"TeamSpeak". מה זה, ומה אני עושה עם זה? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"TeamSpeak". מה זה, ומה אני עושה עם זה?

Monte

Recommended Posts

שחקנים יקרים

תשומת ליבי הופנתה לכך שישנם שחקנים שמבקשים להשתלב במיקסים ואינם יודעים מה זה טימספיק, וכל המידע ימצא בדיון זה.

TSLogo.gif

מה זה בכלל, ולמה אני צריך את זה?

טימספיק זה בעצם שרת דיבור (דומה לונטרילו אם מישהו מכיר). התכנה היא בעצם הממשק להתקשרות עם שרתי הדיבור השונים.

בכל שרת, יש מספר צ'אנלים (=ערוצים/חדרים), ובכל צ'אנל המשתמשים המחוברים יכולים לדבר זה עם זה כמעט בלי לאגים, מכיוון שהשרת מרכז את כל החיבורים בניגוד לסקייפ או VoIP אחר. טימספיק היא תכנה חינמית שאפשר להוריד בקלות מכאן , ויש לה תמיכה רחבה בכל מערכות ההפעלה הנפוצות.

אנו דורשים מהשחקנים המחוברים לשרת המשחק להיות מחוברים גם לשרת הטימספיק שלנו, ועכשיו אסביר כיצד לעשות זאת.

הגדרה ראשונית לאחר התקנה

זה הוא חלון ההגדרות של טימספיק, ואפשר להכנס אליו על ידי לחיצה על השילוב ALT+P.

SmNPVTp.png

אנו נתמקד באיזורים המסומנים בכחול (Capture) ובאדום (Playback).

Capture

4NvsUHM.png

באדום: באיזה מיקרופון תרצה להשתמש עם טימספיק (כלומר, אם מחוברים כמה למחשבך).

בכחול: מצב שבו התכנה מקבלת ממך קלט (כלומר שומעים אותך מדבר) רק כאשר תלחץ על המקש שבחרת (במקרה שלי, MOUSE5)

בשחור: מצב מאד לא מומלץ ואפילו מעצבן, שבו התכנה מקבלת ממך קלט רציף (כלומר, תמיד שומעים אותך מדבר. כמו שיחה בסקייפ)

בירוק: המצב שנבחר אצלי, שהתכנה מקבלת ממך קלט רק כאשר אתה מדבר. כלומר אם נקלטים בתכנה צלילים של דיבור מהמקרופון שלך התכנה תקבל את הפלט מיד (זה המצב האידיאלי מבחינתי, אם אתה משחק עם זה מאד לא מומלץ כי ישמעו את המשחק מהמיקרופון שלך).

אם בחרת במצב הכחול, בחר מקש נוח לדיבור.

אם בחרת במצב השחור, לא מומלץ להיות בצ'אנל עם הרבה אנשים כי זה מרגיז מאד שחקנים אחרים.

אם בחרת במצב הירוק, ערוך מבחנים על ידי הכפתור BEGIN TEST, והזז את המד למידה הנכונה כדי שהתכנה תדע מתי אתה מדבר ומתי הכיסא שלך סתם חורק.

Playback

DajJPhi.png

באדום: באיזה מכשיר תרצה שהתכנה תציג פלט (כלומר, או אזניות אם שניים מחוברים למחשב. מומלץ אזניות)

בכחול: כמה חזק תרצה לשמוע משתמשים אחרים בצ'אנל איתך (יש גם ווליום אישי לכל משתמש, אבל אלו הן הגדרות גלובאליות)

בשחור: כמה חזק תרצה לשמוע את הצלילים בתכנה (אם משתמש יוצא או נכנס לחדר שלך התכנה אומרת User joined your channel וכו')

בשאר אני לא ממליץ לגעת, הן גם לא ממש משנות..

התחברות לשרת והפיכתו לBOOKMARK

ניתן לבחור לאיזה שרת להתחבר על ידי לחיצה על הצירוף CTRL+S.

dJQdi6S.png

באדום: כתובת השרת אליו תרצו להתחבר. כתובת השרת שלנו היא - 212.199.164.135:9990

בכחול: ניק שלכם בתכנה, רצוי שגם יתאם את הניק שלכם במשחק.

