מעבד חדש (התלבטות) - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבד חדש (התלבטות)

-JobNick-

Recommended Posts

חבר שלי רוצה לקנות מחשב חדש ואני עוזר לו להרכיב מפרט

כבר רצינו לקחת 1700 אבל בום באותו יום HWZONE נותנים לינק לכתבה מצולמת שבה בחור אחד מאיץ את הפנטיום החדש 1.6A ליבת NORTHWOOD ל 2.4 ג'יגה דבר שמעורר עינין רב. לאחר סקר שוק קטן התברר שהאינטל יותר זול מAMD בערך ב 80 שקל

(האינטל 1.6 לעומת 1700). הבעיה שנוצרה היא שהבחור בכתבה אמר שהוא השתמש בזכרונות של חברת OCZ שהם PC3000

כמו כן הבחור ההוא אמר שלא כל אינטל 1.6 יכול להגיעה ל2.4 (ושזה דבר שצלוי במזל) אבל זה לא כל כך משנה כי חבר שלי יכול להסתפק ב 2.1 . אבל לאחר סקר שוק נוסף התברר שהזכרונות העלה עולים (ה OCZ PC3000) בסביבות ה 800 שקל 256 RAM

טזה ממש ממש לא משתלם לעומת ה .

אבל היום מצאתי חנות שמוכרת PC2700 של סמסונג ב 530 שקל שזה כבר יותר משתלם.

אחרי כל הקישקושים האלה אתם יכולים להגיד לי עם הזכרונות הללו ועם לוח אם של בעל צ'יפסט של SIS (לDDR) נוכל להאיץ את הפניום לפחות ל 2.1 ג'יגה? (אני די בטוח שזה יתן ביצועים יותר טובים משל ה AMD)

בתודה מראש על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חבר שלי רוצה לקנות מחשב חדש ואני עוזר לו להרכיב מפרט

כבר רצינו לקחת 1700 אבל בום באותו יום HWZONE נותנים לינק לכתבה מצולמת שבה בחור אחד מאיץ את הפנטיום החדש 1.6A ליבת NORTHWOOD ל 2.4 ג'יגה דבר שמעורר עינין רב. לאחר סקר שוק קטן התברר שהאינטל יותר זול מAMD בערך ב 80 שקל

(האינטל 1.6 לעומת 1700). הבעיה שנוצרה היא שהבחור בכתבה אמר שהוא השתמש בזכרונות של חברת OCZ שהם PC3000

כמו כן הבחור ההוא אמר שלא כל אינטל 1.6 יכול להגיעה ל2.4 (ושזה דבר שצלוי במזל) אבל זה לא כל כך משנה כי חבר שלי יכול להסתפק ב 2.1 . אבל לאחר סקר שוק נוסף התברר שהזכרונות העלה עולים (ה OCZ PC3000) בסביבות ה 800 שקל 256 RAM

טזה ממש ממש לא משתלם לעומת ה .

אבל היום מצאתי חנות שמוכרת PC2700 של סמסונג ב 530 שקל שזה כבר יותר משתלם.

אחרי כל הקישקושים האלה אתם יכולים להגיד לי עם הזכרונות הללו ועם לוח אם של בעל צ'יפסט של SIS (לDDR) נוכל להאיץ את הפניום לפחות ל 2.1 ג'יגה? (אני די בטוח שזה יתן ביצועים יותר טובים משל ה AMD)

בתודה מראש על העזרה.

צודק.

קודם כל, תקנו 2700 מספיק. (570 שקל בערך, אולי קצת פחות)

תדאגו לקירור טוב, באיזה השתמשו בסרט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השהם האיצו את האינטל הוא השתמש בקרור המקורי של אינטל שבא עם המעבד שזה היה HIT SINK ומאוור של אינטל

והוא אמר שהם מצוינים. ןגבי הזכרונות OCZ סמסונג אותו דבר

אבל לגבי הAMM SCORPI אמרתה שאפשא להמהירת גם אותו צודק אפשר אבל מה צריך להתחיל להתעסק בקירור יותר חזר והכל כשעם אינטל אתה לא צריך את כל זה הוא נשאר קר כמו שהיה

אז אתם חושים שעם זכרונות PC2700 ולוח עם 4SDA DDR

אשפר יהיה להגיעה ל2100 מגה הרץ?

