למה Linux? (באמת רוצה לדעת) - עמוד 4 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה Linux? (באמת רוצה לדעת)

Recommended Posts

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
על אפשר לכתוב מגילות. :)

בסופו של דבר העובדה שהיא יצאה לשוק לא מוכנה (או שהשוק לא היה מוכן לקראתה), היא בהחלט באשמתה הישירה של , ולכן הסטיגמה "אחת ממערכות ההפעלה הגרועות ביותר" מוצדקת לפחות חלקית.

בפועל, במבחן השנים, מדובר במערכת הפעלה טובה, יציבה (מנסיוני האישי, שמשתמש בה ברציפות מסוף 2008 ומשתמש גם ב7 על מחשב או שניים - יותר יציבה בממוצע גם מ7 המהוללת ובטח שמXP) ועל חומרה סבירה - גם מהירה (ללא הבדלי מהירות נצפים ביחס לXP או ל7).

עם זאת, למעט מספר דברים קטנים, 7 מציגה רק יתרונות לגבי , לכן מרגע שיצאה 7, כבר אין ממש סיבה להתקין על שום מחשב. ו7 יצאה ממש מהר (בגלל אותו שם רע שיצא לויסטה).

בשל כל זה, לא רבים טרחו לבחון את לאורך השנים, לכן השם הרע שיצא לה נשאר.

אנשים לפעמים קוטלים סתם ,בלי להבין בתחום

בזמנו שויטה יצא ,הרוב היו עם ,וחלק עוד עם WIN 2000 ואפילו כמה עם WIN98

ומה לעשות התאימה מצוין לחומרה וציוד עיקפי שהיה אז

בעניין WIN7 אפכה את ויסטה מיותרת -נו ברור לגמרי ,WIN7 היא בגדול גרסה משופרת ומשודרגת לויסטה

בWIN8 הוסיפו את ממשק האריכים ,אבל השאירו מצב דסקטופ ,בגדול אני יותר מ99% במצב דסקטופ ,וWIN8 בסדר גמור ככה

חוץ משימושים מסוימים שרוב האנשים לא צריכים ,כי לדברים שאני אישית לא משתמש בהם ,הממשק הכפול יכול להפריע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים שנאו את ויסטה כי הם ציפו ליותר אחרי שנתקענו תקופה כל כך ממושכת ב-.

כשהיא באה זה נראה לא מספיק ומאוחר מדי. הרגיש בעיקר כמו שינויים קוסמטיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל ה"מנוע" היה הרבה הרבה יותר מתקדם

ויטה איפשרה הרבה יותר

תמיכה הרבה יותר טובה בריבוי ליבות ,הDX שלה היה מיתקדם יותר

בגרסאות ה64 ביט ,שהיו יחסית נדירות בXP ,היה אפשר לנצל כמות גדולה בהרבה

XP זה גרוטאה יחסית לחומרה שיש היום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנהל הרשת, שהיה גם הבוס שלי וידע שאני לא מומחה של וינדוס באף קנה מידה, שבר את הראש כמה ימים במקרה ההוא של ה 50 מחשבים לפניי שהוא נתן לי את המשימה לעבור עליהם ידנית. הוא עובד שנים בתחום אם כלים של מיקרוסופט, הוא היה נכון לאז לפחות כמה שנים באותה חברה והכיר את הרשת שלה מספיק טוב, ויש לי כל סיבה אפשרית להניח שהוא יודע מה הוא עושה

בעניין , תירגעו שניה. הצייר האיום שהגיע איתה נמצא גם ב 7

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים שנאו את ויסטה כי הם ציפו ליותר אחרי שנתקענו תקופה כל כך ממושכת ב-.

כשהיא באה זה נראה לא מספיק ומאוחר מדי. הרגיש בעיקר כמו שינויים קוסמטיים.

ויסטה היתה הרבה יותר מזה.

הטענות העיקריות היו לגבי ביצועים. המערכת פשוט היתה כבדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד נקודות לטובת לינוקס - היא כמעט לא תלויית חומרה ו(כמעט) אין בה וירוסים ונוזקות. מהסיבה הזו יש לי KUBUNTU על הDOK שלי שמותקנות עליה כלי ואנטיוירוסים המאפשרים לי לנקות בקלות מערכת נגועה - פשוט לעשות בוט מהDOK ולנקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לה עוד שימושים, ציינתי את אלה שלא הזכירו כאן. הwindows שלי עובדת מצוין ב4 השנים האחרונות, אני משתמש בלינוקס לתקן מחשבים של לקוחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...