NZXT H440 - יגיע לארץ? - עמוד 3 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

NZXT H440 - יגיע לארץ?

Klayhamn

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם כבר בתמונות עסקינן:

P2GO4Ex.jpg

עכשיו ברצינות, R4 הוא מארז מעולה בשמחה הייתי מעמיד אחד כזה(המיני) ליד מזנון למראה נקי, למודינג הייתי בוחר אחרת.

ה-H440 הוא בדיוק באמצע, הוא האיזון שבין המראה האלגנטי למראה המעוצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"יופי" זה עניין סובייקטיבי

ספציפית המארז ששלחת נראה די מצועצע, לפחות לטעמי

כמובן, זה כמו שאני חושב שהמקרר שלי יותר יפה גם מה- של עידן וגם מ-R4.

Hq9m3Ah.jpg

ה-R4 לטעמי הוא יותר מדי "סולידי", כאשר הפנטומים (בעיקר הגדולים יותר) פשוט גדולים מדי. בתור אחד שיש לו אנטק 1200, גדלים שכאלה פשוט מיותרים למי שלא מתעסק לעיתים קרובות (מאוד) עם החומרה שבתוך. כיום אפשר להכניס מערכות מצויינות גם במארזים קטנים יותר כמו הנוד של פרקטל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן, זה כמו שאני חושב שהמקרר שלי יותר יפה גם מה- של עידן וגם מ-R4.

ה-R4 לטעמי הוא יותר מדי "סולידי", כאשר הפנטומים (בעיקר הגדולים יותר) פשוט גדולים מדי. בתור אחד שיש לו אנטק 1200, גדלים שכאלה פשוט מיותרים למי שלא מתעסק לעיתים קרובות (מאוד) עם החומרה שבתוך. כיום אפשר להכניס מערכות מצויינות גם במארזים קטנים יותר כמו הנוד של פרקטל.

מה רע בסולידיות? זה מחשב, לא מכונית על שלט

ולגבי גודל - למי שאין מגבלה של מקום או שלא מנסה להחביא את המחשב בסלון - אני לא מבין מה היתרון במחשב קטן יותר מ-MID TOWER?

מה הייתי עושה עם עוד כמה ס"מ מעל המחשב? שם עליו עציץ?

אני גם לא מצליח להבין את הטרנד של המארזים הנמוכים והשמנמנים (ב-"עומק" של שני mid towers) - כמו אלה של bitfenix.... מישהו רוצה להסביר לי את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש סולידיות ויש מרובע משעמם. גם אני מצטרף לקבוצה שחושבת ש-R4 הוא מארז משעמם חיצונית. אם דרך של אנשים להראות כמה הוא יפה היא להדגים את החומרה הפנימית שבו, הרי שיש כאן בעיה רצינית.

אופנה של מחשבים במארזים קטנים היא לא דבר חדש, אבל מתפתח בקצב מהיר. אנשים פשוט אוהבים לדחוף כמה שיותר כח במארז קטן. לא כולם שמים אותם מתחת לשולחן. יש כאלה שיש להם נישה מיוחדת, יש כאלה שאפילו שמים את המסך על המחשב. לא חסרות סיבות לרצות מחשבים קטנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני. ומה שעשיתי שם היה לחתוך חלון ענק כדי להציג את החומרה הפנימית, ולייפות את הדלת. עשיתי את מה שאפשר לעשות עם גרסה מוגדלת של R4. מעולם לא טענתי שזה מארז יפה, או יפה יותר חיצונית מהמתחרים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

מצטער על ההקפצה, אבל אני בשלב של בחירת מארז והמארז הזה נראה טוב ויש עליו ביקורות טובות.

אבל!, יש לי כבר 4 שנים מארז של מסוג טמפסט והבטחתי לעצמי שאני לא חוזר אליהם, כל המארז מתפרק (חלון, פילטרים, MESH קדמי, מאווררים, חיבורים קדמיים, כפתורי הדלקה, לדים וכו'), ואני לא מדבר על מבחן הזמן שהוא עבר, הדברים שמניתי קרו בשנה הראשונה, גם לא נוח להרכבה, חלקים עדינים.

מה אתם אומרים?, התפתחו עם הזמן?, נפלתי על לימון?, אשמח לתגובה...

נ.ב

המארזים האחרים שחשבתי עליהם הם: 750D וDEFINE XL R2, רק שאת הFD XL לא ניתן למצוא בארץ עם חלון.

מארז מדהים:

H440.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק ש-NZXT השתפרו ואפילו מאוד.

יש לי את דגם הפאנטום 630 שלהם ואני מרוצה עד הגג, אחד המארזים הנוחים לעבודה ולהרכבה של חומרה, יש בו בקר מאווררים שיכול לשלוט על עד 10 מאווררים, דגש על זרימת אוויר טובה ועוד ועוד.

אם אתה נוטה לכיוון פרקטל, למה לא את ה- XL? מארז מעולה ואיכותי, בעל זרימת אוויר מעולה,שקט ובעל פילטרים בשליפה מהירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שהXL R2 מסדרת הDEFINE יותר מוצלח מסדרת הARC, אני טועה?

חשוב לי שילוב של זרימת אוויר טובה וגם שקט (קצת נוגד אחד את השני, אבל עדיין).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני המארזים איכותיים, הדיפיין XL R2 בנוי לבידוד רעשים, ה- עם דגש על זרימת אוויר אבל זה לא אומר שהוא רועש, מאווררים ב-RPM נמוך יהיו שקטים מאוד(תוכל לכוון דרך הבקר).

את ה- עם החלון תוכל למצוא כאן במחיר טוב:

Logo.jpg

מפרט זה הורכב ב - www.startpc.co.il - סטארט מחשבים

615 ₪ - Fractal Design XL Window Black

מחיר סופי: 615 ₪ למזומן

627 ₪ לאשראי עד 10 תשלומים

תזכיר לי מי בנה את הפרוייקט האחרון על בסיס המארז הזה? :)

דרך אגב את החלון למארז הזה אני פתחתי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...