אם תרצו לדלג בכל פעם על השלב הזה, ישנם סימניות (BOOKMARKS) בתכנה, וניתן לגשת אליהם על ידי לחיצה על הצירוף CTRL+B.

ישנן שתי שיטות להפוך את השרת לסימניה:

1. להיות מחוברים לשרת, ואז ללחוץ על Add to bookmarks בלשונית Bookmarks בחלון הראשי.

2. ללחוץ על הצירוף CTRL+B, ולהוסיף סימניה חדשה ולהזין את פרטי השרת.

שימוש בתכנה

טימספיק היא תכנה די פשוטה לשימוש, ואציג כאן מספר פונקציות של התכנה למשתמשים חדשים.

זה הוא החלון הראשי של התוכנה

vf0840B.png

בתכלת: כפתור המשתיק את המיקרופון. גם אם בחרתם voice activation detection או Push to talk, אם כפתור זה ישאר לחוץ לא ישמעו אתכם מדברים.

בצהוב: כפתור המשתיק את כל צלילי התכנה. אם כפתור התכלת לחוץ רק לא ישמעו אתכם, אם הצהוב לחוץ גם לא תשמעו אחרים (וגם הם לא אתכם)

אדום: השרת אליו אתם מחוברים כרגע. אני מחובר לשרת שלנו, HWZONE CS:GO.

כחול: ספייסר ( Spacer ), אשר בתיאורו ישנם חוקי השרת. לכל צ'אנל בטימספיק יש תכלית, וספייסר מטרתו בדרך כלל לרווח בין הצ'אנלים האחרים.

סגול: משתמש מחובר, במקרה זה: אני. איתי בצ'אנל נמצאים דין (מנהל איתי) וליעד (סגן מנהל), וכולנו מושתקים לגמרי נכון להרגע. במצב זה נשמע רק פוקים (Pokes) והודעות אישיות, ואם נהיה על יד המחשב גם נענה למשתמשים המבקשים לצור עמנו קשר.

ירוק: צ'אנל (או חדר). אפשר להיכנס ולעבור בין צ'אנלים על ידי דאבל קליק על הצ'אנל הרצוי. אם ברצונכם להיכנס לחדר של קלאן, יתכן ותדרשו להזין סיסמה, אותה תוכלו לקבל מהקלאן ששלו החדר.

כדי לשלוח ה"פ למשתמש, תוכלו ללחוץ על כל משתמש פעמיים ולפתוח איתו חלונית צ'אט בחלק התחתון של התכנה.

כדי לשלוח פוק (Poke) תוכלו ללחוץ על משתמש קליק ימני, ואחר כך POKE עם הודעה.

ישנן הגנות ספאם בשרת, אנא המנעו מלהספים משתמשים אחרים.

אדמינים מסומנים בדרך כלל באות, המיצגת את דרגתם. אני מסומן בS אדומה, כמו דין, ואנו מנהלים את השרת.

ליעד מסומן בV, (Vice) וכך הלאה. תוכלו לפנות בחופשיות לחברי הצוות שיעזרו לכם בכל אשר תצטרכו, גם אם מדובר בבעיה שאינה קשורה לשרת המשחק או הטימספיק.

אני מאמין שדי סגרתי את הקצוות, אם יש עוד שאלות פנו אלי בטימספיק :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
  • 3 שנים מאוחר יותר...
  • 1 שנה מאוחר יותר...
ציטוט של semiel

כל הכבוד על התוכן, מוזר שאנשים לא יודעים מה זה, זה בא ברשימה עם מחשב, מקלדת, עכשיו, טים ספיק :)

אם אתה צריך שרת דבר איתי יש לי אחד מעניין.

טיםספיק זה של הדור הישן, הדור החדש משתמש בדיסקורד 😎

(אני מהישנים, כן?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• ~BaRaK~ unpinned this דיון

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...