פרוייקטי המודינג שלי - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקטי המודינג שלי

Philip

Recommended Posts

תודה אחי על התגובה ורציתי לשאול אם המאווררים מקררים טוב את המחשב?

מה הטמפרטורה של המעבד במאמץ ובמנוחה?

מה השם של המארז שלך?

והמאוורר מאחורה נמצא בגובה המעבד בערך? ואלה שמקדימה נמצאים מול המעבד והלוח אם בערך?

וזה שלמעלה איפה הוא נמצא? לא ראיתי תמונה שלו

מצטער על כל השאלות אבל אני עומד לעשות מוד קצת כמו שלך (רק מבחינת מיקום המאווררים, את הצבעים אני אעשה שונה).

כן הקירור די טוב, במנוחה המעבד סביב ה 38-40 ובשיא החורף הוא היה על 34-36.

במאמץ אני מגיע ל 48-50 מעלות.

על המעבד יש לי Vantec AeroFlow שעושה עבודה מצויינת, רק צריך להקפיד לנקות אותו מידי פעם אחרת הביצועים יורדים (מורגש...).

אממ... נדמה לי מארז של TASK, משהו ג'נרי, אפילו לא ידעתי איזה מארז זה כשקניתי אותו, זה היה מזמן.... החלפתי את החומרה שבו הרבה מאז... :P

המאורירם שבצד נמצאים אחד על המעבד פחות או יותר והשני חצי על ה NB וחצי על AGP ומטה.

המאורר מאחורה נמצא בגובה המעבד, החור העליון (יש לי הכנה למאורר).

המאורר למעלה נמצא במרווח בין הספק לצורב, אין שם כל כך הרבה מקום, אז ככה שאין הרבה אופציות... :P

אני אישית לא ממליץ לך לקנות את המארז הזה, סתם מארז קטן וצפוף, והוא מעצבן, הוא חתך אותי מלא פעמים :P :-\

קח את המארז של Compucase את ה 6a19 (הגדול), הוא מאוד מרווח, נוח, יפה, ועם פוטנציאל אדיר למודינג, יש בו מלא מקום לאחסן דברים בפנים.

יש את המארז הזה אצל אבא שלי, הייתי מחליף איתו אבל הוא לא מעוניין במוזילה בוקס שלי ;)

אם אתה קונה אותו אתה גם מקבל ספק HEC איכותי ולא סתם עוד ג'נרי שתקבל יחד עם מארז כמו שלי.. :-\

תודה, מסתבר אני לא היחיד שואהב את מוזילה ;D ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על המעבד יש לי Vantec AeroFlow שעושה עבודה מצויינת, רק צריך להקפיד לנקות אותו מידי פעם אחרת הביצועים יורדים (מורגש...).

אממ... נדמה לי מארז של TASK, משהו ג'נרי, אפילו לא ידעתי איזה מארז זה כשקניתי אותו, זה היה מזמן.... החלפתי את החומרה שבו הרבה מאז... :P

המאורירם שבצד נמצאים אחד על המעבד פחות או יותר והשני חצי על ה NB וחצי על AGP ומטה.

המאורר למעלה נמצא במרווח בין הספק לצורב, אין שם כל כך הרבה מקום, אז ככה שאין הרבה אופציות... :P

אני אישית לא ממליץ לך לקנות את המארז הזה, סתם מארז קטן וצפוף, והוא מעצבן, הוא חתך אותי מלא פעמים :P :-\

קח את המארז של Compucase את ה 6a19 (הגדול), הוא מאוד מרווח, נוח, יפה, ועם פוטנציאל אדיר למודינג, יש בו מלא מקום לאחסן דברים בפנים.

יש את המארז הזה אצל אבא שלי, הייתי מחליף איתו אבל הוא לא מעוניין במוזילה בוקס שלי ;)

אם אתה קונה אותו אתה גם מקבל ספק HEC איכותי ולא סתם עוד ג'נרי שתקבל יחד עם מארז כמו שלי.. :-\

תודה אחי

אני רק מקווה שיש לך , אם יש לך אז שיטת הקירור שלך לא טובה

ואני מתכנן לקנות את המארז שהמלצת עליו, אבל הוא די יקר אז חיפשתי אפשרות אחרת טובה וזולה

אבל בסוף נראה לי אני אקנה אותו וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני אוהב את מוזילה!!!

המארז הזה הוא בסט! בא עם מאוורר 120 עם חיישן טמפרטורה (ג'נרי אבל עדיין 120), ספק איכותי של HEC, והוא עשוי מפלדה לא סתם פח, וזה גורם לזה שהקול שיוצא מהמאווררים וכל הדברים הרעשנים ישאר בפנים (לא לגרמי..) וזה דבר חזק!

הוא יפה, מסוגנן, שחור (!! :) ) ואין בו ברגים ופשוט יש שני SWITCHים כאלה שאתה מושך אותם אז הדלת של המארז משתחררת, יש להם מפתח, כן כן מפתח (אפילו עוד אחד רזרבי) והוא פשוט מארז נפלא למודינג!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...