מנסה להתקין גרסה חינמית של בבילון והאנטי וירוס עושה צרות (Nod32) - עמוד 2 - תמיכה טכנית מובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מנסה להתקין גרסה חינמית של בבילון והאנטי וירוס עושה צרות (Nod32)

falukky

Recommended Posts

לאנשים אחרים יש צרכים ונסיבות אחרים משלך. למה אתה ממהר לקרוא לזה "שטויות"?

לי יש למשל גם מחשב דסקטופ וגם מחשב נייד. במחשב הנייד אם אין לי wifi לידי, אין לי (אלא אם כן יש קליטת 3G ואני מתחבר בהוט ספוט מהטלפון). במקרים כאלה, מילון מקומי בהחלט נותן יתרון.

אפשרות לעבוד offline מדי פעם היא לא מילה גסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיליתי בינתיים שלQTranslate יש יתרון כאשר רוצים לסמן מילה בעברית ולתרגם. היא מצליחה לתפוס את המילה הנכונה ב99% מהמקרים, בעוד שLingoes מפשלת בחלק גדול מהמקרים (תופסת חלק מילה או בכלל לא). אם הסמן נמצא בתחילת המילה, יש סיכוי יותר טוב, אך עדיין זה לא מספיק.

בתרגום מאנגלית או שפת Left-to-right אחרת, ההצלחה היא כמעט 100% בשתיהן.

יתרון של Lingoes הוא שאם יש לך כמה מילונים מותקנים, התרגום יביא לך את התוצאות של כולם באותו החלון, בעוד שבQTranslate צריך לבחור את שפת המטרה בהגדרות, וזו שפה יחידה (אם יש אפשרות להגדיר זאת בצורה שונה, טרם מצאתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוכנות תופסות צירופי מילים פשוטים, אבל לטקסטים ארוכים הן פשוט מהוות proxy לשרותי תרגום online של , , בבילון ואחרים. אתה יכול לבחור באיזה שירות להשתמש. אהבתי יותר את הממשק של QTranslate בקטע זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלומר Lingoes עושה עבודה טובה לפחות כמו QTranslate כשמדובר על טקסטים, מאחר ששתיהן מפנות את התרגום לאותם שרתים חיצוניים?

אם כן, נשאר להשוות את הממשק ואת התרגום של מילים בודדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

יש את תוסף מורפיקס לכרום שמספיק לי ברוב המקרים (משתמש בו בנוסף ל Google Dictionary ואני מכוסה) - השימוש העיקרי שלי בתרגום זה מילים בודדות באנגלית ובשביל זה הוא מעולה.

קישור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אציין שמה שחסר לי ב-

QTranslate וקיים בבילון זו האפשרות להמרת יחידות.בבבילון יש אופציה מאוד שימושית ונוחה להמרה של מט"ח (לפי שער חליפין שמתעדכן כל יום) וכל סוגי היחידות כמעט (למשל אינץ' למטר). בגלל זה אני משאיר את בבילון עובדת ברקע, במקביל ל-QTranslate.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...