איזה קורס במחשבים הכי מומלץ היום??? - עמוד 3 - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה קורס במחשבים הכי מומלץ היום???

barakdavid

Recommended Posts

אין לי יכולת ללמוד תואר וגם זה משהו שאני לא רוצה

אני לא מחפש עבודה בשמש או בגשם או שצריך לעמוד על הרגליים מ9 עד 5

אלא לשבת על כסא במשרד ולעשות משהו את המשהו הזה אני מחפש :cheesy:

המשפט הראשון והשניים שאחריו הם ניגודים. אם אתה רוצה עבודה משרדית טובה, אתה צריך תואר או וותק בחברה כלשהי (שכדי להתקבל אליה אתה צריך תואר ו/או פרוטקציות).

שווה ללכת לקורסים הללו אך ורק אם החברה שבה אתה עובד שולחת אותך אליהם על חשבונה. להסתמך עליהם כדי להתקבל לחברה זה לא רעיון חכם במיוחד, רק כדי לכסות את העלות שלהם אתה תצטרך לעבוד המון זמן (שכן המשכורת שתקבל תהיה מינימום או לא רחוק משם).

אתה ממשיך לשאול מה אנחנו ממליצים כאשר אתה לא מבין שאת תחום העבודה אתה בוחר לפי מה שאתה אוהב, לא אנחנו. ההמלצה היחידה שאנחנו יכולים לתת זה ללכת לתואר כי לפחות הוא יעלה את הסיכויים שלך להתקבל למקום שלא דורש עבודה פיזית או משמרות. יש המון אנשים כמוך בשוק, אין שום סיבה שחברה תקח מישהו שאין לו נסיון/פרוטקציות/תואר רלוונטי. אתה לא מיוחד, אין סיבה לחברה להעדיף אותך כרגע.

לכן במקרה שלך, לדעתי, יש לך 2 אפשרויות - או באמת לבחור תחום שאתה אוהב ולעשות תואר שקשור אליו (זה שאתה מוותר מראש, אומר שאתה לא תגיע לשום מקום - גם לעבודה מינימאלית קבועה בתנאים שאתה רוצה כרגע), או פשוט להתחיל בחברה כלשהי במשרה הכי בסיסית שיכולה להיות כמו שירות לקוחות, ואם תהיה טוב - עם השנים להתקדם. זה תקף גם ללמידה עצמית קטנה בכל הנוגע למחשבים וחומרה, ואז נסיון להתקבל לאחת מחנויות המחשבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היי,

לפי מה שקראתי את ההתכתבויות פה, אני באמת לא מבין מה אתה רוצה.

אבל לפי הגישה שלך אני יכול להמליץ לך לחפש עבודה ברשות מקומית או במוסד ממשלתי.

מחשבים זה לא התחום בשבילך.

שיהיה בהצלחה בכל מה שתבחר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...