Asus Transformer Book TX300CA - i5 3317U, מומלץ או שלא? - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Asus Transformer Book TX300CA - i5 3317U, מומלץ או שלא?

Noam Ben Baruch

Recommended Posts

הסתכלתי עליו, הוא מאוד נחמד והוא נראה הרבה יותר אמין כיוון שהוא דגם חדש יותר, אבל הבעיה שלי היא שאני לא מסוגל לעבוד על משהו שהוא קטן יותר מ-11 אינטש, כשגם זה בעייתי לי.

יש לו גם גרסאות גדולות יותר.. וחזקות יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בכל מקרה, לקחתי קפיצת אמונה מה שנקרא והזמנתי היום את המחשב הבא שלי!

Dell XPS 12 Duo i7 4500U

256 GB SSD, 8 GB Ram.

המחשב נראה משהו שלא היית מאמין, הזמנתי אותו דרך חנות שנקראת newpc, ב-3,990 ₪. ועכשיו אני רק מחזיק אצבעות שלא נפלתי על עוקץ או משהו, כי במחיר הזה למפרט כזה אני מרגיש כאילו אני חולם לרגע.

ביצעתי את ההזמנה דרך , ואמרו לי שייקח בין 10-14 ימי עסקים. כשיהיה לי חדשות אני אעדכן, ואם לא תהיה שום בעיה עם המחשב אז אני באמת ממליץ בחום על החנות. מחירים פשוט מגוחכים.

במידה ואכלתי אותה בדרך כזו או אחרת, מישהו יודע מה הפרוצדורה? תביעת החנות? החזרת הכסף דרך PayPal?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברור למה הסכמת לשלם בתשלום אחד בפייפל ולקבל את המחשב אחרי 3 שבועות.. זה נשמע שהם פשוט עושים בשבילך הזמנה מחו"ל - היית יכול פשוט לקנות בעצמך באותם תנאים וכנראה פחות כסף..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברור למה הסכמת לשלם בתשלום אחד בפייפל ולקבל את המחשב אחרי 3 שבועות.. זה נשמע שהם פשוט עושים בשבילך הזמנה מחו"ל - היית יכול פשוט לקנות בעצמך באותם תנאים וכנראה פחות כסף..

אני מעדיף יותר להזמין מחנות בארץ כך שגם אם תהייה בעיה לא צריך להתעסק עם משלוחים לחו"ל שזה סתם לסבך את העניינים שלא לצורך.

גם שהמחיר שמצאתי בארץ הוא עדיין יותר זול מחו"ל וזה בלי להביא בחשבון את המכס על מחשבים ניידים.

יתרון נוסף של קנייה מהארץ, זה הגעה של כבל מטען למחשב שתואם לארץ, וחריטה של עברית על המקלדת.

בגלל הסיבות האלה העדפתי לקנות מהחנות הזאת, שאני חייב לציין מאוד נחמדים ומתחילים להישמע לי יותר אמין....

רשום שם שזה מוצר מוחדש, אחריות לשנה לא ברור מי נותן ויטפל במחשב, המפרטים הזויים לגמרי והמחיר לא הגיוני. אחריות לשנה בלבד לפי מה שרשום. יתכן ומדובר ביבוא אפור. יש שם 2 מחשבים כאלה עם מפרטים שונים לגמרי באותו מחיר וזה המפרט הכי הזוי - http://www.newpc.co.il/items/336203-%D7%9E%D7%97%D7%A9%D7%91-%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%93-Dell-XPS-12-Duo-Ultrabook-XPS-UltraBook-%D7%93%D7%9C

אז זהו, שאחרי שהזמנתי, חשבתי שאולי נפלתי על טעות אנוש של סימון המוצר הלא נכון באתר, כלומר יש באמת דגם i5, והחנות בטעות פירסמה אותו פעמיים בתור i7 ו-i5.

כשלמעשה יש רק מוצר פיזי אחד, ששתי המודעות מתייחסות אליו.

אז ביקשתי מהחנות שיוודאו עם המחסן יום ראשון ושיחזירו לי תשובה לגבי הדגם הסופי שאני הולך לקבל.

