קורס שמכין למבחן CEH - עמוד 3 - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קורס שמכין למבחן CEH

אחד שיודע

Recommended Posts

הי רפאל, קודם כל תודה רבה! אתה עוזר לי המון.

כמה דברים שחשוב לי להדגיש - אין לי רקע מעשי בתחום הזה, אבל כן יש לי זיקה לתחום, הייתי בשיעור ניסיון ב - see security וזה היה מעניין מאוד. המושגים שדוברו בכיתה לא היו זרים לי לגמרי, לכן נראה לי שאני יכול להתגבר על הפער.

כרגע החלטתי לעשות את הקורס ואני מתלבט בין הקורס של ג'ון ברייס לזה של see security.

הסילבוס של see security

הסילבוס של ג'ון ברייס

הסילבוסים נראים דומים, אך נראה שג'ון ברייס יותר מעמיק (פי 3 שעות לימוד בפועל ופי 2 בעלות), מה אתה אומר?

אתה עשית קורס ciso ? כי אני רוצה לעשות את Hacking Defined Experts ב- see security , או Cyber Security Intelligence שבג'ון ברייס.

דבר אחרון, ראיתי את הקורסים עצמם בקבצי ה - PDF ששלחת. לא הספקתי לעיין בהם בצורה מדוקדקת, אבל מרפרוף נראה בהחלט שזה מעניין.

שוב, תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יופי אני שמח בשבילך אני מכיר היטב את המדריך של ההקינג ב- see-secutiy הוא אדם נהדר ואיש מקצוע מהשורה הראשונה

גילוי נאות אינני מכיר את המוצע במכללת ג'ון ברייס כך שלא אוכל להמליץ עבורך על איזה מקום ללכת

תלך לשיעור או שניים גם בג'ון ברייס ואז תחליט

אבל תיעזר בקורסים ששלחתי לך זה כל ההסמכה תראה מה הכי תואם ביחס למוצע לך בשני הקורסים

אני מה שאני בודק לפני שאני נרשם זה האם יש עם מי לדבר

למשל אצלנו היה אפשרות לעשות שוב את כל הקורס בחינם אם אתה רואה שיש שיעורים שפספסת (אני הייתי בחו"ל בזמן הקורס ואת מה שפיספסתי השלמתי בקורס אחרי) לא דרשו תשלום ממני ולא כלום

תבדוק את רמת התלמידים

וכמו שאמרת אני בוגר קורס ciso

נ.ב אשמח לשמוע ממך במידה ותירשם על הקורס ועל התכנים שלו זה תחום שמעניין גם אותו מאוד

תודה ושוב בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...