שירות רם ואלקטרה, מתנערים מתיקון מכונת הגילוח שלי - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שירות רם ואלקטרה, מתנערים מתיקון מכונת הגילוח שלי

dor123

Recommended Posts

שלום:

יש לי מכונת גילוח פיליפס מדגם HQ7530.

מאז שהחליפו למכונת הגילוח את כל המכלול הקדמי עקב חדירת מים, שנגרמה כתוצאה מזה שהמעבדה לא אטמה כהלכה את המכונה לאחר שהוחלפה בה , מהירות הסיבוב של המנוע מכונת הגילוח שלי יורדת באופן דרמטי לאחר 2-3 גילוחים בלבד, כאשר בעת שאני מחבר אותה להטענה, תוך מספר דקות מרגע ההטענה, נורית הטעינה במכונה מהבהבת ומתריעה שסוללה טעונה במלואה ומפסיק להטעין אותה.

נתנתי לאבא שלי את מכונת הגילוח והוא שלח אותה לסניף שירות רם בהדר. לאחר כמה ימים הם החזירו לו אותה וטענו שהם בדקו והכל תקין.

פניתי לסניף שירות רם בהדר, וסיפרתי לנציגת שירות הלקוחות את הבעייה, וכל פעם היא אומרת לי שצריך להטעין למשך כ-3-5 שעות (גם כאשר אני מסביר לה שזה לא נכון לגבי סוללת ליתיום יון, שברגע שנורית הטעינה מהבהבת, המטען מפסיק להטעין את הסוללה).

וזה חזר על עצמו מספר פעמים, וכל פעם הם טוענים שהמכונה תקינה, ושצריך להשאיר אותה בחשמל 3-5 שעות, זאת למרות שנורית הטעינה מתחילה להבהב לאחר כמה דקות בלבד מרגע חיבורה לחשמל.

התקשרתי לאלקטרה סחר, והנציגה אמרה לי לפנות לתחנות השירות (שהיא שירות רם) כדי לתאר להם את הבעייה, ובזמן שניסיתי להסביר לנציגה, השיחה התנתקה באמצע. ניסיתי בשנית, לא עונים. ניסיתי בשלישית, לא עונים.

מה אני יכול לעשות בנידון ומה יכולה לגרום לבעייה שיש במכונת הגילוח שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום:

יש לי מכונת גילוח פיליפס מדגם HQ7530.

מאז שהחליפו למכונת הגילוח את כל המכלול הקדמי עקב חדירת מים, שנגרמה כתוצאה מזה שהמעבדה לא אטמה כהלכה את המכונה לאחר שהוחלפה בה סוללה, מהירות הסיבוב של המנוע מכונת הגילוח שלי יורדת באופן דרמטי לאחר 2-3 גילוחים בלבד, כאשר בעת שאני מחבר אותה להטענה, תוך מספר דקות מרגע ההטענה, נורית הטעינה במכונה מהבהבת ומתריעה שסוללה טעונה במלואה ומפסיק להטעין אותה.

נתנתי לאבא שלי את מכונת הגילוח והוא שלח אותה לסניף שירות רם בהדר. לאחר כמה ימים הם החזירו לו אותה וטענו שהם בדקו והכל תקין.

פניתי לסניף שירות רם בהדר, וסיפרתי לנציגת שירות הלקוחות את הבעייה, וכל פעם היא אומרת לי שצריך להטעין למשך כ-3-5 שעות (גם כאשר אני מסביר לה שזה לא נכון לגבי סוללת ליתיום יון, שברגע שנורית הטעינה מהבהבת, המטען מפסיק להטעין את הסוללה).

וזה חזר על עצמו מספר פעמים, וכל פעם הם טוענים שהמכונה תקינה, ושצריך להשאיר אותה בחשמל 3-5 שעות, זאת למרות שנורית הטעינה מתחילה להבהב לאחר כמה דקות בלבד מרגע חיבורה לחשמל.

התקשרתי לאלקטרה סחר, והנציגה אמרה לי לפנות לתחנות השירות (שהיא שירות רם) כדי לתאר להם את הבעייה, ובזמן שניסיתי להסביר לנציגה, השיחה התנתקה באמצע. ניסיתי בשנית, לא עונים. ניסיתי בשלישית, לא עונים.

מה אני יכול לעשות בנידון ומה יכולה לגרום לבעייה שיש במכונת הגילוח שלי?

שלום dor123,

אנא שלח לנו את פרטייך באמצעות הקישור המצורף כדי שנוכל ליצור איתך קשר ולבדוק את המקרה שאתה מעלה בצורה מלאה.

שירות לקוחות - אלקטרה סחר

www.ecp.co.il/online

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...