** החל ממחר - בזק תשדרג חינם ל־100 מגה - עמוד 6 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

** החל ממחר - בזק תשדרג חינם ל־100 מגה

Cheif

Recommended Posts

לא ניתן לקנות דרך בזק. ראיתי כאן בפורומים שכן ניתן לרכוש ב וגם בארץ אך לדעתי זה לא כדאי. ייקח כשנתיים של השכרה עד שתחזיר את ההשקעה וברגע שאתה משאיל את הציוד בעת התקלה יחליפו לך אותו במכשיר תקין ללא עלות.

לגבי שדרוג אצל ספק אני ב 018 התקשרתי אליהם ותוך 5 דקות (תוך איזכור קצר של עזיבה להוטנט) קיבלתי שידרוג מ 15 ל 100 ללא תוספת מחיר לחצי שנה - מחיר 20 ש"ח. כמובן שהבטחתי להם שבעוד חצי שנה נדבר שוב.

הנתבים שלהם גרועים!

אני מחפש איכותי שיחזיק אצלי הרבה זמן, יש המלצות לכאלו?

אני כרגע על 40 מגה בבזק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
הנתבים שלהם גרועים!

מסכים בהחלט. קיבלתי D-Link 6850U גם עוצמת השידור של WIFI חלשה מאד וגם ממשק ניהול גרוע מאד.

ועדיין אני מעדיף להסתדר עם דרק זה ולא לקנות חדש שאולי בעוד שנה לא יהיה לי מה לעשות איתו. למשל מעבר למיזם של חברת החשמל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי אני אחד מרבים שהיה מאד רוצה להכפיל מהירות בחינם אבל תשתית לא תומכת בזה (פניתי אליהם וזו התשובה שקיבלתי)

מישהו יודע:

א. איך מבררים מתי הם יסימו לשדרג.

ב. מה יהיה הדין עבורי ביום שהם יסימו שידרוג.

בכל מקרה מפרגן לכל המאושרים שהצליחו להכנס למבצע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עוד צריך לסדר פה קצת את החשבונות, אבל מי שמעוניין לרכוש מנוי 100 ב-69 לעוד שנה + נתב VDSL נטגיר מושאל בלי התחייבות + עוד מודם רגיל, שיצור קשר בעוד שלוש שבועות בערך.

אני אנסה לבדוק עם , אם יש אפשרות גם לעשות התקנה חינם בהעברת מנוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין איך הציבור וגם הגולשים פה נפלו בפח השקר של נזק ובזק בן לאומי אני בהוט יש לי 100MBS אימתי

כבר 3 שנים בלי טובות של נזק והשקרים ובגלל שיש לי גם סלולרי של HOT MOBILE במחיר מאוד זול ומשתלם

והספק HOTNET נותנים לי חינם ויש לי כבר הורידו לי במחיר 30 שקל בלי שאני יבקש כך צריך להיות:yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...