סרטון לחיות את החיים הטובים ! - ביקורות ומדריכי גולשים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סרטון לחיות את החיים הטובים !

ganshot

Recommended Posts

אז ככה אני בן 19 יצאתי כבר ל 5 טיולים בעולם הודו,צרפת,קפריסין,ברזיל,ספרד

הטיול הבא שלי יהיה בעוד 3 חודשים לדרום אמריקה

אני רוצה לבוא להראות לכם את הסרטון שתסתכלו ותנסו להבין

אני גם לא האמנתי עד שבאמת ניסיתי חבר בא אמר לי אור בוא אני חייב להראות לך משו ועד היום אני מודה לו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"לעשות חיים וגם לחיות ממש טוב מזה" priceless! וזה רק הולך ונהיה מגוחך יותר יותר... לא סתם התגובות ביוטיוב חסומות.

למרות שיש לך סגנון דיבור ושגיאות כתיב של בן 6 אתה לא עובד פה על אף אחד שאתה "בן 19". אין כמו תרמית פירמידה קלאסית נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוזמן לחפש בגוגל world ventures ולחפש על זה תגובות ולחקור

לפני שאתה תוקף אותי ומכליל שאני ילד בן 6 וכל זה די עברנו את הגיל הזה הבנתי שאתה לא מעוניין אבל אל תהרוס את האשכול לאנשים אחרים שכן מחפשים את החופש שלהם אתה מוזמן לעשות חיפוש על המילה world ventures ולחקור אני יהיה פה אם תרצה פלאפון אתה מוזמן לדבר איתי גם בפלאפון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא פורום "קידום מכירות לרמאים מכל הגילאים" זה פורום "מדריכי גולשים" שבו אנשים משקיעים זמן וכסף כדי ללמד ולעזור לאנשים איך לתקן ולשפר דברים. אז אתה הורס את הפורום הזה לא אני את האשכול הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי חבר שבת שלום אני בא לתת לאנשים מדריך לחיות את החיים הטובים ואני לא בא להרוס זה מדריך שאם אנשים יבינו אותו הם יגידו איזה מלך

בשבילך לבוא ולקחת כסף מאנשים זה לעזור ? בושה וחרפה במקום שתעזור בחינם אתה בא ולוקח להם כסף חחח וקורא לי רמאי שומע בוא נסגור את הסיפור שאתה לא תכנס לי יותר לאשכולות תחשוב עליי מה שאתה רוצה לא מכיר אותך ולא חייב לך משהו גם ככה שיהיה לך שבת שלום נשמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז נעשה מה שאתה רוצה. כולם בבקשה להכנס לדיונים שלו ולהגיד לו "אח שלי נשמה שלי איזה מלך".

משפט אחד מבין הפנינים שיוצאות לו מהפה בהודעות פרטיות:

תביא את המספר שלך יבן שרמוטה תיהיה גבר בוא לנתניה יאללה על תזיין לי תשכל כוס עמק
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז נעשה מה שאתה רוצה. כולם בבקשה להכנס לדיונים שלו ולהגיד לו "אח שלי נשמה שלי איזה מלך".

משפט אחד מבין הפנינים שיוצאות לו מהפה בהודעות פרטיות:

:kopfpatsch::biggrinangelA::D

גדול , סוכן מכירות בשקל וחצי

"

אוקיי חבר שבת שלום אני בא לתת לאנשים מדריך לחיות את החיים הטובים "

בן כמה צריך להיות כדי לא להרגיש מניפולטור בשקל עם משפט כזה ? אני די בטוח מתחת ל18, עכשיו השאלה מי העסיק אותו ואם זה חוקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...