מפרט לגרפיקה ואודיו -מקצועי בלבד - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט לגרפיקה ואודיו -מקצועי בלבד

34N1A1N79

Recommended Posts

אני תלתיסט במסגרת פיתוח משחקים ומצאתי את ה- Ouroboros מושלם לצרכי.

מדוייק בטירוף ואוכל כל משטח.

זמן תגובה 0.

וכמובן מתכוונן...אורך, גובה, גריפים.

מומלץ ביותר.

כן, אבל מה שכיוונתי אליו היה הקטע של הנוחות מבחינה אורגונומיה , ברור שמיקוד היה חלק מהעניין אבל לא העיקר...

נראה לי שמדובר יותר בעכבר לגיימרים, בגלל כל המורכבות שלו, נראה לי שעבורי המורכבות הזאת פחות חשובה

אגב, אני לא יודעת אם בכלל כדאי לי לקחת , זה בכל אופן לא קריטי

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לכל אחד יש את העכבר שמתאים לו. זה תלוי בצורת היד, העדפה אישית וסוג אחיזה (palm, וכדומה).

ההמלצה הכי טובה שלי אליך זה פשוט ללכת לחנות מחשבים או אלקטרוניקה ולראות. האריזות של רוב העכברים האיכותיים מעוצבות כך שהפלסטיקה הקידמית עוטפת את העכבר, כך שאת יכולה להניח את היד שלך עליה ולקבל רושם כללי מה תהיה ההרגשה בעת השימוש בעכבר - במידת הצורך תבקשי לפתוח ולראות, אם אפשר כמובן.

בתור אחד שקנה לא מעט עכברים בשווי של איזור 400 ש"ח, זה ממש לא מדד לאורך החיים שלהם וגם לא "איכות", כי בסופו של דבר אותו "ציפוי" איכותי נשחק לאחר זמן די קצר. מציע לך ללכת לכיוון של עכברים בעלות של איזור ה-200 עד 300 ש"ח מקס' כמו G400 ו-Deathadder וכמובן להשקיע כמה עשרות שקלים על משטח איכותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל מה שכיוונתי אליו היה הקטע של הנוחות מבחינה אורגונומיה , ברור שמיקוד היה חלק מהעניין אבל לא העיקר...

נראה לי שמדובר יותר בעכבר לגיימרים, בגלל כל המורכבות שלו, נראה לי שעבורי המורכבות הזאת פחות חשובה

אגב, אני לא יודעת אם בכלל כדאי לי לקחת , זה בכל אופן לא קריטי

תודה

כשאת יכולה לשנות לו את הצורה זה הכי ארגונומי לא?

הוא וחוטי לפי בחירתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אחד יש את העכבר שמתאים לו. זה תלוי בצורת היד, העדפה אישית וסוג אחיזה (palm, וכדומה).

ההמלצה הכי טובה שלי אליך זה פשוט ללכת לחנות מחשבים או אלקטרוניקה ולראות. האריזות של רוב העכברים האיכותיים מעוצבות כך שהפלסטיקה הקידמית עוטפת את העכבר, כך שאת יכולה להניח את היד שלך עליה ולקבל רושם כללי מה תהיה ההרגשה בעת השימוש בעכבר - במידת הצורך תבקשי לפתוח ולראות, אם אפשר כמובן.

בתור אחד שקנה לא מעט עכברים בשווי של איזור 400 ש"ח, זה ממש לא מדד לאורך החיים שלהם וגם לא "איכות", כי בסופו של דבר אותו "ציפוי" איכותי נשחק לאחר זמן די קצר. מציע לך ללכת לכיוון של עכברים בעלות של איזור ה-200 עד 300 ש"ח מקס' כמו G400 ו-Deathadder וכמובן להשקיע כמה עשרות שקלים על משטח איכותי.

יש חנות שמוכרת ונותנת לך להתנסות לתקופה וזה נראה לי מה שאני יעשה, כי ככה שאתה בודק בחנות זה לא עוזר

יצא לי להתנסות לזמן קצר מאוד בגלגלת וזה לא היה נוח, אבל אנשים כאן אומרים וגם אמרו לי אחרים שזה כנראה יותר נוח וצריך להתרגל לזה רק אחרי שבועיים אתה מתרגל

מה שאתה מדבר עליו מבחינת מחיר ואיכות לא קשור לאורגונומיה, ברור לגמרי שיש עכברים יקרים שלא שווים את המחיר,

מה שניסיתי להגיד זה שאני כבר בקושי מצליחה להזיז את היד מרוב כאבים וזה בהחלט קשור גם לפוזיציה שאני עובדת בה אבל גם למבנה העכבר, ועכבר רגיל לא בנוי לזה

כשאת יכולה לשנות לו את הצורה זה הכי ארגונומי לא?

