מעוניין ללמוד תכנות ב- .NET - האם האקריו או ג'ון ברייס? - עמוד 4 - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין ללמוד תכנות ב- .NET - האם האקריו או ג'ון ברייס?

elellad

Recommended Posts

skash1z - אני יכול לתת לך את הדוגמא ההפוכה; אין בן אדם אחד בעבודה שלי שאין לו תואר, וגם אם הייתי רוצה לגייס מישהו כזה, לא הייתי יכול כי זו דרישת סף של HR שאין שום אפשרות לעקוף אותה (למעט לתפקידים של עובדי קבלן או סטודנטים).

לכן, כשמישהו מחליט לוותר על תואר אקדמי הוא כבר מראש סוגר לעצמו את הדלת לחלק גדול מאוד מהחברות, ובחברות האחרות הוא יצטרך להתמודד מול מועמדים אחרים בעלי תואר, כך שבכל תרחיש אפשרי הוא מגיע מעמדה נחותה.

אבל יש עוד הרבה מקומות במשק שהם לא מקום העבודה שלך.

אז כפי שאמרתי, צריך להיות ברור שבאמצעות קורס בלבד כנראה שאי אפשר יהיה להגיע למקומות ה"מובחרים" (גם אחרי צבירת ניסיון). בהחלט. אבל יש מקומות שבהם לא מחפשים דווקא את "גאוני הדור" אלא מישהו שיעשה להם את העבודה בזול, גם אם העבודה לא תהיה המובחרת ביותר. הדרישה כיום לאנשי תכנה כל כך גדולה כך שאפשרי להשתלב במשרות כלשהן גם אם אתה חאפר. אז נכון שאישית לא הייתי ממליץ על מסלול כזה, אבל הוא בהחלט קיים. אני חושב שראוי להציג למקבל ההחלטה נתונים ראויים ונכונים בעניין, ואילו פה מציגים תמונה לא נכונה של המציאות. שיעשה את ההחלטה בעצמו. מתעקש לבחור במסלול ה"קל" ולנסות את מזלו, זכותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...