**הוט תשיק בשבוע הבא אינטרנט במהירות של 200 מגה - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

**הוט תשיק בשבוע הבא אינטרנט במהירות של 200 מגה

tal5870

Recommended Posts

• תגובות 100
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

mmemorex, כל המתאמים והקונקטורים שמותקנים זה שטויות.

הבעיה נעוצה הרבה לפני הדירה / בניין.

אחרת איך תסביר את זה שיש שעות שאני מקבל 90 מגה, ויש שעות שהאינטרנט מקרטע עד כדי לא עובד כליל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גרוע. בבת אחת הוציאו את כל הרוח מהמפרשים.

:mavet:

מלכתחילה נשמע לא הגיוני שהם מציעים 10 מגה UPLOAD.

זה ישבור את הקונספציה העסקית של חברות האינטרנט.

פתאום עסקים יוכלו לשלם הרבה פחות בשביל אותו הUPLOAD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

docsis 3 יכול במצב אידאלי להגיע ל 1000Mb, בפועל בספק אם אפילו יהיה אפשרי להגיע ל 900...תנאי מעבדה חסרי משמעות שמשמשים לניפוח מספרים.

בקשר למודם החדש, Up to 400 Mbps Downlink and 140 Mbps Uplink throughput

http://www.sagemcom.com/EN/products/communications/broadband-access/broadband-access/sagemcom-fst-3284.html#

זה מוצר צרפתי אז כניראה שהוא יהיה חרא כמו כל המוצרים שקדמו לו (ה HOT BOX, ה FIBER BOX והממיר HD המקליט).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מלכתחילה נשמע לא הגיוני שהם מציעים 10 מגה UPLOAD.

זה ישבור את הקונספציה העסקית של חברות האינטרנט.

פתאום עסקים יוכלו לשלם הרבה פחות בשביל אותו הUPLOAD.

5 מגה נשמע יותר הגיוני כי זה גם משרת את המטרה להגדלת מספר הלקוחות שלהם.

וגם משמש כפורמט נסיון לראות כמה ואיך זה ישפיע על הלקוחות העסקיים.

עניין שגם חברות אחרות ירצו לבדוק בשלב כלשהוא בדרך, לפני שמציאות קיצונית תכפה הפיכת עולמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הסתכלות בקטן וחוסר הבנה של עניין הציבור ולאן מתקדם השוק. לגמרי החמיצו את המטרה.

יכלו לנצל את ההזדמנות ולהיות פה חלוצים ולפרוץ דרך עם חבילה משמעותית שאנשים באמת קצת מתרגשים ממנה ושתיזכר לזכותם.

אם IBC נכנסת בקרוב עם החבילות שדוברו גם לא ברור למה הם מחכים ומה הם מתקמצנים כל כך...

במקום שיווצר קצת באז ברשת וצפייה, הם הרגו את ההשקה עוד לפני שהתחילה. טמבלים.

הייתי רוצה שהדיון הזה יגווע ושהם לא יקבלו שום סיקור לא פה ולא במקומות אחרים, חוץ מקריאות הבוז וגילויי האדישות שמגיעים להם. :cwm8:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי כרגע יש 2\100 וזה פשוט ביזיון, אם אני מעלה משהו פשוט לא ניתן להוריד.

ברגע שהמיזם סיבים של IBC יגיע אלי לאזור אני עובר אליהם ומנתק את כל הטריפל המיותר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פשוט ביזיון שמהירויות ההעלאה כל כך עלובות בארץ. וה-5 מגה האלה ממש לא מרשימים אותי, זורקים עוד איזו עצם קטנה. יש לי היום 100M ואני לא צריך 200M. מה שאני צריך זה מהירות העלאה גבוהה יותר מה-2M העלובים שיש לי היום.

אני תולה תקווה בשני גורמים:

- פרויקט הסיבים, למרות שאני לא סומך על חברת החשמל המסואבת. נראה אם ומתי הם יספקו את הסחורה.

- מפעילות סלולריות, אחרי שיטמיעו . אם הם יעשו את זה כמו שצריך, אפשר יהיה לשים בבית נתב שמתחבר לרשת סלולרית ומספק BW נאה של 150/50Mbps.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם שיספקו 30M כמו שצריך ללא ניתוקים ואיטיות ותקלות שבועיות בתשתית, ואח"כ שידברו איתנו על מהירויות גבוהות יותר.

