עזרה וייעוץ לגבי טכנאות pc ותחומים בהקשר - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה וייעוץ לגבי טכנאות pc ותחומים בהקשר

idanw

Recommended Posts

שלום,

אני צריך ייעוץ ועזרה בנושא לימודים.

אני מחפש עבודה, אבל כרגע אני רוצה להתמקצע בתחום מסויים.

ואני מתלבט לגבי טכנאות מחשבים.

אני יודע שטכנאי מחשבים מרכיב ומתקן מחשבים, פותר בעיות חומרה/תוכנה, עורך גיבוי/שחזור, מתקין מערכות הפעלה וכו'

וזה דברים שאני כבר יודע (התחלתי להתעסק עם תיקון מחשבים כבר מגיל 15).

עשיתי קצת חיפוש לגבי מקומות ללמוד טכנאות PC(כי היום בכל מקום בלי תעודה, או מינימום ניסיון מהצבא, לא מקבלים למקום עבודה)

וביריתי לגבי ג'ון ברייס, וראיתי כאן כמה הודעות בפורום, שאומרות שלא כדי ללמוד שם. (וגם לא בHackerU)

ואנשים שם המליצו שעדיף כבר ללכת ולעשות תואר במקום, וזה יותר נחשב מ"סתם" תעודת טכנאי.

אני רוצה לדעת, למה לא כדאי ללמוד שם?

ובקשר לטכנאות מחשבים, אני רוצה לדעת:

איזה סוגי תעודות יש, ומה הכי כדאי לי ללמוד? (בהתבסס בכך שאין לי נסיון צבאי קודם בתחום, או תואר כלשהוא)

ואיפה באמת הכי כדאי ללמוד? (וגם מקום שהתעודה שם נחשבת בשוק העבודה)

והאם יש עוד מקצועות שאתם יודעים בתחום הטכנאות או המחשבים, שיכול להתאים לי?

(ואני לא מחפש לעבוד בתור תכניתן, או בתור מהנדס מחשבים)

אודה לכם גם אם תוכלו לספר לי על הניסיון שלכם בזה (למי שלמד או עוסק בתחום)

בתודה רבה מראש, :)

עידן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן. באייבורי או בKSP לא יושבים אנשים מומחים בלשון המעטה. האחרונים שהייתי מאמין להם זה המוכרים ה"מבינים" שלהם שיודעים לזרוק מושגים כמו אסוס הכי טוב ואמין ודוחפים לך i5-4590 ביחד עם לוח Series וזיכרונות 1866MHZ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נייחים כמו נייחים, באמת שאין פה צורך בתעודה, אבל הייתי ממליץ לעבור קורס תיקון של וטאבלטים, זה תחום יותר מעניין ושכר טוב יותר בדרך כלל.

דברים בסיסים כמון החלפת מסך, מקלדת, ניקוי מאוורר והחלפת משחה בקירור של הנייד, אפשר גם ללמוד לבד, צברתי ניסיון טוב כך, אבל יש דברים יותר רצינים,

אם כי במעבדות הגדולות מניסיון שלי פשוט מחליפים חלקים, לא עוסקים בהלחמות וכו', וחבל שכך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת באמת שאלה רצינית?

כן, אני רציני. אני לא עבדתי לפני זה שם, ולכן אני לא יודע מה הדרישות שלהם.

נייחים כמו נייחים, באמת שאין פה צורך בתעודה, אבל הייתי ממליץ לעבור קורס תיקון של וטאבלטים, זה תחום יותר מעניין ושכר טוב יותר בדרך כלל.

דברים בסיסים כמון החלפת מסך, מקלדת, ניקוי מאוורר והחלפת משחה בקירור של הנייד, אפשר גם ללמוד לבד, צברתי ניסיון טוב כך, אבל יש דברים יותר רצינים,

אם כי במעבדות הגדולות מניסיון שלי פשוט מחליפים חלקים, לא עוסקים בהלחמות וכו', וחבל שכך

תודה לך על העצה, זה נשמע לי מעניין.

