מעבד חדש (התלבטות) - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבד חדש (התלבטות)

-JobNick-

Recommended Posts

טוב דבר ראשון, איפה מצאת זכרונות Samsung PC2700? הם צריכים להיות ממש מעולים ל-o/c.

דבר שני, מה רע ב-SiS 645? אחלה של צ'יפסט.. קצת נחות לפעמים מבחנית גרפיקה לעומת הצ'יפסט הנוכחי של via. אבל הוא עדיין זול ומאוד אמין.

הלוחות של epox צריכים להיות טובים ל-o/c.

הצ'יפסט הבא של via שיתמוך ב-DDR333 באמת ישלוט, לדעתי שווה לחכות לו.

למרות שלא ראיתי לוחות P4X266 בארץ..

ואני לא מאמין שעם מעבד של 1.5 אפשר להגיע ל-1.8 בלי קירור דיי מסיבי (ורועש או רטוב).

אבל עם פנטיום 4 1.6 , 0.13 מיקרון זה o/c כמעט בטוח לסביבות ה-2.2 ג"ה.

תחשבו שהוא רק צריך לעלות את ה-fsb ל-133מ"ה והוא כבר ב-2128 מ"ה, סביר להניח גם עם הקירור הסטנדרטי.

אבל עדיין, מעבד במהירות 1.6+ סביר להניח יעבור אותו בביצועים...

זה שיקול של מחירים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתם בעצם אומרים שעדיף מעבד שעובד בכוח ברוטלי (פנטיום4) מאשר מעבד שעובד חכם?

לא מוסכם עליי.

אתם שוכחים גם שכל 66mhz שמעלים לamd זה כמו 200mhz לפנטיום4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשכחו שהארכיטקטורה קובעת גם את מהירות השעון אליה השבב יכול להגיע...

לכן הארכיטקטורה של הפנטיום 4 לאו דווקא רעה כשמסתכלים על ביצועים אבסולוטיים...

Clock Speed isn't evrything אחרי הכל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר כמו 66 ב =

100 ב NW

(לפחות ככה שיטת הדירוג של AMD)

מהירות שעון יש לה בדיוק אותה חשיבות כמו ל Instruction Per Cycle (כמות העבודה שהמעבד עושה למחזור שעון)

אז בעוד הארכטקטורה של האתלון מאפשרת יותר עבודה למחזור שעון - היא מאפשרת פחות מחזורי שעון לשניה...

הפנטיום 4 בדיוק ההפך.

זה לא אומר שארכיטקטורה אחת יותר טובה מהשניה...

מה שכן קובע בסוף - זה רק הביצועים... (כמובן גם המחיר צריך לעניין אותך ;) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה חושב שלamd יש בעיה להוציא עכשיו 2800 במהירות של 2.2ghz?

זה יהיה בזבוז פשוט...... לא יהיו לו מתחרים ואין בו שום צורך ובגלל זה הם לוקחים את הזמן שלו כמו שמנסה להדוף אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה חושב אינטל לא מוצאים את הפנטיום 4 3Ghz (שהם הראו פועל בקירור אוויר פשוט בתערוכה לפני חודש) ?

אני יגיד לך למה - כי לא ולא INTEL יכולים...

הדרך שבה עושים מעבדים היא לא פשוטה - כדי להגיע למהירויות שעון גבוהות עושים הרבה Tweakים גם לתהליך היצור וגם למעבד

כמובן שהם יכולים להוציא סאמפלים מוגבלים של המעבדים - אבל יצור סדרתי של מעבדים כאלה תיהיה כישלון כלכלי.

הדרך שבה מייצרים מעבדים היא על פלטות סיליקון שנקראות Waffer על כל אחת כזאת מיוצרים מספר רב של מעבדים (150-$300 תלוי בגודל הליבה ותהליך היצור) כל מעבד כזה נחשב "מועמד" למהירות מסויימת - והאלה שלא מגיעים למהירות הנתונה פשוט לא נמכרים או נמכרים במהירויות יותר נמוכות - לכן ו לא יכולים להוציא כ"כ מהירים בתפוקה רווחית לפני שהם עושים סטפינג חדש למעבדים שלהם (זה למה לכל מעבד יש סטפינג - זה מעיד על שינוי מסוים במעבד - זה למה סטפינג חדש יותר עושה אובר-קלוקינג טוב יותר).

הם פשוט יפסידו על להוציא כאלה בלי לעבוד על סטפינג חדש - וסביר להניח שפשוט לא יוכלו למלות את הדרישה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SCORPI תגיד לי משהו מה הבעיה שלך עם אינטל?

אמרו כבר מלא פעמים ש MHZ זה לא הכל אז מה שAMD עשו אותה חכם עם הארכיטקטורה שלהם מהירות שעון יותר נמוכה אבל יותר פעולות בפעם אחת

מה יש קוברים את אינטל? אז מה אז אינטל לא בחרו בשיטה הזו אז בישביל לכפר על זה הם הולכים על מהירות שעון הרבה יותר גבוהה וזה עושה אותם לא טובים? איזו מין שטות זו

ורק שתדע השNORTHWOODים החדשים פשוט "פותחים" את ה בעינין האובקלוקינגן ואין מה לעשות

אין לAMD בנתיים תשובה וזה ממש חבל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיה עם אינטל... יש לי מעבד שלהם והוא מעולה

וזה העניין שmhz ה לא הכל........ אני אומר את זה ומשום מה אתם לא מבינים........

מעבד צריך לעבוד חכם! לא בכוח ברוטלי! זה כמו שהיה אצל טום פעם פנטיום 4 3ghz נגד 2ghz ועובדה שהamd ניצח......

וamd לא מתחמם יותר מאינטל הוא מתחמם יותר ביחס לאינטל כי מעבדי את'לון יכולים לעבוד עד טמפרטורה של 90 מעלות

ומעבדי 3 נגיד ימותו בטמפרטורה כזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...