חיבור מאוורר של ספק למולקס - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור מאוורר של ספק למולקס

FARKASH7

Recommended Posts

חשיבה אידיוטית

הבדל של 30-40 שקל בין ה HEC לג'נרי שקנית

שתיהם יביאו לך בערך אותו הספק

רק שה HEC יהיה יציב

אם תצטרך להחליף (אז תצטרך להחליף את שתיהם)

אז למה שלא יהיה לך משהו יותר איכותי בצד? כולה 40 שקל יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת אתה צודק זה חשיבה ואני יגיד לך למה: לא אכפת לי לזרוק ספק ג'נרי לפח שאני יודע בכול מקרה שהוא דפוק אבל ספק טוב ויציב יהיה קצת יותר קשה לזרוק חבל לקנות ספק טוב כדי לזרוק אותו לפח אפילו אם הספק הזה עולה 40 שקל יותר (תאמין לי שלא אכפת לי מהכסף).

דבר שני יש לי רק מחשב אחד בבית שעובד אם ומפעיל משחקים כמו שצריך אני לא יכול להתקע שלושה ימים בלי מחשב בגלל שאני מחכה שהספק יגיע לי במשלוח מאיזה חנות אז הלכתי לאיזה חנות שכונתית ביותר ולקחתי מה שהיה להם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא היה אכפת לך מהכסף כמו שאתה אומר היית קונה אחד יותר יוקרתי

אז אולי לא אכפת לך מה40 שקל

בכל מקרה מי זורק ספק לפח

שהחלפתי ל HEC שמתי את הספק הג'נרי בצד בשביל לעשות עליו ניסויים ולחבר אליו דברים לפני השימוש בתוך המחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אני יכול להגיד לך דבר אחד כמה שאומרים סםפק ג'נרי זה זבל ואאסור הספק הג'נרי 300W שהיה לי החזיק שלוש שנים קשות מאוד כשהו פםעול ללא הפסקה בלוחות ובחום גבוהה בקיצור עשה את העבודה באמצע משחק קונטר הוא הפסיק לעבוד מת הרמתי טלפון לאבא אמרתי לו הלך הספק בוא מהר נביא חדש נסענו לאיזה חנות מסכנה (במרחק 5 דקות נסיעה) ולקחנו מה שהיה אם הוא לא יעבוד כמו שצריך אני יסים אותו בצד יבצע בו ניסויים גם אולי (רעיון לו רע) ויקנה הפעם ספק איכותי (איזה טרמלטק 360W או 420W).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שספק ג'נריATX זה רע יש לי 333 מתחילת כיתה ז (אני היום ביא) והוא עדיין עובד

ואם מדברים על ספק ג'נרי לא ATX יש לי 90מגהרץ עם ספק גנרי מכיתה ד והוא גם עובד

פשוט אמרתי שג'נרי מול HEC בהבדל 40 שקל זה שווה מאוד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...