צריך חוות דעת על המפרט הבא בבקשה: 14K ש"ח. - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך חוות דעת על המפרט הבא בבקשה: 14K ש"ח.

דנוצה

Recommended Posts

גם אחריי שמעירים לך מסתבר שאתה עדיין לא יודע לקרוא - אין לי טעם לטרוח לענות לך בכלל... ילדון.

- - - תגובה אוחדה: - - -

זאת שאלה מאוד קשה... כמו שניתן לשאול מי זקוק לרכב שעולה 500,000 שקלים כאשר רכב של 250,000 מספיק מאוד. סתם לצורך השוואה ברמת קטגוריה שכזאת.

אבל אני אשתדל לענות לך בצורה נסיונית מהנסיון שלי.

ברשותי מערכת שכזאת:

4790K, קירור של 400 שקלים, לוח אם של 1650 שקלים עם כרטיס קול מעולה ומגבר מה שאני זקוק לו בגלל האוזניות שעולות 1500 שקלים שיש לי... כרטיס מסך של 3,300 שקלים 780TI בעקבות מסך של עם 2560X1440 שיש לי... אני אוהב מהירות לכן RAID 0 של SSD מספק לי את הצרכים ועוד זוג כוננים לאחסון וגיבוי + מארז וכו' וכו'...

רק המערכת עלתה לי קרוב ל 9,000-10,000 שקלים והמסך זה עוד 2,700 כי אין אותו ביותר זול מן הסתם.

עכשיו למציאות. אני גיימר. חשוב לי לשחק ברזולוציה כזאת או אפילו 1080P ב FPS גבוה ב BF3 ו BF4 ועוד ( מקוריים ברשת ), איזה כרטיס ייתן לי את זה? בודדים לכן אין ברירה אלה אם יש ממון לרכוש כרטיס איכותי.

המערכת שלי למרות שהיא מעולה אין לה שום מערך SLI או משהו כזה. אם היה המחיר היה קופץ גם כן ל 13-14K למערכת בלבד. עם המסך הייתי מדבר איתך על 16K חופשי - שוב פעם מערכת בסה"כ איכותית אבל לא איזה WOW מטורף, פשוט הרכיבים יקרים.

בין היתר, אני עורך מדי פעם סרטונים, מצלם וידאו עם המצלמה שלי, CANON 70D החדשה. זקוק לכוח עיבוד איכותי.

לגבי המערכת של הבחור? ובכן... 6 ליבות + כמות נדיבה של + כמות נדיבה של כרטיסי מסך והינה יש לך מערכת שמסוגלת לבצע עריכות או התעסקות בתחום השרתים/גיימינג חופשי. למה לא?

על שאלות כאלו לא ניתן לענות כמו שעדיף שלא לשאול אותן שכן, על הטעם ועל הריח אין מה להתווכח.

זה כמו שבחור בן 25 לאחר עבודה יעדיף לרכוש רכב יד שנייה ב 80K מקטגוריה גבוהה ואיכותית עם מנוע חזק לעומת אחד שירכוש "קופסת שימורים" באותם ה 80K שתהיה עגלה... אתה מבין את העיקרון.

אני ממש לא מסכים איתך.

יש סיבות קונקרטיות שמצדיקות כאלו מחירים ולכל השאר זה פשוט לא ישנה כלום.

הסיבה היחידה למערך 3 כרטיסי מסך זה גיימינג ברזולוציה גבוהה מאוד, בד"כ על מס' מסכים.

כבר שבענו מכל הבנצ'ים שהראו שעל 1080P אין שום תוספות משמעותית ל3 כרטיסים, אם בכלל.

אני לא יודע מה הבחור מתכנן למערכת שלו אבל לגיימניג, ושימושים "רגילים" ברור שזה overkill מטורף, כמו גם המערכת שלך.

בקשר לכרטיסי מסך בכללי, ידוע שזה לא משתלם בעליל לקנות את הכרטיס הכי חזק שיש בשוק.

עדיף לגיימינג ברזולוציה רגילה לרכוש כרטיס פחות ולאחר שנתיים או משהו לשדרג.

