רכישת נייד בגודל 11.6 כמחשב משני, בנוסף לנייח - האם כדאי? (עד 1700 שקלים) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישת נייד בגודל 11.6 כמחשב משני, בנוסף לנייח - האם כדאי? (עד 1700 שקלים)

Ido.G

Recommended Posts

היי,

באוקטובר אתחיל ללמוד שוב (אם לא יקרה משהו לא צפוי). לקראת המאורע, אך גם בנוסף לזה - אני מעוניין שסוף סוף יהיה לי מחשב נייד. בכלליות אני מאוד אוהב לשבת על הנייח שלי. אני אוהב מסך גדול, אני אוהב מקלדת נורמלית, אני אוהב עכבר ואני אוהב חומרה חזקה (משחקים פה ושם). השורה התחתונה היא שהמחשב ה"כבד" שלי יהיה הנייח.

לכן אני מעוניין בעצם במחשב נייד קטן וזול. אני לא צריך חומרה חזקה, אני לא צריך מסך גדול כי עבודה רצינית לא תתבצע עליו. אני כן רוצה שזה יהיה מחשב "אמיתי" שאפשר להתקין עליו הכל ולעבוד עליו בצורה רצינית במקרה הצורך. חשוב לי מאוד שהוא יהיה קל, אך בלי לשלם על זה הרבה כי חבל לי על הכסף.

חשבתי על המחשב הזה (Asus K200MA). דרך BUY2USA הוא יוצא 1650 שקלים. מה דעתכם? האם זה לא יהיה קטן מדי?

בכל מקרה וכדי לא לעבור על חוקי הפורום, אענה על השאלון:

* מטרות: שימוש כללי. הכל פרט למשחקים. עבודה כבדה תנותב ככל האפשר לנייח.

* גודל: 11.6 עד 13.3. עדיף מאט אבל לא חושב שזה ריאלי.

* אחריות: במידה ואקנה מחול, ארצה אפשרות למימוש אחריות בארץ. אין חשיבות למימוש אחריות מחוץ לגבולות .

* מערכת הפעלה: אין צורך, אבל אם בא עם - אחלה

* דרישה מיוחדת: מסך מגע נראה לי כמו תוספת נחמדה, אבל זה לא קריטי

* דרישה מיוחדת 2: שיהיה קל!! אין לי כוח להסחב עם לבנה כמו ה 15.6" שלי מהעבודה.

* בכל מה שלא ציינתי - אין לי דרישה כלשהי

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תסתדר עם הגודל מבחינת הקלדה ושימוש, לך על זה. במיוחד שהזמן סוללה יהיה ארוך משמעותית.

אני בכל אופן ממליץ לך (במסגרת המחיר) לחשוב על מחשב 13.3 במידת האפשר, יש לי 15.6 ו13.3 ואני מעדיף את הגדול יותר. מבחינת סוללה הוא מחזיק לי (HP 250) בין 4.5 ל6 שעות בשימוש של והקלדה, מבחינת משקל, ההבדל לא קריטי. בכל מקרה 13.3 זה יותר גדול ונחמד, אבל אם בדקת ואהבת לך על זה המחיר מצוין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מחשב דומה, X202E, מחשב מצויין, אחד היותר נוחים שעבדתי איתם. לא קטן לי מדי בישביל מה שאני עושה איתו.

אני לא יודע איך הסלרון באחד שבחרת. אצלי יש I3, הייתי רוצה להחליף את הכונן לSSD אבל אין מזומנים מיותרים כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד במחשב שהבאת זבל. קנה בארץ, תוספת קטנה ויהיה לך מעבד נורמלי, מה גם שהX202E חלקו ממתכת.

http://www.zap.co.il/models.aspx?sog=c-pclaptop&db239046=239052&db147729=1481563&orderby=price

למעשה אני גם מתכוון לקנות אחד כזה עכשיו. המחשב שיש לי כרגע הוא מהעבודה של אמא והוא צריך לחזור.

המחשב באמת כלכך טוב שאין דגם עדיף ואני מתכוון לקנות אותו שוב. אולי הפעם עם האסוול בשביל טובה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד אטום חלש... I3 חזק מעל פי 2. אבל בעיקר בגלל שמדובר בהפרש לא גדול במחיר.

באמזון כתוב 5 שעות . הI3 מחזיק 4 אז לא הייתי אומר חסכון מדהים, האסוול כנראה יהיה לא פחות חסכוני, אבל הוא עדיין יקר בדגם הזה. עם יותר חשוב מביצועים אז הגיוני

לטעמי האטום הזה חלש מדי. לא הייתי לוקח משהו חלש מI3 אלא אם באמת מדובר רק בעבודה בוורד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש במחשב HP250, באופן תיאורטי הוא אמור לעבוד 4 שעות. בפועל בהקלדות בשיעורים הוא מחזיק לי 6 שעות ויותר. וזה עם מעבד i3.

מעבד יותר חסכוני יחזיק לך יותרזמן סוללה. אם מחשב לא מספיק מהיר עדיף לשדרג לSSD המהירות תהיה יותר טובה מאשר החלפה למעבד אחר. היום המעבדים מספיק מהירים במיוחד עם 8 שיודע לנצל משאבים בצורה מצוינת (לא לתקוף אותי עם בלה בלה בלה)

המעבד שהבאת מצוין לשימושיך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב, כשאני אומר שאני מתכנן להשתמש במחשב בלימודים זה דווקא פחות בקטע של "הקלדה בהרצאות", אלא יותר מחשב בו אני אוכל להשתמש בהפסקות, , לימודים בעת שהות באונ' וכו'.

מבחינתי בהרצאות אפשר גם לכתוב במחברת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...