עזרה וייעוץ לגבי טכנאות pc ותחומים בהקשר - עמוד 2 - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה וייעוץ לגבי טכנאות pc ותחומים בהקשר

idanw

Recommended Posts

אוקי, בסדר.

אבל כמו שאמרתי לפני כמה הודעות, ניסיתי לשלוח לחנות אחת קורות חיים אבל הם לא חזרו אלי, ולקחו למשרה שם מישהוא אחר...

(ושלחתי גם לעוד חנות, אני מקווה שהם יקבלו את זה.)

אבל בעיקרון כדי להתקבל אליהם, אתה פנית לחנות ישירות, ממש באת אליהם, ואז קיבלו אותך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן תהליך חיפוש עבודה בתחום יכול להיות קשה, שאני שיש לי ניסיון. כבר זמן מה לא מוצע משרה קבוע, עדיף כבר לנסות לעבוד כעצמאי, גם זאת דרך לצבור ניסיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שבוע טוב,

שלחת 2 קורות חיים? זה כלום.

אתה יכול גם לפנות פיזית לחנויות

אתה צודק בזה, אבל הבעייה היא שחוץ מksp ואיבורי שאני מכיר שהם רשתות גדולות,

יש אצלי בעיר (אני מהרצליה ד"א) חנויות קטנות, ואני בספק אם הם צרכים שם עובדים.

אבל בכל מקרה, אני אנסה לטלפון לכמה חנויות ונראה.

כן תהליך חיפוש עבודה בתחום יכול להיות קשה, שאני שיש לי ניסיון. כבר זמן מה לא מוצע משרה קבוע, עדיף כבר לנסות לעבוד כעצמאי, גם זאת דרך לצבור ניסיון.

אתה צודק בזה, אבל אני לא יכול לעבוד כעצמאי, אין לי רכב, ואין לי כסף להשכיר מקום (שלא לדבר על כסף לקנות ציוד ורכיבים להחלפה), ואף פעם לא ניסיתי להרים עסק עצמאי.

וצריך להיות לזה בנאדם שהוא מאוד יזמי, שיש לו ניהולי ויוזמה, זה לא פשוט לנהל עסק, לא פשוט בכלל, ויש המון הוצאות שצריך

להוציא על עסק (ארנונה, מים, חשמל, שכירות, מס הכנסה, ביטוח לאומי, שכר לעובדים [אם יש עובדים בחנות] וכו').

אבל בכל זאת, תודה על העצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבקה התכוונתי לעובד עצמאי, לא לפתוח עסק פיזי, לא חייב רכב, תעבוד באזור שלך, אפשר להסתדר אם מוניות, ואם מדובר במחשב , אז אפשר לקחת הביתה, במידע וזה דורש פתיחה שלו, אבל ברור שאם זה יותר פשוט, על רכיבים להחלפה אתה מקבל החזר מהלקוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבקה התכוונתי לעובד עצמאי, לא לפתוח עסק פיזי, לא חייב רכב, תעבוד באזור שלך, אפשר להסתדר אם מוניות, ואם מדובר במחשב , אז אפשר לקחת הביתה, במידע וזה דורש פתיחה שלו, אבל ברור שאם זה יותר פשוט, על רכיבים להחלפה אתה מקבל החזר מהלקוח.

זה רעיון טוב, אבל אני מעדיף עבודה במקום מסודר.

אני יודע שיש עוד כמה אנשים אצלי באיזור שעושים ככה, אני יודע כי הם שמים בדואר פלייר פעם בכמה חודשים.

אבל בעיקרון, נראה לי שאני אסתבך אם למשל אני אצטרך להחליף חלקים,

זה הרבה להתרוצץ מהלקוח/ות לחנות להביא או להזמין חלקים.

ועם מוניות (בהנחה שזה לא מרחק גדול) רק הלוך וחזור זה כבר 20~30 שקל.

ואני גם אישית לא אוהב להיכנס לבתים של אנשים...

הייתי עושה את זה אם היה לי אופנוע או , ולא הייתה לי בעייה לבוא לבתים של אנשים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...