מעבד חדש (התלבטות) - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבד חדש (התלבטות)

-JobNick-

Recommended Posts

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שלום כל תומכי .

אני רוצה שתראו לי מעבד במחיר של ה NW 1.6 (תראו את המחיר אצל זיגזג)

שיכול לעשות אובר-קלוקינג ללא קירור נוסף לרמה של XP 2300 (זה בערך מה שצריך כדי לבצע יותר טוב מ NW 2.4Ghz)

בסיכויים טובים כמו שהנורתווד עושה זאת.

כן - אין דבר כזה...

כחו XP1800 הוא במהירות של 1.53Ghz

מעבד XP2300 צריך להיות במהירות של 1.87Ghz

340Mhz אובר-קלוקינג על מעבד עם מקורי

הוא סיכוי של 1 ל 1000 (סביר להניח אפילו פחות).

בעוד הנורתווד מגיע בסיבירות גבוהה למדי ל 2.4Ghz ואף יותר (בווידיאו אמרו שהם הגיעו למשהו כמו 2.56Ghz מקסימום...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק, אבל אני אמרתי כבר לפני חודשיים (חחח וMiniMizer וEnc0der "קטלו" אותי שאני טועה) שAMD איטית מידי ושאינטל תוביל עליהם לאיזה תקופה של 3-4 גם מהבחינה הזאת, שהם לא עוברים בזמן ל0.13 ואז הם יתקעו עם מהירויות נמוכות וגם בOC תעוקף אותם. תראה אני מסכים איתך לגמרי שעד שAMD לא תעבור ל0.13 קורעת אותה בOC........ רואים שצדקתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק, אבל אני אמרתי כבר לפני חודשיים (חחח וMiniMizer וEnc0der "קטלו" אותי שאני טועה) שAMD איטית מידי ושאינטל תוביל עליהם לאיזה תקופה של 3-4 גם מהבחינה הזאת, שהם לא עוברים בזמן ל0.13 ואז הם יתקעו עם מהירויות נמוכות וגם בOC אינטל תעוקף אותם. תראה אני מסכים איתך לגמרי שעד שAMD לא תעבור ל0.13 אינטל קורעת אותה בOC........ רואים שצדקתי?

אתה אמרת את הדברים האלה לא בהקשר של ה OC.

ואתה טעית - כמו שאתה רואה בביצועים ללא-אוברקלוקינג עדיין מתחרים ואף מובילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טימטום בשיאו...

המעבדים של אינטל נמצאים באופן זמני בעמדה טובה יותר מבחינת אוברקלוקינג בלבד, וכבר אתם קופצים ?

אוברקלוקינג זאת הנקודה היחידה שבה המעבדים הנוכחיים של אינטל מובילים, וגם נקודה זו תשתנה בעוד זמן קצר, כאשר יעברו לייצור ב-0.13 מיקרון...

חוץ מזה, אני באמת צריך להזכיר את ה-Hammer ?

כן, אותו מעבד 64bit מדהים (שיודע בלי שום בעיה להפעיל גם אפליצקיות 32bit, ולא עם אמולטור שמשיג ביצועים אומללים), שלאינטל אין שום תשובה עבורו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה, אני באמת צריך להזכיר את ה-Hammer ?

כן, אותו מעבד 64bit מדהים (שיודע בלי שום בעיה להפעיל גם אפליצקיות 32bit, ולא עם אמולטור שמשיג ביצועים אומללים), שלאינטל אין שום תשובה עבורו...

אל יתהלל חוגר כמפתח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ארשון מישהו פעם אמר לכם שאינטל והITENIUM שלהם מיודים לשוק הפרטי?!

לא שמעתי על דבר כזה זה נבנה במיוחד לשרתים של 64 ביט

בשביל משתמש ביתי אינטל מפתחים מעבד 64ביט חדש שיוכל להאריץ אפליקציות של 32 ביט בדיוק כמו ה HAMMER

אז תפסיקו לפתוס גובהה עם הHAMMER שלכם שבכלל עוד לא יצא לשוק. (לא שאני בעד אינטל או משהו אני מדבר עובדות)

עכשיו תחלס בחזרה לנושא שלי

בשביל להמהיר את ה ATHLON צריך מאוור טוב שעולה כמה? 150 שקל יותר? וזכרונות מהירים נגיד PC2700

לגבי אינטל שהמעבד עצמו עולה פחות אפשר להמהיר אותו עם הקירור שבה איתו אני חוסך פה כסף ומקבל ביצועים מציוניים אתם לא חושבים כך?!

דבר נוסף למה כל אתר חמרה שעושה אוברקלוק ל עושה את זה דרך המכפל? )(שזה סיבוך די רציני)

לר ראיתי אתר אחד (אולי פספסתי משהו) שפשוט לקחו את ה והעלו לו את הBUS כמו שעושים לאינטל

בשביל להתעסק עם המכפל (לפתוח אותו להוריד אותו ולהעלות את הBUS) צריך כלים דרושים ואתם יודעים כמה עולה הדבר הזה שעושה "הלחמה קרה" בין הגשרים של המעבד איזה 500 ML (מיליליטר) שלו עולים 100 שקל אפילו יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר נוסף למה כל אתר חמרה שעושה אוברקלוק ל עושה את זה דרך המכפל? )(שזה סיבוך די רציני)

שתי סיבות פשוטות:

א. אפשר (בניגוד למעבדים של אינטל)

ב. זה יותר טוב....... כי אז אתה לא תלוי בכוח הסבל של שאר החלקים במחשב כשכל מה שאתה רוצה זה להעלות את מהירות השעון של המעבד (גם אם זה לא יתן לך כלום...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שלך יכול להסתפק ב2.1?

99 אחוז מהמשתמשים יכולים להסתפק ב-Duron 1GHz.

אני מסכים איתך. למה לבזבז הרבה כסף על הפנטיום 4 כשהדיורון יעשה את עבודה בפחות כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ENCODER את מה זה טועה

בלוחות אם חדשים אפשר לווסת את מהירות השעון ביחן הרכיבים במחשב

כמו למש בכתבה המצולמת ההיא הבחור ההוא היא יכול לקבוע באיזו מהירות BUS ממהירות הBUS האמיתי של המעבד יעבוד כל דבר

היה לו שם דבא כזה שהוא היא יכול לקבוע את ה RATIO בין הBUS לPCI בין ה BUS ל AGP ועוד כמה דברים

אז ככה שזה שטיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הלוחות לפנטיום 4 שתומכים בDD ומבוססים על 845D שבו השתמשו בסרטון מתחילים במחיר של 800.

את הלוח של ג'יגה בייט לKT266A עולה רק 600 שקל וזה גם שיקול האם ההפרש של 200 שקל לא שווה יותר לכטיס מסך או למסך טוב יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...