[חינם] <למגזר האתיופי> עובדי ייצור באלקטרוניקה - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[חינם] <למגזר האתיופי> עובדי ייצור באלקטרוניקה

Googleness

Recommended Posts

שלום לכולם,

הסיפור הוא שלפני תקופה מאוד ארוכה עברתי תאונת עבודה וקיבלתי הליך של שיקום מלשכת התעסוקה ובסיום התהליך נשלחתי לקורס הנ"ל.

מדובר בקורס של "עובדי ייצור באלקטרוניקה" במכללת עתיד אשר בצ'ק פוסט (מול לב המפרץ בחיפה).

הקורס הוא - > חינם. מסובסד לחלוטין על ידי המדינה. ברושור עם פרטי הקורס בPDF המצורף לדיון.

הקאץ' הוא כזה, המימון לקורס בא ל"קדם את המגזר האתיופי" אז אם אין X תלמידים ממוצא אתיופי שנרשמו לקורס הקורס לא נפתח וכולם מחכים. מכיוון שמאסתי בלחכות החלטתי לפרסם את כל הפרטים בתקווה שאולי אנשים יתעניינו ונוכל לזרז את התהליך.

מבחני הקבלה פשוטים בצורה מגוכחת, דרישה מינימלית היא 10 שנות לימוד.

אפשר לפנות בטלפון לעתיד > 04-6431410

אפשר לפנות ללשכת התעסוקה בקריות (תבקשו פגישה עם יועצת תעסוקתית שמפנה לקורסים) > 04-8805700

במידה ואתם מעוניינים בקורס ואתם לא מהעדה האתיופית תנסו אולי תתקבלו, במידה ויש לכם מכר מהעדה האתיופית או שאתם מהעדה האתיופית בעצמכם לכו על זה הקבלה כמעט מובטחת.

שאלות מענות וכולי בהודעה פרטית או כאן בדיון אני אעזור לכם, רק שיפתחו את הקורס כבר :s0403:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...
  • 2 שבועות מאוחר יותר...

עקרונית הקורס "נפתח" רק השבוע ואמור להתחיל ביום רביעי הבא. אולם בגלל העיקוב אני כבר מזמן הלכתי ללימודים במכללה אחרת של מקצוע אחר ככה שאם הקורס הפציפי הזה מעניין אותך אתה יכול לפנות למכללת עתיד בצ'ק פוסט כי המקום שלי התפנה.

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה . האם לפי דעתך לאחר הקורס הזה יהיה קל להתקבל לעבודה במפעלי אלקטרוניקה או שאולי יש קשיים מרובים לחסרי ניסיון ?

דרך אגב יש לך מושג כמה שעות כל משמרת עבורה ? טוחנים שעות ? או שיש גם משמרות של 8-10 שעות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...