האינטרנט זז באיטיות מחרידה(מעל 3 חודשים). - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האינטרנט זז באיטיות מחרידה(מעל 3 חודשים).

maor18

Recommended Posts

אנסה לספר לך בקצרה"ארוכה"

אז קודם כל אציג את עצמי. שמי מאור,חדש כאן בפורום. הגעתי ע"י חיפושים בגוגל אחר בעיות דומות לשלי,אך כל הפתרונות לא הועילו.

במשך כחודשיים אני סובל מבעיה באי יכולת לגלוש במספר אתרים. זה קורה בכל מיני אתרים. זה קורה בFXP,זה קורה בספורט 5,זה קורה בהאטריק(למי שמכיר) ועוד כל מיני. אני לא אומר שהכל לא עובד,יש דברים שעובדים. לדוגמה פייסבוק, וכו' הגלישה רגילה.

עכשיו, חשבתי אולי זה קשור לאינטרנט אבל כנראה שזה לא. יש לי ראוטר שמחובר בכבל רשת אל המחשב שלי,ואחותי מחוברת עם כבל גם כן למחשב שלה. בדקתי אצלה והכל עובד מעולה(והמחשב שלה חלש יותר משלי). הבעיה הזו קיימת מעל 3 חודשים.

אגב,לפני שבוע וחצי בערך נשרף לי המחשב והזמנתי טכנאי,הוא החליף לי ספק כוח והוסיף לי עוד 2GB ראם וזה גם לא עזר.

הבעיה היא בכל הדפדפנים ולא בדפדפן אחד ספציפי.

אם תרצו לדעת איזה דברים עשיתי כבר כדי לטפל בבעיה - הכל!!!!!כל מה שרק תעלו לראשכם,עשיתי.

• בדיקת רוגלות ווירוסים במחשב,כל מה שנמצא מחקתי(בכמה וכמה תוכנות מהמוכרות ביותר)

• מחיקת תוכנות ע"י Revo.

• פתיחת המחשב וניקויו מבפנים על ידי מגבון ושואב אבק באיטיות רבה

• ניקוי הדפדפנים כולם(כל העוגיות,כל ההיסטוריה,כל המטמון. באמת שה-כ-ל!)

• נקיון דרך Ccleaner

בקיצור,פשוט כל מה שתעלו לראש שלכם עשיתי.

הלוואי שיהיו לכם תשובות לבעיה שלי,אני מתפלל!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 126
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דבר ראשון אתה לא מפסיד כלום בכך שאתה לא יכול להכנס ל-FXP, הרי שבסופו של דבר הגעת לפורום מקצועי :)

בכל אופן, אם בדקת עם מכשירים אחרים, האם הצלחת לגלוש לאתרים שציינת?

מה הוא מראה לך כאשר יש חסימה, נסה לנדב לנו יותר פרטים כדי שננסה לעזור לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אם יש לך firewall מותקן - תבטל אותו ותראה אם זה עוזר.

2. כנ"ל לגבי תוכנת אנטי-וירוס.

הערה - אני מתכוון לבטל זמנית לצורך בדיקה, לא להסיר לחלוטין.

3. תפרסם את תוצאות ה ping וה tracert לכמה אתרים בעייתים ולכמה אתרים שהם תקינים מבחינתך.

4. תוודא שאין לך תוכנה פועל שמשתמשת ברוחב הפס שלך, כמו utorrent או emule (לא סביר, כי אז זה היה גורם לאיטיות בכל הרשת ולא רק במחשב הספציפי שלך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גלישה בגוגל ופייסבוק בדרך כלל מהירה כי יש להם ים של שרתים.

אולי יש לך איטיות דווקא באתרים ישראלים משום מה?

אולי לספק שלך יש רוחב פס קטן לספקים האחרים.

אולי זאת עוד אחת מתופעות האיטיות שיש לאחרונה בתשתית ואולי גם בבזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז אענה לכם אחד אחד.

idanmal: כן,אני דרך הסמארטפון שלי ודרך הלפטופ שיש בבית התחברתי לWIFI והגלישה נהדרת!

וזה לא שיש חסימה,הטעינה של העמוד היא איטית בצורה מחרידה. יש אתרים שהטעינה לוקחת להם 5 דקות לעלות,ויש אתרים שלא עולים בכלל. יש אתרים שלוקח לי 15 דקות לחכות עד שהם נטענים(דוגמת FXP).

smalul: אז ככה. 1: גם כשהפיירוול לא פעיל זה לא עובד.

2. גם עם האנטי וירוס ניסיתי. בנוסף,אפילו ניסיתי להסיר ולהתקין מחדש את האנטי וירוס שלי(Avast לשואלים) ולא עזר.

3. לא הבנתי מה לפרסם,אשמח אם תגיד לי איך אני מוצא/מפעיל את זה.

4. היוטורנט דולק רק כשאני מפעיל אותו,ככה בכללי הוא לא מופעל. אימיול אין לי

Lior A: הנה כל פרטי המחשב שלי דרך התוכנה CPU-Z:

nmzn3gmj5n2e.jpg

mn5wyhonwyjw.jpg

t2gwu3zmim3y.jpg

35mdqjmqzy4m.jpg

במנהל המשימות בלשונית "שירותים" יש לי שם רשימה ארוכה מאוד. לצלם לך גם אותה?

Art Tatum: לא זה לא קורה רק באתרים ישראלים האמת. למשל,לפני מספר ימים ערכתי חיפוש בגוגל כדי לבדוק משהו שקשור לגלקסי שלי וזה מצא קישור לאיזה אתר אחד(לא ישראלי) וזה לא טען לי אותו משום מה. זה מראה כאילו זה טוען אבל 20 דקות המתנה עברו באותו הזמן ועדיין לא נטען לי.

אשמח לעזרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...