hakko 936 מקורי או מזויף? - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

hakko 936 מקורי או מזויף?

Tov_Tov

Recommended Posts

אז כמו שרשום בכותרת, אני מחפש תחנת הלחמה בתקציב יחסית נמוך חשוב שיהיה אפשרות לשליטה בטמפ' ומינימום 50W עד 250 ש"ח

מצאתי שני אופציות אחת היא

http://www.aliexpress.com/item/Wholesale-with-packaging-220V-HAKKO-936-Soldering-Station-907-soldering-handle-A1321-heating-element-HAKKO936-soldering/725902228.html

אבל הבנתי שקיים כל כך הרבה חיקויים לדגם הזה .. ככה שאני תוהה האם זה נראה לכם מקורי ? המחיר ממש משתלם והביקורות על המוצר באתר חיוביות..

מצד שני יש את המוצר הבא

http://www.amazon.com/gp/product/B004561MSY/ref=ox_sc_sfl_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=ANPIJLD0UE6A6

שעולה 67$ עד לבית אבל העניין הוא שאני לא מצליח לברר עם הוא 110V או 220V פניתי אפילו לחברה ולא קיבלתי תשובה חד משמעית, הם מנסים לגרום לי לרכוש ישירות מהם רק שהם דורשים עוד 70 דולר על משלוח .. השתגעו לגמריי ..

מה ממליצים לי לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא בגלל שהפסיקו לייצר אותו חשבתי שזה יכול להיות לא זיוף, הנחתי שזה שאריות מדגם ישן ובגלל זה גם הוא יותר זול ..

אתה יכול להמליץ לי על תחנת הלחמה שנכנסת בתקציב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

hakko המקורי הוא תוצרת יפן ?

כנראה שזה זיוף ממש טוב, אשמח לדעת מה מסגיר את זה כזיוף שאדע לזהות בעצמי..

בכל מקרה מה ההשלכות של מכשיר כזה מזויף ? זיופים בטמפ' ? עמידות נמוכה?

אולי בכל זאת כדאי לי לנסות בהתחשב במחיר ( שדרך אגב לא הכי זול בעולם 80$ נשמע כמו מחיר של מוזר מקורי )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחנת עבודה של HAKKO הכי פשוטה עולה 800 שקלים.

איך אני יודע שזה זיוף ?

1. הסטנד המקורי שעליו מניחים את המלחם עשוי מאלומיניום ולא מפלסטיק כמו שמכורים באיביי.

2. המחיר נמוך מידי בכדי שזה יהייה מקורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי לזלזל או משהו כזה אבל או שאתה ממש טועה או שאני מפספס פה משהו ואשמח להבין מה הוא.

http://www.amazon.com/Hakko-FX888D-23BY-Digital-Soldering-FX-888D/dp/B00ANZRT4M/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1400718404&sr=8-1&keywords=hakko+soldering+station

FX888 הדגם שלפי מה שקראתי הוא זה שהחליף את ה936 נמכר ב91$ בחישוב מהיר זה 318 ש"ח גם אם תוסיף לזה מע"מ ותוסיף לזה משלוח זה לא יעבור את ה400

ואני דיי בטוח שזה לא זיוף, כל מה שקראתי על הHAKKO הוא שהם תחנות עבודה טובות במחירים זולים, זה הקטע שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר שציינתי הוא לרכישה בארץ.

התחנה בקישור שצירפת היא למתח עבודה של 120 וולט ולא מתאימה לארץ. עלות המשלוח לארץ עלולה להגיע ליותר מ-40 דולר (משקל האריזה הוא לפחות 1 קילו) וגם תוסיף על זה מיסים ככה שמחיר יכול להגיע ל-600-700 שקלים בהערכה גסה וגם אין לך אחריות על המוצר.

התחנה הנמכרת באמזון היא לא זיוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי עניין ה120V שמתי לב, אפשר להשיג את אותו מוצר ב220V בערך באותו מחיר 120 בDX( משלוח חינם) ומיסים לא תמיד משלמים 120 עדיין זה ממש רחוק מ800 שקל מגיע לאזור ה500 ... בכל מקרה זה גולש מהתקציב שלי במחיר הזה כבר אקנה WELLER, הפואנטה שלי שאם הדגם החדש עולה 90 דולר זה לא הגיוני שהדגם הישן יעלה 60-70 ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טועה ומטעה.

אף אחד לא ישלח לך מוצר במשקל של 1 קילו חינם אין כסף לארץ מאמזון.

המשלוח באמזון חינמי רק בארה"ב וכנראה גם מוגבל לאיזורים מסויימים.

המוצרים הנמכרים ב-DX זה זיוף לכן המחיר נמוך ואני מקווה ששמת לב שהתחנה ב-DX היא אנאלוגית ללא תצוגה.

תשווה תפוחים לתפוחים ולא תפוחים לעגבניות.

