האינטרנט זז באיטיות מחרידה(מעל 3 חודשים). - עמוד 9 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האינטרנט זז באיטיות מחרידה(מעל 3 חודשים).

maor18

Recommended Posts

טוב בהרצה של כחצי שעה/שעה עם המחשב אחרי שעידן פרמט אותו והביא לי אותו,כרגע הכל טס ועובד כמו שצריך.

ארוץ עם העניין הזה כמה ימים לבדוק שהכל באמת תקין,ואמשיך לעדכן כאן מי שיירצה. אם יש שאלות או בקשות שאבדוק משהו במחשב אז אשמח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 126
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לסכיום, מה שראינו פה הוא כזה:

1. בעיית איטיות קבועה בחלק מהאתרים.

2. הבעיה קיימת רק במחשב אחד - בשאר הרשת אין בעיה. מסקנה - הבעיה לא בחיבור האינטרנט.

3. החלפת החיבור בראוטר ואיפוס הראוטר לא פתרו את הבעיה. כמו כן בדיקת התקשורת לאתרים (ping ו tracert) לא הראתה בעיה. מסקנה - הבעיה לא בראוטר או בחיבור לראוטר.

4. המחשב חובר לרשת אחרת והבעיה לא הופיעה. מסקנה - הבעיה ברשת ולא במחשב, בסתירה ל (3).

5. לאחר פירמוט המחשב עובד בצורה תקינה והבעיה לא מופיעה. מסקנה - הבעיה הייתה במערכת ההפעלה/התוכנות שמותקנות ולא בחיבור לרשת המקומית, בסתירה ל (4).

מכאן אני יכול להסיק אחד מ-2 דברים:

א. משהו לא תקין במחשב עצמו ועצם הזזתו (נלקח ל"טיול" לבית של idanmal) גרמה למשהו לזוז, דבר ש"סידר" את הבעיה.

ב. מעולם לא הייתה בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס יש פה משהו לא מובן, למרות שאני עצמי השתלטתי לו על המחשב וניסיתי לגלוש לאותם אתרים ולא זז כלום.

לקחתי אלי את המחשב ומיד כשחיברתי אותו, אותם אתרים נטענו בשניה ואפילו חצי שניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא גם נרשם החודש ..

נרשמתי החודש כי התחלתי בגוגל לחפש פורומים שמבינים בנושא,לפני זה לא ניסיתי את זה.

smalul,מסכים איתך שמשהו פה מוזר אבל לא היה לי אינטרס סתם לעבוד עליכם אם זה מה שאתה חושב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...