מה שכן, הרבה אנשים אוהבים , חומרה וכו' ולכן הם נהנים לרכוש ולהיות הבעלים של חומרה מתקדמת.

(בלי קשר- ההודעה שלך זה הפוסט הכי שחצני שראיתי פה בפורום בחיים שלי, היית יכול להעביר את המסר גם בלי לפרט את כל המערך הרקטי שלך בתוספת מחירים)

ותתחדש על המצלמה - אבל תהרוג אותי איזה "כח עיבוד איכותי" היא צריכה מהמחשב שלך אלוהים יודע... ואם אתה מתכוון לעריכת גם I5 "פשוט" לא יזיע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים תודה רבה על העזרה אבל אין צורך לגרור את זה לויכוחים קטנוניים של מי אמר מה.לגבי מערך של מספר מסכים, אשמח לדעת כמה ואילו מסכים מומלצים?במקרה של מסך אחד, MMEOREX, איזה דגם יש לך?תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך הזה באמת נראה מדהים ואני רואה שיש לא מעט ביקורות משבחות לגביו. השאלה שלי היא כזו, כיצד ייתכן שהוא עולה כ-2600 שקלים ב-IQPC וכ-3600 בKSP. האם ייתכן הפרש של 1000 שקלים?

גם לי יש מסך כזה עם 780TI

המסכים שראית לא בהכרח זהים. יש שני מודלים. האחד יקר והשני יקר מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, ילדה קטנה, מה אתה רוצה בדיוק? יש לך את המצלמה? אתה מצלם עם 70D? אתה יודע מה ה BITRATE שלה? או עם פריצה שהיא תוכל לצלם עד 91 מגה ביט לשניה ככל הנראה.

אתה לרגע לא חושב שאני לא רק עורך סרטון ארוך וכבד, אפקטים, מפעיל 3 תוכנות במקביל ברקע + מתעסק בעיסוקים של היום יום + עיבוד ועריכת תמונות במקביל אם אני מספיק... פתוחים אצלי כמה וכמה תוכנות כבדות, מה אתה דופק את הראש בקיר ילדה קטנה ומסכנה שכמוך?

אני צריך מעבד I7 ללא כל ספק, 16GB זיכרון RAM ללא כל ספק ושוקל לשדרג... ומערך RAID 0 של SSD וכו', מה בדיוק הבעיה, ילדה קטנה?

אני לא כמוך שקונה מעבד I3 וחושב שדפק את העולם, כי אתה לא.

מה, שכתבתי " כוח עיבוד איכותי " שכל אחד מבין למה הכוונה ואתה לא הבנת, ילדה קטנה?

בקיצור... תעשה טובה לעצמך וסטור לעצמך סטירה מצלצלת ותחזור לקרקע במידה ואתה לא מבין במה מדובר.

תודה

0

באופן כללי איני מקיים שיחות עם אנשים שמכנים אותי ילדה קטנה...ובודאי לא שזה בא כדי להגן על התגנדרות ילדותית ומוזרה.

אבל גם איני אוהב לפגוע באנשים ויש לי הרגשה שנפגעת קצת.

אבהיר את דבריי.

מי שעורך סרטי וידיאו צריך מחשב חזק. מעבד זיכרון וכרטיס, מערכת שבכיף יכולה להגיע ל10K. מוסכם.

[לצורך העניין יש לי מערכת מבוססת 4770K וGTX 780. (גם לי יש ראפיד של 2 גם לי יש לוח בסכום כזה -מקסימוס פורמולה -וגם לי 16GB זיכרון של 2400), בקיצור רחוקה מלהיות i3 .. הסיבה לכך שתחום העבודה שלי ושל אישתי נע החל מגרפיקה דו מימדית דרך תלת, אפטר, ועריכת וכו'.].

מה שהצחיק אותי היה דבר אחד.

התפארות במצלמה שלא נוגעת בכלל לעניין. שאל למה צריך - הסברת לעריכת ווידאו. נגמר! מה זה משנה הדגם שיש לך???.

זה הכל . אין צורך להיפגע ולכנות בשמות.

.ואגב המצלמה שלי היא קנון 5 d ...

אשמח אם לא תגיב להודעה זו בצורה לא עניינית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...