מעבד חדש (התלבטות) - עמוד 4 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבד חדש (התלבטות)

-JobNick-

Recommended Posts

הנה לך מפרט ל-, לא צריך יותר מזה:

Athlon 1600+

Epox 8k3A+(בטח יגיע בקרוב)

Hercules GeForce3 Ti 200+Crystal Orb

256Mb PC2700 Crucial

כל השאר אתה כבר יודע לבד......

אם יש עוד תקציב אז :

Thermalright AX-7 + Delta 80mm model: FFB0812EHE 47$

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

SCORPI אתה טועה כל כך בגדול מה הקשר לכוח ברוטלי?!

מה המעבד נותן מכות או מה?

אז כל טוב ויפה מצוא פתרון מקורי ואינטל הולכים על מהירות שעון מה רע?

מה זה מפריע לך שאינטל עם מהירות שעון ש 3000 פחות טוב מ 2500 או משהו כזה

מה לפי דעתכה מבזה את המושג מהירות ?!

אז מה שהם מאיצים מבחינת המהירות זה מזיז לך?

היעקר שזה עובד וזה טוב!

והAMD לא יכול לעבוד במהירות של 90 מעלות בלי להישרף אם כן אז אני רוצה לראות אחד כזה

ומה הקשר של ו90 מעלות שתי המעבדים לא ישרפו כי הלוחות אם החדשים עם חישני טמפ' יכולים להפסיק את העבודה עם הם רואים שהמעבד מתחמם מעל לטפרטורה מסיומת שאתה קובעה בביוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה טעית - כמו שאתה רואה בביצועים ללא-אוברקלוקינג עדיין מתחרים ואף מובילים.

ממתי טעיתי? הנה שבוע הבא כבר יהיה פנטיום 4 נורת'ווד 2.4... ואיזה תגובה תיהיה לAMD? חודש אחרי זה (כמו שאמרתי אז, תמיד מוציאים מעבדים כתשובה למעבדים של אינטל ולא להפך. הם אף פעם לא מחדשים, תמיד נגררים. הם בחיים לא יהיו אלה ששוברים את השיא, ועם זה יימשך כך בטח הם יתחילו להביא את HAMMER עם מהירות שעון נמוכה ליחסית שתשתווה לביצועים של הפנטיום 4 שיהיה באותו הדבר. הם אף פעם לא "יעזו" לעשות את הפריצת דרך), כמו תמיד...... גם כן הם יוציאו רק את ATHLON XP 2200 שיעמוד בביצועים מול פנטיום 4 2.3GHz שהם בטח יציאו... אבל לא מול 2.4. הם פשוט לא יודעים מה להוציא ומתי.

המעבדים של אינטל נמצאים באופן זמני בעמדה טובה יותר מבחינת אוברקלוקינג בלבד, וכבר אתם קופצים ?

אוברקלוקינג זאת הנקודה היחידה שבה המעבדים הנוכחיים של אינטל מובילים, וגם נקודה זו תשתנה בעוד זמן קצר, כאשר יעברו לייצור ב-0.13 מיקרון...

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.............. כבר אנחנו קופצים, מה? כבר עברו איזה חודש וחצי חודשיים מאז שיצא נורת'ווד (והמצב לא יישתנה עד עוד חודשיים בערך שרק אז נתחיל לראות בתהליך ייצור של 0.13 מיקרון), זאת אומרת 4 חודשים שאינטל מובילים (ו....... בגדול. הכל כמעט עם המאוורר הרגיל) בOC.......... חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אתה יודע איזה חשוב זה? אנשים קונים פנטיום 4 1.8A מבוסס נורת'ווד ועם המאוורר הרגיל שלו מגיעים לביצועים של 2.4GHz....... בעוד שעם AMD תצטרך מאוורר מאוד מרעיש כדי להגיע לזה. ועוד במשך 4 חודשים, זה המון. בלי קשר לOC, זה הרבה יותר כדאי. הרי פנטיום 4 1.8A הרבה יותר זול מAMD XP 2000 למשל, וברור לך שבשביל להמהיר את AMD XP 2000 לביצועים של פנטיום 4 2.4GHz תצטרך מאוורר הרבה יותר גדול ורעשני? תבין, זה הופך את כל הסיפור של פנטיום 4 להרבה יותר זול מAMD. פשוט יותר משתלם. 4 חודשים זה יותר מידי וחבל שככה זה. אתה לא חייב להיות שפוט של AMD, זה אף פעם לא טוב להיות רק בצד אחד. תמיד צריך לראות את שני הצדדים.......

