למה Linux? (באמת רוצה לדעת) - עמוד 5 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה Linux? (באמת רוצה לדעת)

Recommended Posts

הסיבה המרכזית שעברתי ללינוקס כמערכת עיקרית (על מחשב שעליו מותקן WIN7) זה מהירות התגובה בעת השהייה/כיבוי והדלקה/הערה. בנוסף, בעת שימוש רגיל המחשב מרגיש הרבה יותר קל.

בעבודה לי ולמפתח היה אותו המחשב ואותו הדגם, באחד מן הימים "סגרנו" שנינו את המסך (מה שגורם למחשבים להכנס לHIBERNATE), עוד אני ממתין שמשהו יקרה, אני קולט שחברי כבר שם את המחשב בתיק. לי לקח עוד כדקה שתים!!!! אז אמרתי - אני חייב לבדוק את זה.

היום אפשר בקלות מחלונות להתקין .

אין ספק שלינוקס רץ מדהים, מערכת הרבה יותר קלה. אבל יש פה עקומת למידה. ובתור מישהו שכל חייו מורגל לחלונות ולתפיסה של - זה משהו אחר לגמרי. כל מבנה הקבצים/ספריות וכו', מיקום ההתקנות, ועוד. כל עוד הכל תקין - זה באמת דיי פשוט ואפשר לעשות הכל. יש גם מדריכים לא מעט איך להתמודד כמעט עם כל בעייה. בסה"כ כמעט לא צריך טרמינל. אצלי המחשב הייתה תקופה שהייתה בעייה עם הWIFI, אבל הבעייה חלפה ונעלמה. כבר לא זוכר אם זה אני ששיניתי משהו בהגדרות, או שבעקבות עדכון זה הסתדר.

מציע לכל מי שבעיקר גולש - להתקין (בהפצה לבני אדם - לא ARCH :)). ולבדוק. החיים שלהם יהיו אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...