אתה יכול להמליץ לי על מקום טוב שמעבירים קורס כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עם זה: http://www.inline.co.il/computers/Laptop-repair

קורס תיקון של מכללת אין ליין

youtube

אני יודע שאני יכול ללמוד מיוטיוב, הרבה דברים למדתי משם,

הוא הציע לי את הקורס הזה כי אני רוצה להוציא תעודת טכנאי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח זבל שמישהו לא צריך ותתחיל לפרק. כך כולנו למדנו. יש לי בבית מחשבים שבשעות הפנאי פירקתי אותם עד הבורג האחרון, היה ממש כיף:)

גם לי יצא לפרק את הלפטופ DV4000 שלי הישן.

וכמו שכתב גם 11010010110, אני יכול ללמוד מיוטיוב,

אבל גם במחשבים ניידים, אני יודע להחליף , מעבד, הרדסיק וכו'

מבחינת ידע במחשבים אני מרגיש שאני יודע ואני יוכל להסתדר עם ניידים ונייחים, וגם עם אני כנראה אסתדר.

זה לא שלא יצא לי לפרק כל מיני מכשירים ושאר דברים אלקטרונים, אני מבין ברמה בסיסית באלקטרוניקה (אבל אין לי תעודה)

הסיבה שפתחתי את הנושא הזה, היא בגלל שאני רוצה להוציא תעודת , כדי שאני אוכל לעבוד בתור טכנאי מחשבים

וכל מה שאני מנסה להבין, זה האם זה שווה להוציא תעודה כזו, כי לפי מה שקראתי בנושאים אחרים שהועלו כאן,

אנשים המליצו שלא לגשת למקומות האלה, מכמה סיבות שכבר פירטתי

- - - תגובה אוחדה: - - -

גם לי יצא לפרק את הלפטופ DV4000 שלי הישן.

ועוד הרבה מחשבים ישנים וטובים ;)

וכמו שכתב גם 11010010110, אני יכול ללמוד מיוטיוב,

אבל גם במחשבים ניידים, אני יודע להחליף , מעבד, הרדסיק וכו'

מבחינת ידע במחשבים אני מרגיש שאני יודע ואני יוכל להסתדר עם ניידים ונייחים, וגם עם אני כנראה אסתדר.

זה לא שלא יצא לי לפרק כל מיני מכשירים ושאר דברים אלקטרונים, אני מבין ברמה בסיסית באלקטרוניקה (אבל אין לי תעודה)

הסיבה שפתחתי את הנושא הזה, היא בגלל שאני רוצה להוציא תעודת , כדי שאני אוכל לעבוד בתור טכנאי מחשבים

וכל מה שאני מנסה להבין, זה האם זה שווה להוציא תעודה כזו, כי לפי מה שקראתי בנושאים אחרים שהועלו כאן,

אנשים המליצו שלא לגשת למקומות האלה, מכמה סיבות שכבר פירטתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אז זו הנקודה, ובגלל זה אני שואל, זה כדי להוציא בכלל תעודה כזו,

אם אני כבר יודע הרבה על מחשבים, אבל אין לי תעודה מקצועית, ואני רוצה לעסוק בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהתכוונתי שאני רוצה לעסוק, התכוונתי לכך שאני רוצה לעבוד בתור טכנאי.

זה לא שיש לי חנות מחשבים או עסק עצמאי שאני יכול להתחיל לעסוק בזה מחר.

אני רוצה לעבוד בחנות מחשבים כמו שציינתי כבר, אבל הם בטח ירצו שיהיה לי תעודה בזה.

אני אתן לך דוגמא, חבר שלי גם הוא יש לו ידע בתיקון טלפונים, הוא רצה לעבוד במעבדת תיקונים באיזה חנות,

וישר שאלו אותו אם יש לו תעודה, הוא אמר להם שאין לו, ולא קיבלו אותו.

אתה מבין, זה קשה להתקבל לעבוד בתור טכנאי בלי תעודה בעסק מבלי שאין לך קשרים שם.

במקום שלא מכירים אותך רוצים תעודה, וזה ב 90% מהמקומות ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...