו היטב.

יש במדינה אנשים מנותקים, שמסתכלים רק על חצי תמונה, ופועלים לפיה.

ויש להם לא מעט השפעה על הטרמינולוגיה והרטוריקה.

קוראים להם אנשי תקשורת ואקדמיה שמאלנים.

והם אוהבים לערוך את הסרט כך שהטרוריסט ומשפחתו יראו כמו סבא ג'פטו ופינוקיו, וניצולי שואה יראו כמו שמשון ויובב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעוד שבשום שלב לא טענתי שכל שלושת הדעות הללו מאפיינות אותך אישית (ואף לא טענתי שכל שמאלני בהכרח מחזיק בכל השלוש גם יחד), לפחות את הראשונה מבין השלוש הדגמת בדיון הזה היטב כשטענת שההתנחלויות הן "מכשול לשלום" וש"הילדים בישראל חשופים למסרים של שנאה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד פעם "לא יודע", "לא אומר", "יכול להיות"... איזה קשקוש.

"לא יודע אם הם מייצגים את הדעה..." - נגיד שלא. אז יש מישהו אחר שם שמייצג דעה שונה? ראית פעם מישהו כזה? אפילו אחד?

"יכול להיות שהם מתחילים להבין..." - ראית אי-פעם עדות אחת ויחידה לפחות שהם מתחילים להבין את מה שאתה רוצה שיתחילו להבין?

כשכל העובדות מצביעות על משהו מסוים והמשהו הזה לא מתיישב עם הרצונות שלך - מה אתה אומר? "יכול להיות שיש איפשהו עוד עובדות שאף אחד לא רואה, אבל הן מוכיחות שהמציאות שונה לחלוטין". זה למעשה כל הטיעון שלך, לא כן?

הדבר היחיד ש"מטופש" פה הוא ראיית העולם שלך.

מה זאת אומרת "נגיד שלא מייצגים את הדיעה" , בוודאי שלא! מחבל מרופד אחד או עשרה כמוהו לא יכולים לייצג דיעה מדוייקת של מאות אלפים, אני בטוח שלא חסר בעזה אנשים שישראל והחמאס על ה*** שלהם ואכפת להם רק מהתחת שלהם והמשפחה שלהם הרי בכל חברה יש גם אנשיפ פחדנים או אדישים או אנוכיים.

אתה חושב שחמאס סתם רוצח עשרות ערבים ברצועה כל שנה? הרי רק לפני כמה שבועות כתב ישראלי דיווח שחמאס רצח 20 ערבים במשפט שדה בגלל שהם הפגינו בעד הפסקת אש חמאס.

"ראית אי-פעם עדות אחת ויחידה לפחות שהם מתחילים להבין את מה שאתה רוצה שיתחילו להבין?" אפשר להביא דיעות כאלה מהעיתונות בעולם הערבי, מהעולם הפלסטיני זה קצת יותר קשה כי הם עשויים לקבל כדור בראש אבל הנה:

ולגבי המשפט האחרון שלך, אל תפתח דו שיח עם אדם שאתה לא מכבד אותו, חושב שראיית העולם שלי מטופשת? מצויין! אתה מוזמן לדבר עם ימנים קיצוניים בלבד שיגידו לך רק את מה שאתה רוצה לשמוע ("אין בהם אמונה" \ "אנחנו הכי טובים" \ "אנחנו הכי צודקים" \ לעולם לא יהיה שלום" וכו' וכו').

לא יודע מה זה הויכוח הזה בכלל, אתם כועסים כאילו אמרתי שצריך לעשות שלום עכשיו עם העזתים ולתת להם ארגזים של נשקים (אפילו לא אמרתי שצריך לעקור אנשים מיו"ש).

אני חושב שיש סיכוי תאורטי שעוד כמה עשורים הם יתפתחו וימרדו בשיטת הטרור בעוד שאתם חושבים שהם יהיו טיפשים לנצח, ביג דיל, ממש העלתי פה סוגיה שמאיימת על עתיד האנושות. הרי רוב הסיכויים שימשיכו להיות פה מנהיגים שירקדו על שתי החתונות האלה בשביל אמריקה ושאר העולם.

