ניתוק / הפחתת עוצמת מאוררים - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניתוק / הפחתת עוצמת מאוררים

Yanivi

Recommended Posts

רציתי לשאול האם במצב סטנד-ביי ישנה בעיה לנטרל או להפחית את עוצמת המאווררים (גם של המעבד וגם של כרטיס המסך)?

כלומר אני מעוניין לבנות מערכת שתדע לכבות אותם בכניסה למצב סטנד-ביי ותדע להעיר אותם אוטומטית כשהמחשב מתעורר.

רציתי לוודא שלא עלול להיגרם נזק למעבד בכל זאת כתוצאה מחימום יתר..

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד יש סכנה שאם אתה מכבה מאוררים המעבד ישרף.

מה שתעשה זה תנסה פעם אחת לכבות ותעקוב אחרי הטמפרטורה של המעבד עם חיישן חיצוני, אם זה עובר את הקו הקריטי תדליק הכל מהר חזרה ופעם הבאה שאתה מנסה תכבה פחות מאוררים.

לא ברור לי בדיוק איך אתה מתכוון לבנות כזאת מערכת שתכבה אותם כשאתה נכנס ל-standby אבל שיהיה בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון תודה על התגובה המהירה..

אני מסכים איתך לגביי צורת הבדיקה שאתה מציע, אבל השאלה היא בעצם האם יש איזה פעולה שהמעבד תוך כדי מצב סטנדביי שעלולה לגרום לחימום, או שגם המעבד נכנס למצב זה ואינו שום פעולה (מה שבוודאות לא גורם לחימום).

אם יתברר שהרעיון אכן בר ביצוע (מבחינת בטיחות למעבד), אני אשמח לשתף אותכם בשרטוט אלקטרוני של המערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, כדאי שתשתף את הסכמה האלקטרונית, יכול להיות שישנן בעיות שלא שמת לב (יכול להיות!).

דבר שני, גם במצב סטאנד-ביי המעבד עדיין מצבע פעולות, לא נראה לי שיש מצב שבו המחשב דולק ולמעבד

לא מגיעים שום פעולות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שלהחליש את מהירות המאוורר אמורה להוות בעיה במצב של סטנד ביי, כל עוד יש לך מארז מאורר יחסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם על התשובות..

בכל אופן, אני אנסה להפעיל מערכת כזאת..

לבחור שביקש לראות את הסכימה (אולי משהו לא בסדר), אין לך מה לדאוג, זוהי מערכת שאני אתכנן בעצמי

יש לי ניסיון באלקטרוניקה ואני דיי סומך על הדברים שנאי בונה.

כשאני אסיים עם זה אני אשמח להעביר את הסכימה לאתר שכולם יוכלו להשתמש בזה.

אם רק תוכלו לומר לי איך נאי מעלה משהו כזה לאתר.. זה יעזור מאד.

יניב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...