נט סטיק, כדאי? ועזרה לגבי תדרים - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נט סטיק, כדאי? ועזרה לגבי תדרים

or756

Recommended Posts

בזמן האחרון גובר אצלי הצורך להשתמש באינטרנט במחשב הנייד, ולהפעיל את הנקודה החמה בפלאפון מחסל לי ת'בטריה

לחבר יש נטסטיק שהביא מחו"ל ואני רוצה לקנות ממנו, אני רק לא בטוח שזה יעבוד לי

מבחינת התדרים של 3G זה אמור להיות סבבה, אבל בקרוב יוצא 4G והנטסטיק שלו תומך, אז אני רוצה להיות בטוח שזה יעבוד (יש משו מטומטם עם FDD או TDD)

התדרים של הנטסטיק : 2300Mhz ו 2600Mhz של דור 4 אבל TDD לפי החוברת הוראות שלו (רצועות 38/40)

בדור 3 זה WCDMA 2100/ 1900/ 900Mhz

אני כרגע באורנג', והבנתי שאצל כולם הדור 4 יהיה 2600MHZ

השאלה היא האם יעבוד לי דור 4 כמו שצריך ? וגם לחברת פלאפון ? (לא יצא לו להשתמש, הוא קנה ואז קיבל אחד מתנה מפלאפון)

אם זה עוזר לכם, הנטסטיק של

דגם 3272s-920

תודה לעוזרים, ואם זה לא קשור בבקשה להעביר לקטגורייה הרלוונטית, אני לא כלכך מתמצא פה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחותי עובדת אורנג' ושאלתי אותה...

כרגע הדור 4 שהם הפעילו כהרצה עובד על תדר של 1800 בהמשך זה יהיה גם 2600.

אז לדעתך כדאי לקנות את המודם הזה? כי משתמע שהוא די מוגבל בתדרים שלו ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי פשוט אם אתה רוצה נטסטיק של אורנג' פשוט קנה מאורנג'.

בזמנו קניתי אחד של עם חבילת גלישה, למשך 36 חודשים (נכון לאז) שילמתי 10 שקל בחודש על הסטיק + הSIM ואחרי 3 שנים זאת רק החבילת גלישה.

עקרונית לפי התדרים שרשמת למעלה עכשיו זה לא יריץ לך את הדור 4 של אורנג' רק שהם יפרסו את התדר של ה2600 בהמשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי פשוט אם אתה רוצה נטסטיק של אורנג' פשוט קנה מאורנג'.

בזמנו קניתי אחד של סלקום עם חבילת גלישה, למשך 36 חודשים (נכון לאז) שילמתי 10 שקל בחודש על הסטיק + הSIM ואחרי 3 שנים זאת רק החבילת גלישה.

עקרונית לפי התדרים שרשמת למעלה עכשיו זה לא יריץ לך את הדור 4 של אורנג' רק שהם יפרסו את התדר של ה2600 בהמשך.

אני לא רואה טעם למשוך דבר כזה ל36 חודשים

חשבתי על הדרך להביא באיזה 100 שקל נטסטיק סיני, וכשאני צריך פשוט להוציא ת'סים מהפלאפון ולהכניס לשם, וככה יהיה לי יציב יותר ומהיר יותר

נשמע שבארץ זה לא כזה משתלם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...