כל הזמן יש תקלות בתשתית אצלינו ברמת גן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש להם תקלות תשתית בכל הארץ, בפסח כל הטריפל נפל לי, האינטרנט והטלפון ליום והטלויזיה סודרה רק ביום השלישי בבוקר. כמובן שלא נתנו לנו שום פיצוי (זה גם ממש לא הייתה הבעיה היחידה באותו חודש). אם הייתה אפשרות אחרת הייתי עובד אליה אבל התשתית של גם יקרה יותר ולא לא יציבה יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני התעניינתי בעיקר בחלק הזה:

הוט בעיקר מנסה להקדים את חברת IBC -מיזם הסיבים האופטיים של חברת החשמל, אשר צפויה להציע חיבור , על גבי תשתית סיבים אופטיים, במהירות סימטריתשל 100 מגה (הורדה והעלאה) ובמחיר נמוך של כ-100 ש"ח (המחיר לצרכן תלוי בספק המשווק). תשווק את המהירות החדשה (200 מגה) תחת המותג "HOT Fiber" ותקדם את המודעות לסיבים אופטיים, בעיקר כדי להיות זו שמביאה את "בשורת" הסיבים האופטיים לציבור הרחב ולנכס לעצמה את המובילות בתחום, בטרם IBC נכנסת לשוק (על אף שתשתית HOT היא לא 100% סיבים אופטיים כמו זו שמקימה IBC).
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזה ספק אתה? מעניין אותי לדעת לגבי מה אתה מטיל ספק, מאיזה עניין מקצועי או טכני או מהכרות עם הנושא מקרוב?

הוט מודיעה בפירוש שהיא תשדרג זאת ללקוחות/שכונות/בניינים שמחוברים עם מהארון תקשורת עד לבניין ( ויש המון שכונות שכאלו ברחבי הארץ, אני אחת מהן ).

כמו כן, הם רשמו בבירור שהם משווקים גרסא 2 ( V2 ) למודם/נתב שלהם ואני מאמין ומניח שהטעויות נלמדו ונעשו מספר עבודות לשדרוג המודם , כשהוא לעצמו מעולה ואין איתו בעיה עם 100 מגה.

אני אגלה לך סוד, למי שיש את הציוד המתאים + התשתית המתאימה, אני מקבל 102 מגה ביט ו 2 מגה ביט אפלוד כל יום כבר קרוב ל 3 שנים. ( תמיד יהיה תאחוז הקטן שלא יקבל את זה מכל מיני סיבות כאלו ואחרות, נו אז מה? )

כך ש 300 יעבוד בסדר גמור ללא כל בעיה כל עוד כל התנאים מתקיימים.

אני כרגע בבזק בינלאומי אבל גם יש לי את הוטנט בגלל הסלולרי אבל אני לא משתמש.

אישית אין לי כמעט בעיות עם תשתית הוט+בזק בינלאומי אבל אני התכוונתי בכלליות כי לא חסר אנשים עם הציוד המתאים שיש להם בעיות.

אגב בדקתי הרגע מהירות באתר של ופעם ראשונה שאני מגיע לתוצאה כזאת מוזרה

gl8CGJd.png

בדקתי גם בSpeedTest ושם זה יצא יותר הגיוני

3491391574.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר נתקלתי כאן בפורום בדיווחים על מהירויות מוטרפות.

אולי יש באג מוזר ונדיר בהגדרות.

אולי הוא זמני עד האיתחול הבא של המודם או איפוס הגדרות מרכזיה.

אולי הוא קבוע עד לעדכון הגדרות חשבון ראשיות.

אלוהים יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כרגע בבזק בינלאומי אבל גם יש לי את הוטנט בגלל הסלולרי אבל אני לא משתמש.

למה לא משתמש?

אפילו שזה רק 29 ש"ח בחודש (התשלום המיותר לבזב"ל), אתה מוציא אותם על אוויר... לא חבל?

הייתי יכול להבין אם היה לבזב"ל יתרון על הוטנט, אבל מהניסיון שלי - יתרון כזה לא קיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא משתמש?

אפילו שזה רק 29 ש"ח בחודש (התשלום המיותר לבזב"ל), אתה מוציא אותם על אוויר... לא חבל?

הייתי יכול להבין אם היה לבזב"ל יתרון על הוטנט, אבל מהניסיון שלי - יתרון כזה לא קיים.

למיטב ידיעתי, קיים יתרון בלייטנסי לאירופה, בגלל הכבל התת הימי העצמאי של בינ"ל.

זה משנה למי שמשחק משחקי בשרתים אירופאיים.

השווית ספציפית את העניין הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...