**הוט תשיק בשבוע הבא אינטרנט במהירות של 200 מגה - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

**הוט תשיק בשבוע הבא אינטרנט במהירות של 200 מגה

tal5870

Recommended Posts

למיטב ידיעתי, קיים יתרון בלייטנסי לאירופה, בגלל הכבל התת הימי העצמאי של בינ"ל.

זה משנה למי שמשחק משחקי רשת בשרתים אירופאיים.

השווית ספציפית את העניין הזה?

אני משחק עם חברים משחקי רשת בעיקר בשרתים מגרמניה ואין שום יתרון לאלה שגולשים עם בינלאומי.

לי יש הוט+הוטנט והפינגים כמעט וזהים לכל השרתים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 100
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
למיטב ידיעתי, קיים יתרון בלייטנסי לאירופה, בגלל הכבל התת הימי העצמאי של בינ"ל.

אם אתה בהוט זה לא אומר שאתה לא יוצא לאירופה דרך הכבל החדש של . תפקידה של זה לחבר אותך לספק, הספק כבר יקבע דרך איזה כבל תצא החוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא משתמש?

אפילו שזה רק 29 ש"ח בחודש (התשלום המיותר לבזב"ל), אתה מוציא אותם על אוויר... לא חבל?

הייתי יכול להבין אם היה לבזב"ל יתרון על הוטנט, אבל מהניסיון שלי - יתרון כזה לא קיים.

היה יום שהפעלתי את המנוי של הוטנט(וביטלתי את בזב"ל כמובן) והאינטרנט משום מה עבד בצורה זוועתית והגעתי למהירויות לא יציבות אז פשוט הפעלתי את המנוי של בזב"ל והכל עבד לי מצוין אבל אני אנסה אותם שוב מתישהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי זה הוט + הוטנט על 100 מגה וחוץ מפעם ב... שהוט (תשתית) מחרטטים לי תקלת רשת בחיים לא הייתי צריך להתקשר להוטנט הכל עבד חלק.

אף אחד לא מטיל ספק שהוטנט עובדים ומספקים יציב, יש הרבה אנשים שמשתמשים באינטרנט שלהם ומרוצים. העניין הוא שבזק בינ"ל מתיימרים לתת פינגים טובים יותר לאירופה מאשר כל ספק אחר, משהו שרלוונטי למי שמשחק משחקי .

בינתיים אחד הגולשים סיפר מנסיונו שאין הבדל בפינגים, מה שגורם לי לחשוב אם אולי כדאי לי לחסוך את ה-30 ש"ח החודשיים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם הוטנט כמו שאמרתי ואני מרבה לשחק משחקי ...

Swtor \ Eve Online בגזרת הMMO בנוסף למשחקים שאני מרביץ ב1 על 1 ברשת (משחקי אסטרטגיה) וכולי... מעולם לא הייתה לי בעיה כלשהי בחיבור אלא אם מדובר היה בתקלת ... סך הכל עובד חלק אז או שהשרת של המשחק מזייף או שהתשתית עם תקלה כלשהי מעולם לא היה לי בעיה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי לא הייתי ברור מספיק בסוגייה עליה אני שואל. אני אנסה להבהיר טוב יותר:

השאלה המעניינת (אותי לפחות, כמו גם שחקנים תחרותיים) היא האם יש יתרון כלשהו לבזק בינ"ל על פני הוטנט. אני לא מתכוון לתקלות רשת או ליציבות החיבור, שכן אני מניח ששתי החברות מספקות קישוריות יציבה ואמינה לאינטרנט. אני מדבר על לייטנסי לאירופה, שם בינ"ל טוענים שיש להם יתרון. זה שמישהו משתמש בהוטנט ומצהיר שיש לו פינגים טובים או שמעולם לא הייתה לו בעיה בחיבור - אינו רלוונטי לשאלה זו.

העניין הוא שבמשחקי רשת, ובעיקר משחקי FPS תחרותיים, יש יתרון למי שיש לו פינג נמוך יותר. הבדל בין פינג של 90-100ms לבין פינג של 60-70ms יכול להיות משמעותי במשחקים כאלה.

לכן, אם הוטנט נותנת למשל פינג של 90-100ms לשרת משחק מסוים, אין ספק שזה לא רע בכלל ומאפשר משחק. אבל אם בדיוק באותו זמן בינ"ל נותנת פינג של 70ms לאותו שרת, הרי שבמשחקים מסוימים תהיה לה עדיפות של ממש. אז אולי זה פחות משנה למי שמשחק למשל BF4, משום שגם ככה ה-netcode שלו זוועתי. אבל במשחקים אחרים זה בהחלט יכול להוות שובר שוויון. סתם כמה דוגמאות שקופצות לי לראש: CS, COD4, ארינה ב-wow.

יש הרבה שחקנים שבשביל לחסוך 20-30ms בלייטנסי שלהם לשרת המשחק מוכנים לשלם כמה עשרות ש"ח בחודש. השאלה היא, לכן, האם באותו זמן ובאותו שרת יש הבדל בין הלייטנסי/פינג דרך בינ"ל לבין הוטנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי לענות על השאלה צריך השוואה מדוייקת יותר.

אחד מודד פינג מתוך המשחק, השני מודד עם פקודת PING לאלוהים יודע איפה.

ככה לא משווים.

אני מקבל בממוצע בין 70 ל 80 בLOL-EUW עם הוט+הוטנט.

לאחרונה נתקלתי בשיפור מסויים בלילה ולפעמים הפינגים יורדים מתחת ל70.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיון פה אתם מדברים על חברות וספקי הרשת מי יותר טוב מי יותר אמין וזול למי יש פחות בעיות ומי נותן את מה שהוא מפרסם הכול טוב ויפה

אבל אתם לא מדברים על האתרים עצמם שלא משנה כמה מהיר הרשת שלך הכול בסופו של דבר קובעה האתר עצמו אם הוא אטי גם אתה תהיה אטי והם האתר מהיר גם אתה תהיה מהיר

השאלה שצריך לשאול פה מי החברה שנותנת תמורה מהירות מחיר שרות הכי טוב לבעלי האתרים ולמה הרבה אתרים לא משדרגים מהירות וטכנולוגיה

כבר כמה שנים תקועים וגם כך אנחנו לא נהיה מוגבלים ולא משנה עם יש לך 100Mbps Mbps10 או 1000Mbps

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...