נ.ב

PC2700 זה 333MHZ נכון?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השהם האיצו את האינטל הוא השתמש בקרור המקורי של אינטל שבא עם המעבד שזה היה HIT SINK ומאוור של אינטל

והוא אמר שהם מצוינים. ןגבי הזכרונות OCZ סמסונג אותו דבר

אבל לגבי הAMM SCORPI אמרתה שאפשא להמהירת גם אותו צודק אפשר אבל מה צריך להתחיל להתעסק בקירור יותר חזר והכל כשעם אינטל אתה לא צריך את כל זה הוא נשאר קר כמו שהיה

אז אתם חושים שעם זכרונות PC2700 ולוח עם 4SDA DDR

אשפר יהיה להגיעה ל2100 מגה הרץ?

נ.ב

PC2700 זה 333MHZ נכון?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פששששש סוף כל סוף מישהו הולך פה על פנטיום 4, יפה מאוד אחלה בחירה! גם אני חשבתי על המעבד הזה אבל בסוף אני הולך על הסלרון.

אוקי תקנה PC2700 של OCz הם דיי טובים, לוח אם: אני מציא לך לחכות ללוח של מבוסס על Via P4X333 שיתמוך ב-PC2700.

הציפים של SIS הם ממש מכה....., כן PC2700=333Mhz.

נ.ב

למה פירסמת פעמיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פירסמתי פעמיים בטעות כי אתמול האתר ובמיוחד הפורום בקושי זזו לי אז שלחצתי בפעם הראשונה "שלח" זה עשה לי ERROR אז חשבתי שזה לא שלח טוב אז עשיתי REFRESH וזה שלח עוד פעם.

עכשיו ככה איזה לוח אם כן יהיה בנוי טוב לאובקלוקינגן של לפחות עד ל2 ג'יגה?

כי הבחור ההוא בכתבה השתמש בלוח אם של וכמובן כאלה אין לנו בארץ.

מה מבין הלוחות הבאים יתאים.?

של EPOX

(i845) 4BDA (478)

של MSI

645 Ultra (MS-6547)

דבר נוסף מה רע בצ'יפסטים החדשים של SIS למעבדי אינטל וזכרונות דווקא שמעתי רק דברים טובים אליהם

ודבר אחרון למה כל אתר חומרה שעושה עוברקלוק למעבדי אינטל מתשמש בזכרונות ולא RDRAM

?!!??!!?!?!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגובה פשוט מדהימה SCORPI

חרא של WOW

למה חרא

גם ככה הוא מהיר פי 2 מDDR ואתה מעלה ת'BUS עוד קצת ומקבל הרבה יותר ביצואים

יש למישהו טענה סותרת ולא האמרה הישנה RDRAM זה חרא של ...

משהוא שמלווה בהסבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

rdram הוא זיכרון שפשוט לא עובד טוב בoc בגלל המנגון להכפלת המהירות שלו.............

כי אם אתה מעלה את הבאס ל120 במקום 100 אז יש לך באס של 480

בגלל זה עדיף זכרון אם רוצים לעשות oc

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל 1700 נועד להתחרות בפנטיום 4 1700, אם אתה רוצה משהו בטווח מחירים של פנטיום 4 1.6A קנה Athlon XP 1600+...

חבר שלך יכול להסתפק ב2.1?

שייקנה Athlon XP 1800+ מ1.53GHz ל1.73GHz והוא ייתן ביצועים של 2.1GHz פנטיום 4 נורת'ווד (במציאות, כשבדקו את ATHLON XP 2100 נגד נורת'ווד 2.2 ב95% הוא עקף את 2.2..............). בסך הכל תמהיר את ATHLON XP 1800 ב200MHz בלי בעיות, שייקנה מאוורר שקט וחזק כמו VOLCANO 7 וזה יעבוד לו סבבה........

1.73GHz XP = 2.1GHz pentium 4 northwood... (כבר אמרתי שבמציאות הוא עקף את נורת'ווד 2.2 כמעט בכל מבחן אפשרי? אפילו שהוא נועד להתחרות ב2.2?)

בקשר לזכרון, זכרונות PC2700 כבר נפוצים וזה לא כזה ביג דיל לקנות כאלה. אתה יכול לקנות זכרונות OCZ PC3000...... או לקנות זכרונות מושקין שהם ידועים במצויינותם לOC גם כן PC2700... מושקין 256MB PC2700 עולה איזה 650 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...