מדריך לעריכת מפרט המחשב שלכם להצגה בפורום - ביקורות ומדריכי גולשים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדריך לעריכת מפרט המחשב שלכם להצגה בפורום

idanmal

Recommended Posts

שלום לכולם.

במדריך הבא אעזור לכם לערוך את מפרט המחשב שלכם כדי שיופיע מתחת ליוזר שלכם באתר.

על ידי לחיצה על הלחצן "מפרט מחשב" בצידו של העמוד מתחת ליוזר שלכם, יוכלו שאר משתמשי הפורום לראות את מפרט המחשב שבו אתם רוצים להשוויץ :s0927:

נתחיל:

בשלב ראשוני נפתח מסמך בכתבן או בוורד ונתחיל לרשום את מפרט המחשב שלנו כדי שיראה בערך כך:

SbKGEFt.png

לאחר שסיימנו נפתח את חלון התגובה בפורום ונלחץ על לחצן "מצב מתקדם":

TtOTN7P.png

שם יפתח חלון תגובה גדול יותר עם אפשרויות עריכה מתקדמות, נעתיק לחלון תגובה זה את תכולת המסמך שיצרנו:

BRTD5p5.png

לאחר מכן באפשרותכם לערוך את הכתב כדי שיראה טוב יותר, מודגש,בצבע, עם קו תחתון או גדול יותר:

VNnBHDv.png

לאחר שסיימנו לערוך את מפרט המחשב והוא מיושר לשמאל נוסיף תמונה(לשיקולכם), נבחר תמונה שתוצג מעל מפרט המחשב שלנו, נלחץ עליה עם הכפתור הימני של העכבר ובאפשרויות נבחר בעריכה. נבחר בעריכה באמצעות צייר, שם בחלק העליון של תוכנת הצייר נלחץ על האפשרות שנה גודל , נסמן את האפשרות פיקסלים כדי שהתמונה תשתנה ללא שמירה על יחס גובה רוחב, אצלי גודל התמונה שמצאתי לנכון מתאימה הוא 530X512.

MEC9e0g.png

לאחר מכן נלחץ על אישור ונשמור את התמונה.

ניכנס לאתר העלאת התמונות החינמי imgur.com, במידה ואין לכם משתמש שם תצטרכו לפתוח, פעולה שתארוך כמה שניות.

לאחר שנכנסתם ליוזר שלכם יפתח לכם החלון הבא:

qhkGv4O.png

לחצו על העלאת תמונה בגודל 320X240 כדי שתתאים לגודל חלון המפרט, גררו את התמונה שערכתם מבעוד מועד לקטע השחור מצד ימין ושחררו, תוך מספר שניות התמונה תופיע באלבום הפרטי שלכם.

לחצו על התמונה והעתיקו את הקישור המתאים המופיע מתחת ל-BBCode (message boards & forums).

XFM9HUx.png

לאחר שהעתקתם את הקישור נחזור לחלון ההודעה נוריד את מפרט המחשב שורה מטה ונמקם את הסמן במרכז חלון ההודעה למעלה על ידי לחצן המרכוז, שימו לב:

AvnZxsb.png

לאחר שהסמן ממורכז נדביק את הקישור שהעתקנו לתוך חלון ההודעה ונוודא שהוא נמצא בחלק העליון המרכזי של החלון:

ad367Ss.png

נלחץ בחלקו העליון של חלון ההודעה על לחצן העורך A/A:

IA1jj08.png

מיד לאחר הלחיצה כל הכתוב יהפוך ל-BBCODE:

2OJEybe.png

סמנו והעתיקו את כל הכתוב, פתחו בחלונית חדשה את האתר ונווטו להגדרות:

unafzIE.png

לאחר מכן בצד ימין לחצו על עריכת פרטים אישיים והדביקו את ה-BBCODE שהעתקתם לחלונית מפרט המחשב ולחצו על "שמור שינויים" בתחתית הדף:

224Q70E.png

לאחר ששמרנו ניגש לדיון בו הגבנו, נלחץ על לחצן מפרט המחשב והעדכון אמור להופיע:

lufLIkE.png

מקווה שעזרתי, תהנו :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידן תודה על המדריך אבל יש לי בעיה, לא מופיעים לי אפשרויות העריכה לא בתגובה מהירה ולא במצב מתקדם יש לך מושג איך מסדרים את זה.

בדוק אם הבעיה קורית בדפדפן אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כמה חודשים הייתה לי את הבעיה הזו, אבל זה כן עבד בכרום עד שפתאום גם שם זה נעלם.

בדיוק באותו הזמן נפתח תרד ב "על האתר והפורום" (אם אני זוכר נכון) ו rngkay פתר לנו את הבעיה בזמנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...