עד כמה טבלת השכר באתר "דיאלוג" מדוייקת? - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עד כמה טבלת השכר באתר "דיאלוג" מדוייקת?

Radioheadz

Recommended Posts

שים לב שמדובר בסקר שכר.

אני לא יודע למה שאלת את זה אך אל תלך ללמוד את זה כי זה הרבה שכר כי זה אולי ישעמם אותך, תלך ללמוד את מה שמעניין אותך.

אה תודה דובי770!

עכשיו אני הולך להרשם ללימודי פילוסופיה, אין מה לדאוג בנוגע לעתיד נכון? העיקר שאני אוהב את זה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה חצי נכון וחצי לא נכון.

שכר תלוי בהרבה גורמים - מקום הלימודים, ניסיון קודם (לא קשור לוותק), מיקום גיאוגרפי של החברה (יש לזה השפעה מאוד גדולה) וכו'

אי אפשר לתת לך הבטחה לשכר מסויים או לחזות כמה ג'וב כזה או אחר משלם.

ולגבי מה שאמרו לך, מניסיוני חלק גדול ממי שהלך ללמוד מקצוע לפי ציפיות שכר מצא את הלימוידים קשים מדי ונשר בשלב כלשהו.

אם אין לך משיכה למקצוע אתה לא תצליח בו ולא משנה כמה דולרים תראה באופק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולגבי מה שאמרו לך, מניסיוני חלק גדול ממי שהלך ללמוד מקצוע לפי ציפיות שכר מצא את הלימוידים קשים מדי ונשר בשלב כלשהו.

אם אין לך משיכה למקצוע אתה לא תצליח בו ולא משנה כמה דולרים תראה באופק

או במקרה הטוב תהיה מהנדס גרוע שבקושי מוצא עבודה והדרך היחידה בשבילו להיות תחרותי זה לטחון שעות (ואז תבכה בפורומים שבהייטק טוחנים שעות מטורפות), ובאיזשהו שלב בגיל 40 כשכבר לא תוכל להיות תחרותי ולתרום יעיפו אותך, ואז תבכה בפורומים שההייטק זה עולם אכזר ואין בו עבודה למי שמעל גיל 40.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקשר בין לאהוב מחשבים ותואר או עיסוק במדעי המחשב הוא מקרי בהחלט.

פותח הדיון, מה הניסיון שלך ומה חשבת ללכת ללמוד?

אין לי מה ללמוד, אין שום תואר באונ' חיפה שמעניין אותי, אולי רק ביולוגיה אבל אין מה לעשות עם התואר אחר כך, חייב להמשיך לתואר שני, אני באמת ובתמים לא מעוניין ללמוד שום דבר שאונ' חיפה או הטכניון מציעים, אבל מצד שני אני לא רוצה לחיות מהיד לפה כל החיים שלי... אז יש קורס QA בטכניון שנראה לי רעיון מוצלח, וגם אבטחת מידע, קורסים של 3-5 חודשים שנותנים לך תעסוקה מכובדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...