חבר טוב שלי אמר לי לא להסכים לקבל i5, גם אם באתר רשמו שאת שניהם מוכרים באותו מחיר, מבחינתי בתור לקוח יש לי קבלה על דגם: XPS 12 Duo i7, אז אני

צריך להתעקש על לקבל את מה ששילמתי ורציתי עבורו, למרות שאני אהיה כנה, אני בהתחלה תכננתי לקנות את ה-i5... וכש-Chevy מצא את הדגם של ה-i7 הרגשתי כאילו זכיתי בלוטו וישר הזמנתי. אז אני אתאכזב כנראה, אבל אני עדיין אקח את ה-i5, מאותם הסיבות שפירטתי למעלה, רק שהמחיר לא משחק תפקיד עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף יותר להזמין מחנות בארץ כך שגם אם תהייה בעיה לא צריך להתעסק עם משלוחים לחו"ל שזה סתם לסבך את העניינים שלא לצורך.

גם שהמחיר שמצאתי בארץ הוא עדיין יותר זול מחו"ל וזה בלי להביא בחשבון את המכס על .

יתרון נוסף של קנייה מהארץ, זה הגעה של כבל מטען למחשב שתואם לארץ, וחריטה של עברית על המקלדת.

בגלל הסיבות האלה העדפתי לקנות מהחנות הזאת, שאני חייב לציין מאוד נחמדים ומתחילים להישמע לי יותר אמין....

כן, נכנסתי לאתר שלהם וראיתי שהם באמת כנראה חנות אמיתית, אפילו עם כמה סניפים וכו'.. זה פשוט מוזר שהם מקבלים תשלום בפייפל ולא בסליקה רגילה, ושיש זמן אספקה כלכך ארוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המוצר הורד מהאתר - מסיבה ברורה מאד של טעות.

בוא נראה איזה מחשב הלקוח יקבל :)

המחיר הכי נמוך שמצאתי זה לגרופון שנתתי קישור למעלה (מחודש)

האמת שגם המחיר בגרופון הוא מאוד נמוך יחסית למוצר עם מפרט מצויין וממותג איכותי של .

האם גרופון הוא אתר אמין לרכישה מהסוג הזה? מה לגבי אחריות שבכלל לא מצויינת שם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המוצר הורד מהאתר - מסיבה ברורה מאד של טעות.

בוא נראה איזה מחשב הלקוח יקבל :)

המחיר הכי נמוך שמצאתי זה לגרופון שנתתי קישור למעלה (מחודש)

אחי, תאמין לי שגם אני מודע לכך שהמחיר מגוחך ואני אמרתי בעצמי שאני פתוח לאפשרות של טעות אנוש כלשהי.

אבל תנסה לפרגן, וואלה אם הצלחתי באיזה נס כלשהו להוציא מחשב מטורף במחיר זול, אז תחייך ותגיד מברוק.

אני אמרתי כבר במספר הודעות שאני מקווה לקבל את ה-i7, אני אתאכזב אם אני אקבל את ה-i5, ושאני מפחד שבכלל נפלתי על עוקץ.

אבל סתם כדי שתדע, שדיברתי עם החנות כבר שלוש פעמים, נציג מאוד חמוד בשם שרון, הבטיח לי שהמחיר נכון, ששני הדגמים (i5 , i7) הם במבצע של 3,990 ש"ח.

וכששאלתי למה הם כבר לא נמצאים באתר,נאמר לי שהם ירדו מהאתר אוטומטית ברגע שבוצעה הזמנה על הדגם.

כלומר, היה רק אחד...

אז כפי שאמרתי, ביום ראשון אני אדבר איתם שוב כדי לוודא עם המחסן איזה מחשב הולך להישלח אליי (למרות שיש לי קבלה מהחנות על הדגם של ה-i7 , ואני יכול לתבוע אם אני לא מקבל אותו)

ואני אעדכן ביום ראשון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי מביקורת (שלילית במיוחד אני חייב לציין) על החנות בזאפ, שהאחריות היא של החנות.

איזה לקוח אחד, שהמחשב שלו קצת התעכב בלחזור מתיקון, בחר להוציא את זה על החנות אחרי שהוא חשב שהוא מקבל מחשב חדש, ולא ידע לקרוא את האותיות הקטנות (מחודש).

אני אשאל אותם על הדרך מחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...