מיקרופון - עמוד 4 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מיקרופון

hwzone

Recommended Posts

1. העמודה הזו מראה כמה "רעש" נכנס דרך המיקרופון. אם יש שקט, צריך להיות הכל באפור בהיר. אם תצעק בכל הכח, העמודה צריכה להיות מלאה עד למעלה בירוק (לא משנה הגוון). כשאתה מדבר רגיל לתוך המיקרופון, העמודה אמורה לעלות ולרדת כל הזמן. אם יש ירוק עד למעלה לא משנה מה אתה עושה, זה אומר שמשהו לא בסדר. האם העמודה ירוקה גם כשהמיקרופון לא מחובר בכלל?

(עריכה: או שכשאתה אומר "ירוק בהיר" הכוונה למה שאני רואה כאפור בהיר, כמו בצילומסך הראשון שהבאת?)

3. תבטל את הראשונה, והשניה תתבטל מעצמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

1. אתה יכול לקרוא לזה ירוק בהיר (בפועל זה אפור-כחלחל, אבל אנחנו לא באים לפתור פה בעיות מסך או בעיות ראיה).

אז נגיד שירוק כהה מסמל רעש, והוא זה שאמור לקפוץ כשאתה מדבר במיקרופון. אם נחזור לשאלה שלי, האם הוא זז בכלל אי פעם? כשאתה מדבר למיקרופון? מה קורה כשאתה מנתק את המיקרופון לגמרי, עדיין פס אחד?

2. מן הסתם הכוונה שאחרי כל שינוי שמנסים, צריך לבדוק אם המיקרופון עובד.

3. כשאתה אומר שלא מצליח להקליט בתוכנת הקלטה, מה בעצם קורה? זה מקליט והתוצאה היא שקט? רעש סטטי כלשהו? מסרב להקליט בכלל?

4. במאפייני המיקרופון > רמות: האם יש משהו נוסף מלבד הסליידר של העוצמה?

5. האם במאפייני המיקרופון יש טאב בשם "שיפורים" (או משהו דומה)? אם כן, האם מסומנים בו אפקטים כלשהם? נסה לבטל את כולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום עוד לא נגעתי במיקרופון וכשבאתי להקליט עכשיו משהו,המיקרופון פתאום התחיל לעבוד. מוזר....

למה ואיך זה קרה?וגם,מה לעשות כדי שככה זה יישאר?כי כמו שזה עובד עכשיו וכמו שזה לא עבד פתאום קודם זה יכול שוב לא לעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שזה תוצאה של משהו ששינית. אם כן, פשוט תשתדל לא לשנות שום דבר בחזרה. אם זה מפסיק לעבוד שוב, תנסה לזכור אם עשית משהו שיכול לגרום לזה. זה יכול להיות גם משהו שנראה לא קשור במבט ראשון (למשל: האם המיקרופון היה מחובר בזמן הפעלת המחשב, אולי התקנה או הפעלה של תוכנה שנראית לא קשורה וכו').

או שיכול להיות שכן יש בעיה פיזית למשל בכניסה של המיקרופון (או בעיה עם מערכת ההפעלה/תוכנה/דרייבר), ועכשיו הוא עובד "במזל" (או צירוף מקרים בלתי ניתן לחיזוי). במקרה כזה אין הרבה מה לעשות, מלבד לקוות שזה יפעל בפעם הבאה.

סתם כדי להמחיש את הבעיות המוזרות שיכולות להיות: במחשב נייד שהיה לי, יציאת האוזניות התקלקלה פעם בצורה מוזרה. היית מכניס , הרמקולים היו משתתקים אבל לא שמעו באוזניות, עד שעברו כמה דקות. אם רצית להשתמש באוזניות, היה צריך לחבר ולחכות (עם הזמן זה התארך עד כדי 20 דקות), או פשוט לא לנתק אותן אף פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובה ועל העזרה בכל האשכול הזה. זה באמת עובד "במזל" ואני מקווה שהבעיה לא תחזור על עצמה,כי באמת שאין לי מושג איך הכל הסתדר פתאום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...