קונסולה לילדים קטנים - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קונסולה לילדים קטנים

amirx19

Recommended Posts

^העניין שהוא לא כתב תקציב ואם כבר לקנות לדעתי עדיף לפחות PS או Xbox עם Kinect למשל ככה הסיכון שהילד יעיף את השלט וישבור משהו או יפגע בעצמו או במישהו נמוך יותר וגם זה יותר כיף לדעתי.

אם מחפשים כמה שיותר זול אז בסביבות ה900ש"ח אפשר לקנות כבר את הXbox 360 4GB בסביבות ה688ש"ח + כבל HDMI בנפרד 20ש"ח + שלט Xbox 360 נוסף 199ש"ח בנוסף קח בחשבון שאפשר לרכוש חשבון Live בשביל לשחק ברשת במשחקים מסוימים ב200ש"ח לשנה או שנה + מאתרים שונים ואז כל חודש מקבלים 2 משחקים מתנה

Free Games with Gold

ממה שידוע לי יש את זה גם בPlayStation רק אני פחות מתמצא ואצלהם יש PlayStation Plus וPlayStation Network .

יש גם Sony PlayStation III Super Slim 12GB ב878ש"ח וחבילת קיץ אצל Gamehot ב999ש"ח וממה שאפשר להבין מהתמונה זה הSony PlayStation III Super Slim 12GB + כבל HDMI + זוג שלטים(גלול מעט למטה בעמוד).

ואם התקציב כבר בסביבות ה2000ש"ח+ אז אני מניח שכבר עדיף לקנות את הPlayStation 4 או הXbox One .

מלחמת הקונסולות: Playstation 4 ממשיכה להוביל על Xbox One - יוני 20 2014 - TGSPOT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד אפשרות שככה אזרוק כאן בקלילות - תקציבי, ניתן לשדרוג, שבו ניתן להתאים תוכן רצוי ולא רצוי לילדים. כמו כן, אפשר לחבר שלטים שיתאימו לידיים הקטנות שלהם ולהשתמש במגוון גדול של תוכנות לומדה, כאלה שהרבה מהן גם בעברית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן ששוב זה תלוי בתקציב אבל מחשב לדעתי יהיה קריר יותר חזק יותר ועם אפשרות שדרוג בעתיד ועם תקופת אחריות ארוכה יותר על רוב הרכיבים החשובים(3 שנים בדרך כלל לעומת שנה בקונסולה) בנוסף יש המון מבצעים באתרים השונים בOrigin ובSteam על משחקים ממש בזול ויש גם המון משחקים עם תמיכה בשלט הXbox 360 וגם יש את הBig Picture שבכלל נותן הרגשה שאתה משחק בקונסולה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיון הזה בא לי טוב

אני גם שוקל לרכוש קונסולה - מהסיבה הפשוטה שאני רוצה שיהיה לי גם סטרימר (קראתי הרבה כתבות על הפיכת קונסולה לסטרימר) - אישית אני מעדיף לשחק במחשב ולא בקונסולה אבל נראה לי שהילד יתחבר לזה (הוא בן 6 אבל מאוד סקרן ומפותח לגילו)

כמו כן על הדרך להעיף את ה- המזדקן ולשתמש בקונסולה ע"מ לראות גם ממדיה אופטית

הסימן שאלה גדול זה לא הקונסולה אלא המשחקים

אשמח לקבל מידע על זה (זמינות מחירים וכיוב')

תודה,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף יש גם נידות כמו ה3DS וויטה

ברשותך אני גם יוסיף את ה-GamePad 2 , קונסולה ניידת מעולה שמבוססת על אנדרואיד.

היתרון הבולט בקונסולה הזאת, שיש המון משחקים חינמיים באיכות לא רעה בכלל שיכולים מאוד להתאים לגילאים שפותח הדיון ציין.

אני אישית רכשתי את הקונסולה הנ"ל לילדים שלי, והם די מרוצים.

ועוד דבר...בעקרון זהו טבלט עם טווסיט קטן שהופך אותו לקונסולה (הוסיפו סטיקים וכפתורים), ככה שיש פה שתי ציפורים במכה אחת :-)

וד"א הופתעתי לטובה מהמסך, מדובר במסך בעל רזולוציה של 1280X800 שזה מצויין בכל מה שקשור לקונסולה ניידת.

שוב, כמו שציינתי, יש את היתרון הבולט שזאת קונסולה מבוססת , ככה שיש פה חיסכון לא קטן במשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע בהחלט מעניין

במיוחד שיש לו יציאת HDMI

המסך הוא גם מסך מגע? (לא ברור מהמפרט)

איפה ניתן לרכוש אותו בארץ?

האם י משחקים שמותאמים לללחצנים שלו או שהרוב בכלל לא מתייחסים אליהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...