האינטרנט זז באיטיות מחרידה(מעל 3 חודשים). - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האינטרנט זז באיטיות מחרידה(מעל 3 חודשים).

maor18

Recommended Posts

ביצוע ping לאתר:

1. פתח חלון cmd (אפשר ללחוץ על מקש windows ביחד עם R ולרשום בתיבת הטקסט cmd).

2. בחלון שנפתח יש לרשום ping ואחריו את כתובת האתר (או את כתובת ה IP). לדוגמא:

ping www.google.com.

3. מקבלים פלט בן כמה שורות. את הפלט הזה יש לפרסם - ע"י צילום המסך, ע"י העתקת הטקסט או ע"י ניתוב הפלט לקובץ ואז העתקת תוכן הקובץ.

ביצוע traert לאתר:

בדיוק כמו ביצוע ping, רק שהפקודה בה משתמשים היא tracert. לדוגמא:

tracert www.google.com

ניתוב פלט פקודה לקובץ:

לאחר כתיבת הפקודה, יש לכתוב סימן < ואחריו שם קובץ אליו יופנה הפלט.

לדוגמא:

ping www.google.com > c:\ping1.txt

הערות:

1. רצוי לקבוע מסלול מוגדר לקובץ בכדי שיהיה אפשר לדעת היכן הוא נמצא. בדוגמא הנ"ל קובץ הפלט יהיה בספרייה הראשית של כונן C ושמו ping1.txt.

2. רצוי לקבוע את סיומת קובץ הפלט כ txt (סיומת הקובץ - החלק בקובץ שמופיע מימין לנקודה).

3. הסימן < גורם ליצירת קובץ חדש בשם שצויין. אם כבר קיים קובץ בשם כזה, התוכן שלו יידרס. אם מעוניינים רק להוסיף לקובץ בלי לדרוס את המידע הקיים, אפשר להשתמש בסימן <<. כך ניתן לשרשר מספר תוצאות לקובץ אחד. לדוגמא:

ping www.google.com >>pingres.txt

ping www.hwzone.co.il >> pingres.txt

הקובץ pingres.txt יכיל את שתי תוצאות ה ping.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 126
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הנה הפינג(סליחה שאני בודק את זה על FXP אם זה מפריע למישהו..)

tzjjnzw2mnym.jpg

הנה הדבר השני

mvmlr2mm1yln.jpg

אני לא מצליח ליצור קובץ. כשאני עושה מה שאמרת לי רשום לי Access is denied

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מצליח ליצור את הקובץ כנראה בגלל שאתה מנסה לגשת לספרייה/תיקייה שאין לך הרשאות אליה (אתה צריך להפעיל כ administrator).

בכל מקרה, זה לא רלוונטי - התקשורת שלך ל FXP נראית תקינה, למרות שאתה חווה בעיות בטעינת האתר עצמו. נראה כאילו הבעיה אינה בתקשורת מהצד שלך.

לשם השוואה הנה החלק החשוב בתוצאות ה ping שלי:

Minimum = 15ms, Maximum = 30ms, Average = 20ms

בנוסף המסלול שלי ל FXP הרבה יותר ארוך (אצלי יש 9 תחנות/ראוטרים בדרך/hops לעומת 5 אצלך).

נכנסתי עכשו לאתר הנ"ל והוא עלה לי דיי מהר, כך שלא נראה גם שהבעיה היא מצד האתר. מכאן אני יכול רק להסיק שהבעיה היא לא בתקשורת, אלא במשהו ספציפי במחשב שלך. צריך לעבור על כל התהליכים והשירותים שרצים אצלך ולזהות מה גורם לבעיה.

דבר נוסף, שאולי לא קשור - נסה לעדכן את כל מה שאתה יכול - הדרייברים, גירסת ה flash, גירסת ה java, התוספים לדפדפנים, הדפדפנים עצמם וכד'. אולי יש לך רכיב תוכנה לא מעודכן ובאתרים הבעייתים האלו מופעל קוד שלא רץ בצורה טובה אצלך.

בד"כ מנסים למצוא פה פתרון לבעיה, ואני לא ממהר להציע את זה, אבל במקרה שלך יכול להיות שפשוט יהיה מהיר יותר לפרמט ולהתקין את מערכת ההפעלה מחדש, שכן נראה שמדובר בבעיית תוכנה ולמצוא אותה יכול להיות בעייתי (הרבה ניסוי וטעייה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנס להוספה והסרה של תוכניות וצלם תמונה, יכול להיות שמשהו מותקן לך שם שחוסם, כמו כן הייתי מנסה להסיר את האנטי וירוס/פיירוול שמותקן לך שם ולנסות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא רשם שיוטורנט לא רץ ברקע.

פותח הדיון, אני רואה שהתקנת את כל העולם ואחותו, נסה את מה ש-smalul הציע ואת מה שאני הצעתי, אם לא יצלח הדבר, פרמט את המחשב ולהבא

תדע שלא צריך להתקין את כל הצוכנות הנלוות ועדיף שניה לקרוא מה מתקינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Lior A,כל מה שרשמת רץ.

idanmal,אל תגזים. אין לי הרבה תוכנות.

מה שכן יש פה הרבה דברים שהם נראים אותו דבר כמו לדוגמה מיקרוסופט ויסואל C+ וכו'.. שאין לי מושג למה זה קורה.

בנוסף יש כל מיני תוכנות שאני לא מכיר ומפחד שהן מערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו לי מעל 120 לפני הבעיה ואחרי הבעיה מחקתי מעל 40 תוכנות. מה שהשארתי זה מה שאני כבר חושב שזה משהו של המערכת/משחקים שאני משחק. יש לך משהו שאתה חושב שאני יכול למחוק שלא רצוי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האא הוא שאל מה אם זה רץ ברקע?

לא,טים וויור ויוטורנט לא רצים ברקע

בעייתי שאני לא יודע מה אני כן יכול למחוק. תאמין לי שאם אדע אז אמחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוריד את התוכנה הזאת: http://sourceforge.net/projects/hjt/

זה קובץ EXE קטן ויחיד, שמור אותו איפשהו ותפעיל אותו, תריץ סריקה + שמירת LOG.

אח"כ כנס לאתר הזה ותדביק את הלוג לתיבת הטקסט שיש בו: http://www.hijackthis.de/

תראה בתוצאות אם יש דברים חשודים / עם X.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...