קודם כל תמצא תחנת עבודה של אקו למתח עבודה של 220 וולט שעולה כולל משלוח לארץ 500 שקלים ורק לאחר מכן תכתוב שאני טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה - http://www.dx.com/p/hanko-fx-888-70w-soldering-station-ac-220v-126505#.U3203fmSzLc כולל מיסים זה יוצא 507, כרגע אין במלאי למרות שאתמול היה, מוזר.

לא טועה ולא מטעה.. אפשרי בהחלט למצוא את FX888 בסביבות 500 ש"ח וזה רק בהנחה ונתפס במכס אחר זה כבר יורד ל430 וזה בכלל לא נושא הדיון זה לא מעניין אותי 450 שקל זה יקר בשבילי אני לא מתעסק מספיק בהלחמות בשביל להשקיע סכום כזה .. כעקרון יש לי כרגע WELLER WSD80 שלקחתי מאחי לקראת מגבר שאני הולך לבנות ואני רוצה משהו זול כדי שלא אצטרך לקחת את זה ממנו כל פעם שיצוץ משהו.

העלתי את עניין הFX888 רק בגלל שמחירו הרשמי הוא 91$ לכן אני מנסה להבין למה הדגם הישן שהפסיקו ליצר אותו לא הגיוני שיעלה 60-70 ?

וסתם הערה נוספת לגבי עניין האחריות, אחריות של ברוב המקרים תהיה יותר טובה מכל אחריות שתקבל בארץ לגבי כל מוצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רכשתי את ה- FX888D ב $89 כולל משלוח בארה"ב.

ברגע שיגיע למרכז הלוגיסטי ב Buy2USA אניאעדכן מהי עלות המשלוח.

אני מתכנן להפעיל אתר התחנה עם ממיר מתח 110V-220V.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה - http://www.dx.com/p/hanko-fx-888-70w-soldering-station-ac-220v-126505#.U3203fmSzLc כולל מיסים זה יוצא 507, כרגע אין במלאי למרות שאתמול היה, מוזר.

לא טועה ולא מטעה.. אפשרי בהחלט למצוא את FX888 בסביבות 500 ש"ח וזה רק בהנחה ונתפס במכס אחר זה כבר יורד ל430 וזה בכלל לא נושא הדיון זה לא מעניין אותי 450 שקל זה יקר בשבילי אני לא מתעסק מספיק בהלחמות בשביל להשקיע סכום כזה .. כעקרון יש לי כרגע WELLER WSD80 שלקחתי מאחי לקראת מגבר שאני הולך לבנות ואני רוצה משהו זול כדי שלא אצטרך לקחת את זה ממנו כל פעם שיצוץ משהו.

העלתי את עניין הFX888 רק בגלל שמחירו הרשמי הוא 91$ לכן אני מנסה להבין למה הדגם הישן שהפסיקו ליצר אותו לא הגיוני שיעלה 60-70 ?

וסתם הערה נוספת לגבי עניין האחריות, אחריות של אמזון ברוב המקרים תהיה יותר טובה מכל אחריות שתקבל בארץ לגבי כל מוצר.

אתה כן מטעה את הקוראים מכיוון שהמחיר ב-DX הוא לתחנה מזוייפת ולא מקורית.

אף ייצרן כמו WELLER או HAKKO לא מוכר ב-DX את המוצרים שלו מכיוון שיש להם נציגות רשמית כמעט בכול מדינה לכן זה מזוייף.

בפורום קיים נציג של WELLER בארץ ואתה יכול לברר איתו אם הייצרן מוכר ב-DX או באיביי את מוצריו.

בוודאי שיש אחריות על המוצר שנקנה באמזון אבל לאחר שבוע שהתחנה תהייה ברשותך והיא תתקלקל תצטרך לשלוח על חשבונך לחו"ל את התחנה וגם את עלות ההחזרה מהתיקון כלומר זה יעלה לך כמו תחנה חדשה.

המחיר הרשמי בחו"ל אינו כולל משלוח ודמי טיפול לארץ וגם התחנה תעצר במכס לביקורת תשלם מיסים לכן המחיר של 91 דולר לא רלוונטי לדיון.

- - - תגובה אוחדה: - - -

אני רכשתי את ה- FX888D ב $89 כולל משלוח בארה"ב.

ברגע שיגיע למרכז הלוגיסטי ב Buy2USA אניאעדכן מהי עלות המשלוח.

אני מתכנן להפעיל אתר התחנה עם ממיר מתח 110V-220V.

בהחלט אשמח לשמוע מה המחיר הכולל לאחר שתקבל את התחנה הביתה.

- - - תגובה אוחדה: - - -

תודה על המידע.. באיזה ממיר מתח אתה משתמש?

לתחנה בהספק של 70 וואט תצטרך ממיר של 80-100 וואט.

כלומר על המחיר של התחנה תוסיף עוד 100 שקלים מינימום.

http://www.newline-el.co.il/topics.php?id=5&productId=967&topicId=23

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...