לסיכום: זול יותר לקנות מעבד פנטיום 4 1.8A ולהמהיר ל2.4GHz מאשר לקנות באותו טווח מחירים 1800+ ולהמהיר אותו מ1.53GHz ל1.94GHz (יותר מ400MHz OC. גם עם מאוורר גדול ורעשני זה יהיה לא קל מידי.....). לכן להרבה אנשים 4 יותר כדאי וזול (ושקט יותר). כי רוב האנשים לא מוכנים לסבול רעש כזה של מאוורר חזק. (הזכרתי שעם 4 אתה עושה את זה עם המאוורר הקיים?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה, אני באמת צריך להזכיר את ה-Hammer ?

כן, אותו מעבד 64bit מדהים (שיודע בלי שום בעיה להפעיל גם אפליצקיות 32bit, ולא עם אמולטור שמשיג ביצועים אומללים), שלאינטל אין שום תשובה עבורו...

מעבד מדהים אבל לאינטל לא צריכה להיות תשובה עבורו....... יציאו HAMMER 2GHz אז אינטל יוציאו פנטים 4 3GHz לדוגמה (שאין להם בעיה להוציא, דרך אגב......) וזהו. בדיוק באותה שיטה כמו עכשיו.... פשוט יציאו מעבדים במהירויות שעון גבוהות יותר שישתוו לביצועים של . רק שאז, גם לAMD יהיה מעבד ב0.13 ואז הייתרון בOC יהיה לשניהם ואז באמת HAMMER יהיה כדאי. למרות שאני לא בטוח, כי המחירים של זה לא מה שהיה פעם. אבל יהיה בסדר......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואו איך גלשנו לויכוחים

כולה שאלתי איזה לוח אם טוב בשביל להמהיר את האינטל החדש

אני לא רוצה להתווכח אני פשוט רוצה להכין 2 מפרטים אחד עם אינטל ואחד עם AMD

ולראות מה יותר מתשלם (כולל אובקרלוקינג שלגבי זה יצרוך מאוור יותר חזק)

אז מה הבעיה שלכם לענות?

הציפס' הזה I845 הוא טוב או לא? מה לגבי VIA KT266 או ה'ציפסט של SIS החדש?(הצ'יפסטים הכוונה למעבד כי לAMD אני לוקח של VIA)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Via kt266 הוא ל-AMD

ל-Via יש לפנטיום 4 את ה-P4X266 ו-P4X333

לSIS אני לא יודע בדיוק מה יש, אבל לא שמעתי עליהם דברים טובים..

לאינטל יש את ה-850 שהוא תומך ב-RDRAM ואת 845D ו-845 שזה עם ה-D מסמל ... וזה בלי ה-D תומך רק ב-SDRAM שזה ממש לא שווה לפנטיום 4.....

הבנת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאינטל לא תתחרה ב hammer דרך ה Pentium4 - גם הם יוציאו מעבד 64 סיביות חדש,או שהם יחדשו את ה Ithanium

הגרוע המיוצר רק ב 733 וב 800 מגהרץ.

כמו שלפני כמה עשרות שנים אינטל הוציאה את ה 386 עם ה 16 סיביות וכול החברות האחרות חשבו שזה צעד גרוע - מהמעבד זה אינטל ידועה במה שהיא עכשיו - המובילה בתחומי המעבדים.כך גם יהיה במקרה של כשהיא תוציא את ה HAMMER - היא תהיה המובילה בתחום ה 64 סיביות-התחום שבו בעוד 5 שנים כול המשתמשים יפעלו,הסיכוי היחידי של למנוע את זה הוא להוציא מעבד 64 סיביות חדש ולא לנטוש אותו כמו ה Ithanium (וכמובן להתאים אותו גם ל 32 סיביות). ולהתחיל לשווק אותו במחירים נמוכים כדי שגם המשתמשים הבייתים יאכלו להינות ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אווויי נו באמת, רק ב-800 ו-733?!?!?!? אתה יודע איזה כוח עיבוד יש לו? והוא בחיים לא יבוא לתחום הביתי כי הוא מיועד רק לשרתים והוא עולה מלא! אין להם שום סיבה להעביר אותו ל-32 ביט, אם הם ירצו להתחרות ב-Hammer אז הם גם יפתחו מעבד שתומך ב-32 ו-64, הוא משהו דומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי להראות בטבלה (לקחתי אותה מטום) שאפילו בהפרש של 800mhz

AMD עדיין יותר טובה מכל שאר המעבדים של אינטל כמו הפנטיום 4 2400A שההפרש בינהם 600mhz .

והיחיד שמנצח את ה 2100 הוא מעבד mhz שלו גבוה ב800 וזה מראה שגם פנטיום 4 עם

עדיין יפסיד למעבד שמקביל לו מAMD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה האם תמיד תמצא תשובה למה שיש לאינטל להציא.........

בתחילת 2003 אינטל ישחררו את הפריסקוט שהיא ליבה חדשה שתעבדו בטכנולוגית ה-0.09 מיקרון והיא תוכל להגיע עד 5-6Ghz, נראה מה יהיה ל- אז.....אני לא אומר שלא יהיה אבל זה יהיה מאוד מעניין. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...