- - - תגובה אוחדה: - - -

בעוד שבשום שלב לא טענתי שכל שלושת הדעות הללו מאפיינות אותך אישית (ואף לא טענתי שכל שמאלני בהכרח מחזיק בכל השלוש גם יחד), לפחות את הראשונה מבין השלוש הדגמת בדיון הזה היטב כשטענת שההתנחלויות הן "מכשול לשלום" וש"הילדים בישראל חשופים למסרים של שנאה".

אולי לא הבנת אותי, אני טוען שההתנחלויות יהיו מכשול לשלום רק בעתיד הרחוק שבו יש סיכוי תאורטי לאבולוציה קיצונית באיסלם ובדעת הרחוב הפלסטיני. כרגע הם לא מהווים מכשול לשלום כי אין סיכוי לשלום.

לגבי "הילדים בישראל חשופים למסרים של שנאה" , כמה כבר אפשר להתווכח עם זה? אנחנו בעימות עם המטומטמים האלה כבר מיליון שנים, למה להכחיש שזה נכון ואפילו טבעי במצב כזה?

אתה מזגזג.

וזה רק טבעי שכך יהיה, כי כדי לראות תמונה רב מימדית צריך להתבונן בחפץ מכל הזוויות וללמוד את צורתו היטב.

והם אוהבים לערוך את הסרט כך שהטרוריסט ומשפחתו יראו כמו סבא ג'פטו ופינוקיו, וניצולי שואה יראו כמו שמשון ויובב.

ואתה כן רואה את כל התמונה או שאתה סתם מכליל?

יכול להיות לזה סוף טוב ויכול להיות שאיסלם הקיצוני יכבוש חצי מהעולם במאה הקרובה, טענתי שאני יודע את העתיד?

אתה מזגזג.

יכול להיות לזה סוף טוב ויכול להיות שאיסלם הקיצוני יכבוש חצי מהעולם במאה הקרובה, טענתי שאני יודע את העתיד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני מכיר את התמונה היטב מכמה וכמה מימדים.

אי אפשר לראות את העתיד ללא ידיעת/הבנת העבר וההווה.

בדיוק כמו שאי אפשר לראות היכן כדור יפול מצפיה בפריים אחד.

scp-1750.jpg

לא צריך להיות נביא כדי לראות את העתיד.

בדיוק כמו שלא צריך להיות נביא כדי להעריך היכן כדור יפול.

רק צריך לקלוט מספיק פרטים כדי להבין את טבע מעופו.

בשביל קצרי ראיה או קצרי , אותו איזור דמדומים של חוסר וודאות, של שינויים אבולוציונים רבי דורות, מתחיל ממטר קדימה.

בשביל אנשים עם ראיה וזיכרון טובים, אותו איזור דמדומים מתחיל הרבה יותר רחוק.

בני אדם נולדים לחושים.

המודעות לעצמם וסביבתם מתפתחת עם השנים.

זה לא דבר טבעי להבין אירועי זמן מרחב בקנה מידה המנותק מההוויה האישית.

לשם כך צריך לבנות פרספקטיבה.

כדי להבין את מציאות מורכבת בזמן מרחב צריך להיות היסטוריון, פיזיקאי, פסיכולוג, וקוסם.

וצריך לעבד את כל המידע, ולמדוד, ולשקול, ולהשוות, ולחשב את כל הדברים שוב ושוב ושוב מכל כיוון, עד שאתה יודע מה נכון, מה לא נכון, ומאיפה כל דבר הגיע, ולאן הם חושבים שהם הולכים.

optical_illusion_eye_wide.jpg

באופן טבעי הזמן יעשה את שלו, וככל שעוברים השנים אנשים לומדים יותר.

מי שבוחר לראות חד מימדיות אולי יוכל לצייר ציורים, אבל לא יוכל ליצור ריפרודוקציות של מציאות רב מימדית.

אותה רב מימדיות בזמן ובמרחב היא המפתח להבנת המציאות ולראיית האמת.

כל אותם מצגות חד מימדיות שמסתירות(בכוונה) יותר ממה שהם מציגות, הם סוג של שקר והבלים.

אני לא אומר שלא צריך להסתכל על המציאות גם מהזוויות האלו, אך צריך לשים אותם בפרופורציה בתוך התמונה הכללית, ולהתמקד בעיקר הדברים על פי משקלם.

צה"ל פושע מלחמה?

את התשובה תמצא בשאלה אחרת.

http://elderofziyon.blogspot.co.il/p/eoz-posters-for-apartheid-week.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...