לא ראיתי שניתן לשנות לו את הצורה, לא התעמקתי בעכבר כי היה נראה שהוא לא מיועד למה שאני מחפשת על פני השטח, יש בו הרבה פונקציות שלא היו נראות לי רלוונטיות...מה שחשוב לי זה שהוא מאפשר פעולה עם כמה שפחות מאמץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מתאים לכל סוגי האחיזות והידיים.

הוא מתארך ומתקצר, מוגבה ומונמך וכולל שני סוגים של גריפים מהצדדים אם את רוצה מגע של האמצבעות עם המשטח או "לרחף".

הוא בעל דיוק משתנה מאד גדול ולכן לא מצריך שום "מאמץ" היד לא זזה הרבה אבל הדיוק נשמר.

וכמו שאמרתי גם וחוטי לפי בחירתך.

עכבר מושלם לטעמי...פאר היצירה וההנדסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא לא העכבר, אלא המחיר שלו. עד כמה שהעכבר יהיה נוח, פרקטי ו/או מותאם אישית, עדיין בד"כ לאחר פרק זמן קצר יחסית של שנתיים-שלוש ישנו סיכוי גבוה שהוא יתחיל להדפק (ועוד ספציפית של רייזר). למה? כי היו לי כמה וכמה עכברים של רייזר במהלך השנים, כולם נדפקו אחרי שנתיים-שלוש בין אם בגלל ציפוי מתקלף ו/או בעיה בגלגלת וכפתורים. לי למשל יש כבר בערך 3 שנים את האימפרטור, ואני כבר חודשים סובל מלחיצות צד - לפעמים תקין, לפעמים לא עובד ולפעמים הלחיצה היא כפולה, וזו בעיה ידועה בכלל העכברים שלהם. אז השאלה היא האם באמת במקום לרכוש עכבר בעלות של איזור ה-700 ש"ח (במידה ונקנה בארץ...), לא עדיף למצוא עכבר שאומנם לא מתכוונן, אבל נוח בצורה הדיפולטית שלו ב-200~ ש"ח ומקסימום לאחר מספר שנים להחליפו לדגם זהה או חדיש יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא לא העכבר, אלא המחיר שלו. עד כמה שהעכבר יהיה נוח, פרקטי ו/או מותאם אישית, עדיין בד"כ לאחר פרק זמן קצר יחסית של שנתיים-שלוש ישנו סיכוי גבוה שהוא יתחיל להדפק (ועוד ספציפית של רייזר). למה? כי היו לי כמה וכמה עכברים של רייזר במהלך השנים, כולם נדפקו אחרי שנתיים-שלוש בין אם בגלל ציפוי מתקלף ו/או בעיה בגלגלת וכפתורים. לי למשל יש כבר בערך 3 שנים את האימפרטור, ואני כבר חודשים סובל מלחיצות צד - לפעמים תקין, לפעמים לא עובד ולפעמים הלחיצה היא כפולה, וזו בעיה ידועה בכלל העכברים שלהם. אז השאלה היא האם באמת במקום לרכוש עכבר בעלות של איזור ה-700 ש"ח (במידה ונקנה בארץ...), לא עדיף למצוא עכבר שאומנם לא מתכוונן, אבל נוח בצורה הדיפולטית שלו ב-200~ ש"ח ומקסימום לאחר מספר שנים להחליפו לדגם זהה או חדיש יותר.

מסכימה, רציתי מאוד לרכוש את העכבר הזה:

[TABLE=width: 100%]

[TR]

[TD=class: contentpadding][TABLE=width: 100%]

[TR]

[TD][TABLE=width: 80%]

[TR]

[TD][TABLE]

[TR]

[TD=class: H1] עכבר מחשב ארגונומי Kensington Optical Expert [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

אבל המחיר שלו מאוד יקר ואני לא יכולה להוציא גם את הסכום הזה על משהו שאין לי מושג אם יתקלקל עוד מעט וגם לך תדע אם זה הכי מתאים לי

אז נראה לי שאני אלך רק על לוג'יטק או מייקרוסופט

זה הדגם שאליו אני כרגע מכוונת, מחיר סביר...ויש עליו המלצות

עכבר LogiTech Trackball M570

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=778428

אגב, זה גם לא מכיר זול כלכך 293 ש"ח, אבל זה סביר יחסית לשם לוג'יטק וגם לזה שיש לו טרקבול...הבעיה היחידה איתו שהוא רק לימניים, אני עובדת עם יד ימין אבל לפעמים אני מחליפה לשמאל כדי לתת מנוחה ליד...אז זה קצת מבאס

או זה:

http://www.ergoshop.co.il/?categoryId=82560&itemId=180258

שנראה פחות טוב ופחות נוח וגם יותר יקר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...